8Bitdo C64 Edition toetsenbord Gamen USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTY Brits Engels Grijs - afbeelding 1

8Bitdo C64 Edition toetsenbord Gamen USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTY Brits Engels Grijs

  • Kleur: Grijs
  • Product hoogte: 4.68 cm
  • Product lengte: 16.96 cm
  • Product breedte: 37.66 cm

Prijs bij bol

€ 114,99
Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Uiterlijk 31 oktober in huis

Aanbieders van 8Bitdo C64 Edition toetsenbord Gamen USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTY Brits Engels Grijs
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadUiterlijk 31 oktober in huis€ 114,99Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 07:00

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 07:00. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 23 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van 8Bitdo C64 Edition toetsenbord Gamen USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTY Brits Engels Grijs
KleurGrijs
Product hoogte4.68 cm
Product lengte16.96 cm
Product breedte37.66 cm
Product gewicht1050 g
Draadloos bereik6922621506737 m
Alle specificaties(30)
Algemeen
Algemeen
EAN6922621506737
Merk8Bitdo
Model8Bitdo C64 Edition toetsenbord Gamen USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTY Brits Engels Grijs
OplaadbaarJa
VerlichtingNee
Type toetsenMechanische toetsen
VoedingstypeAccu
Game platformAndroid
Fabrikant Naam8BitDo
Vlakke toetsenNee
Numeriek keypadNee
Type verlichtingZonder verlichting
Speciaal voor gamenNee
Toetsenbord indelingQWERTY
MultimediasneltoetsenNee
Taal toetsenbordindelingUK Layout
Soort mechanische toetsenClicky
Snel laden functionaliteitNee
Type toetsenbord connectieRadio(RF)
Fysieke toetsenbordindelingISO
MPN (Manufacturer Part Number)RET00489
Geschikt voor besturingssysteemWindows
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
DraadloosJa
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief adapter(s)Nee
Lees de hele productanalyse

Over de 8Bitdo C64 Edition toetsenbord Gamen USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTY Brits Engels Grijs

Gamen
  • USB + RF Wireless + Bluetooth Mechanische keyswitch Kailh Box V2 White
  • QWERTY Brits Engels
  • Windows-toetsen
  • Grijs
  • 1 stuk(s)
  • Alternatieven

    Vergelijkbaar

    Naast elkaar zetten
    Meer vergelijkbare producten (18)

    Meer in Kantoor & Bureau

    Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

    Toon de producten

    Productinformatie

    EAN6922621506737
    € 114,99

    bij bol

    Naar bol