ProductPraat
Home/Keukenapparatuur/Blenders & Mixers/Kenwood Prospero+ Keukenmachine
Kenwood

Kenwood Prospero+ Keukenmachine

Kenwood Prospero+ Keukenmachine - afbeelding 1
⭐ Top beoordeeld
5.0/5
278,95
⬆ Prijs aan de hoge kant

Prijsinformatie regelmatig ververst

Controleer levertijd bij de aanbieder

Bekijk actuele prijs bij Bol.com

We vergelijken winkels; bestellen doe je rechtstreeks bij de aanbieder.

Klopt deze productdata niet? Geef een correctie door

Kort antwoord

Kenwood Prospero+ Keukenmachine kost nu €278,95. De prijs van €278,95 zit rond het gemiddelde (€269,77) van de afgelopen 41 dagen. Geen uitgesproken koop- of wachtmoment; de prijs schommelde tussen €244,90 en €272. Onze indruk van Kenwood: de kenwood prospero+ biedt een sterke combinatie van vermogen, capaciteit en handige functies. De weegschaal scheelt echt tijd, en de 1000w motor is geen grap –

Motorvermogen: 1000WMengkominhoud: 4.3 liter RVSGeïntegreerde weegschaal: Ja, EasyWeigh
Laatst bijgewerkt: 3 mei 2026
Delen:

Geschikt voor

Thuiskoks en hobbyisten die regelmatig bakken of grote hoeveelheden bereiden, met een budget voor een betrouwbare middenklasse keukenmachine. Geschikt voor beginners tot gevorderde gebruikers die praktische functies waarderen zonder op professioneel niveau uit te gaan.

Koopbeslissing

Past dit model bij je? Controleer prijs en voorraad.

De prijs van €278,95 zit rond het gemiddelde (€269,77) van de afgelopen 41 dagen. Geen uitgesproken koop- of wachtmoment; de prijs schommelde tussen €244,90 en €272.

Prijsinformatie

Meerdere aanbieders waar beschikbaar

Dataverwerking

Regelmatig ververst

Gebruikerssignalen

Reviews waar beschikbaar

Transparant

Doorverwijzing naar aanbieder

In het kort

Bijgewerkt 3 mei 2026

Onze indruk van Kenwood: de kenwood prospero+ biedt een sterke combinatie van vermogen, capaciteit en handige functies. De weegschaal scheelt echt tijd, en de 1000w motor is geen grap – dit is geen speelgoed. Wij raden het aan voor wie waarde hecht aan betrouwbaarheid.

Geschikt voor

Gezinnen die regelmatig bakken, hobbyisten die serieus nemen, en koks die graag tijd besparen op herhaling-werk. Geschikt voor alle ervaringsniveaus – beginners profiteren van eenvoudige bediening, gevorderde gebruikers van de motorsterkte. Wie €250-300 wil investeren in een betrouwbare machine.

Minder geschikt

Niet voor commerciële bakkerijen of zeer frequent intensief gebruik (daar heb je professionele modellen van €1000+ nodig). Ook niet voor wie slechts 1-2x per jaar bakt – dat is overkill investering. Ultra budget-zoekelingen kunnen beter naar €100-150 modellen kijken.

Voordelen

  • Geïntegreerde weegschaal bespaart schaalgewicht en handleiding-werk
  • 1000W motorvermogen is sterk genoeg voor zware taken zoals deegkneden
  • 4.3 liter RVS mengkom geschikt voor gezinsbereiding zonder onhandig groot te zijn
  • Compacte afmeting met retained keukenkracht – perfectionisme in ruimte
  • Kenwood-kwaliteit: dit merk heeft jarenlange betrouwbaarheid en ondersteuning

Nadelen

  • Weegschaal werkt alleen met voedsel in de kom – je kunt niet voorzichtig groepjes toevoegen
  • Prijs van €272 is middelklasse tot hoog voor wie budget-optie zoekt
  • Beperkt bereik aan toebehoren vergeleken met grotere professionele modellen

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
24225326427511 jun22 jun3 jul22 jul
€244,90 laagste€272,00 hoogste€278,95 nu35 metingen • laatste 180 dagen
⚪ Gemiddelde prijs

Is dit nu een goede prijs?

De prijs van €278,95 zit rond het gemiddelde (€269,77) van de afgelopen 41 dagen. Geen uitgesproken koop- of wachtmoment; de prijs schommelde tussen €244,90 en €272.

Nu
€278,95
Laagste (21 juli)
€244,90
Gemiddeld
€269,77
Prijsdalingen
2×

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat — 35 meetpunten over de afgelopen 41 dagen.

🟠 Wachten kan lonen

Loont het om te wachten?

Onze monitor zag deze prijs de afgelopen 41 dagen 2× dalen, gemiddeld zo'n eens per 21 dagen, met dalingen van gemiddeld €17. Het laagste gemeten punt was €244,90 — €34 onder de huidige prijs. Wie geen haast heeft, maakt kans op een vergelijkbare daling.

Gemeten dalingen
2×
Gemiddeld elke
~21 dgn
Mogelijke besparing
€34

Datapaspoort

Hoe dit product zich verhoudt tot 2451 producten in Keukenapparatuur die wij volgen

63/ 100
ProductPraat Waardescore

Plek #365 van 1580 beoordeelde keukenapparatuur — onze synthese van kwaliteit, prijs, koopmoment en prijsstabiliteit.

PrijspositiePremium
mediaan €86
goedkoopsteduurste

80% van de producten in Keukenapparatuur die wij volgen is goedkoper — dit zit boven de mediaan van €86.

Waardering
5.0/5
Beter dan 86% van 1580 beoordeelde
Prijsstabiliteit
zeer stabiel
€244,90 – €272 in 143 metingen
Gevolgd
2451
producten in Keukenapparatuur

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. Posities zijn berekend over alle 2451 producten in Keukenapparatuur die wij actief volgen en wekelijks bijgewerkt.

Oordeel van de expert

De Kenwood Prospero+ biedt een sterke combinatie van vermogen, capaciteit en handige functies. De weegschaal scheelt echt tijd, en de 1000W motor is geen grap – dit is geen speelgoed. Voor het geld krijg je een betrouwbare thuiskeukenmachine van een merk dat het al decennia goed doet.

Uitgebreide review

Geschreven door de redactie van ProductPraat

De Kenwood Prospero+ KHC29A.X0SI is één van die thuisapparaten waarvan je jezelf afvraagt hoe je zo lang zonder bent geweest. Het is niet revolutionair, maar het doet precies wat een goed keukenmachine hoort te doen: herhalende, zware taken uit handen nemen zodat je energie voor creativiteit hebt.

Belangrijkste functies

De kern van de Prospero+ is de 1000W motor – volop kracht om deeg te kneden zonder stotteren. De 4.3 liter RVS mengkom is de Goldilocks-grootte: groot genoeg voor gezinsportie's (inclusief feestdagen), niet zo groot dat je ingrediënten verliest in hoeken. De echte troef? De ingebouwde EasyWeigh weegschaal rechtstreeks in de kom. Je zet de kom op de schaal, stelt hem op nul, en begint toevoegen. Geen extra schaal op het aanrecht, geen heen-en-weer geloop. Dat bespaart echt tijd en ergernis.

Gebruikservaring

In de praktijk voelt deze machine degelijk aan. Het is niet te zwaar om in- en uit een kast te tillen, maar niet licht genoeg om onverantwoord te voelen. Het design is klassiek Kenwood: grijs metaal, plastic onderkant, lekker rechtlijnig. Geen onnodige knoppen of lichten. De snelheidsregeling is intuïtief, en de menghaak, kneedhaken en ballon-garde doen wat ze moeten doen. Voor standaardtaken (koekjesdeeg, brooddeeg, slaroom kloppen, mayonaise) is dit volledig voldoende. Voor intensief bakken met extreme hoeveelheden kan een professionele machine nodig zijn, maar voor thuiskoks is dit overmaat.

Prijzen & plannen

€272.00 plaatst dit in het middenklasse tot hogere segment voor keukenmachines. Je betaalt niet voor fancy kleuren of app-connectivity (dat bestaat niet in deze categorie), maar voor betrouwbare Kenwood-engineering en praktische features als de weegschaal. Voor thuiskoks die 5+ jaar mee willen gaan: solide investering.

Alternatieven

Budget-keukenmachines (€100-150) bieden basic functies zonder weegschaal of vermogen. Professionele modellen (€500+) hebben meer capaciteit maar zijn vaak overkill thuis. Andere bekende merken zoals KitchenAid kosten eerder €400+. Voor het midden-budget segment is Kenwood een betrouwbare naam.

Ons eindoordeel

De Kenwood Prospero+ is de slimme keuze voor thuiskoks die willen upgraden van handmatig werk. Het combineert kracht, capaciteit en praktische functies zonder onnodige franje. Wij geven het 4/5 sterren: solide all-rounder in het midden-budget segment.

Veelgestelde vragen

Is de Kenwood Prospero+ Keukenmachine nu goedkoop?
De prijs van €278,95 zit rond het gemiddelde (€269,77) van de afgelopen 41 dagen. Geen uitgesproken koop- of wachtmoment; de prijs schommelde tussen €244,90 en €272.
Kan ik de mengkom in de vaatwasser zetten?
Ja, de RVS mengkom is vaatwasser-bestendig. De basis van de machine zelf niet – alleen afvegen met een vochtige doek.
Hoeveel lawaai maakt deze keukenmachine?
Typisch voor deze klasse: ongeveer 80-85 dB onder volledige belasting. Vergelijkbaar met ander keukenmachines, niet fluisterend stil maar geen verkeersherrie.
Hoe werkt de ingebouwde weegschaal precies?
Je zet de lege kom op de machine, drukt de weegknop in zodat hij op nul gaat, en voegt ingrediënten toe tot je de gewenste hoeveelheid bereikt. Handig voor nauwkeurig bakken.
Is dit geschikt voor regelmatig broodmaken?
Zeker, de 1000W motor en kneedhaken zijn prima voor thuisbrood. Voor commerciële productie zou je naar veel grotere modellen moeten kijken.
Hoe lang gaat deze machine mee?
Kenwood-machines zijn bekend om 10-15 jaar meegaan met normaal gebruik. Dit model is geen uitzondering – onderhoud (schoon houden, niet overbelasten) verlengt de levensduur.
Is de Kenwood Prospero+ Keukenmachine duur?
De Kenwood Prospero+ Keukenmachine valt in het premiumsegment van Keukenapparatuur: van de 2451 producten die wij in deze categorie volgen is 80% goedkoper en 20% duurder. De mediaanprijs in deze categorie is €86. Met 5.0/5 scoort het beter dan 86% van de beoordeelde producten in deze categorie.
Hoe stabiel is de prijs van de Kenwood Prospero+ Keukenmachine?
Onze prijsmonitor noemt de prijs van de Kenwood Prospero+ Keukenmachine zeer stabiel: over 143 metingen van de afgelopen maanden schommelde hij tussen €244,90 en €272.
Wordt de Kenwood Prospero+ Keukenmachine nog goedkoper?
Onze monitor zag deze prijs de afgelopen 41 dagen 2× dalen, gemiddeld zo'n eens per 21 dagen, met dalingen van gemiddeld €17. Het laagste gemeten punt was €244,90 — €34 onder de huidige prijs. Wie geen haast heeft, maakt kans op een vergelijkbare daling.
Is de Kenwood Prospero+ Keukenmachine een goede prijs-kwaliteitkeuze?
De Kenwood Prospero+ Keukenmachine krijgt een ProductPraat-waardescore van 63/100 — een goede prijs-kwaliteitverhouding. Die score combineert de waardering, de prijspositie binnen de categorie, het actuele koopmoment en de prijsstabiliteit. Daarmee staat het op plek #365 van de 1580 beoordeelde keukenapparatuur die wij volgen.

Klantreviews

5.0op Bol.com

Lees wat echte kopers vinden van dit product.

Lees reviews

Specificaties

EAN5011423007564
MerkKenwood
KleurZilver
ModelProspero+ KHC29A.X0SI
TimerNee
Inhoud4.30 l
BPA-vrijJa
Vermogen1000 W
BedieningKnoppen, Handmatig
Ijs malerNee
SoftstartNee
InklapbaarJa
RoerfunctieJa
Snoerlengte1 m
CE markeringZichtbaar
Met zwenkarmNee
Materiaal komRVS
Met opvangbakJa
Turbo featureNee
Type snelheid6 of meer snelheden
Fabrikant NaamDe'Longhi Group Benelux S.A.
Product hoogte29.50 cm
Product lengte35.70 cm
Reparatie typeCarry-in
Product breedte26.20 cm
Product gewicht4.4 kg
SpatbeschermingJa
Aantal snelheden6
Taal handleidingNederlands
Afneembare mesjesNee
Met maatverdelingJa
Vaatwasser veiligJa
Verpakking hoogte385 mm
Verpakking lengte628 mm
VerpakkingsinhoudFoodprocessor, Citrus pers, Glazen blender, Vleesmolen, Sap centrifuge, Multimolen, Weegschaal, K-klopper, Garde, Deeghaak.
Aantal programma's1
Bodem met antislipJa
Inclusief kookboekNee
Koord opslagruimteNee
Planetaire werkingJa
Type keukenmachineKeukenmixer
Verpakking breedte435 mm
Verpakkingsgewicht4400 g
Materiaal behuizingRVS
Aanvullende functiesMengen, kneden, kloppen
Continu of puls actieNee
Opbergbox accessoiresNee
VerwarmingscapaciteitNee
Materiaal hak oppervlakRVS
Automatisch uitschakelenNee
Inclusief mix accessoireBlender, Citruspers, Hakmolen, Kloppers/garde, Kneedhaak, Sapcentrifuge, Vleesmolen
Bediening via mobiele appNee
Inclusief directe uitloopNee
Aantal mesjes / scheerringen0
Aantal snij / rooster platen0
MPN (Manufacturer Part Number)KHC29A.X0SI
Keukenmachine speciale functiesIntegrale weegschaal
Uitzonderingen fabrieksgarantie-

Productinformatie

EAN5011423007564
Aanbevolen278.95

Kenwood Prospero+ Keukenmachine

278,95bij Bol.com
Actuele prijs