Apple Magic toetsenbord Universeel USB + Bluetooth QWERTY Engels Wit - afbeelding 1
Apple

Apple Magic toetsenbord Universeel USB + Bluetooth QWERTY Engels Wit

  • Kleur: Wit
  • Product hoogte: 1.09 cm
  • Product lengte: 11.49 cm
  • Product breedte: 27.89 cm

Prijs bij bol

€ 119,00

laagst gemeten € 92,00 op 8 aug 2026

Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Donderdag in huis

Aanbieders van Apple Magic toetsenbord Universeel USB + Bluetooth QWERTY Engels Wit
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadDonderdag in huis€ 119,00Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 06:59

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 06:59. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 21 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Apple Magic toetsenbord Universeel USB + Bluetooth QWERTY Engels Wit
KleurWit
Product hoogte1.09 cm
Product lengte11.49 cm
Product breedte27.89 cm
Product gewicht239 g
Draadloos bereik195949634741 m
Alle specificaties(33)
Algemeen
Algemeen
EAN0195949634741
MerkApple
ModelQWERTY - EN - ANSI - Compact 75% - Scissor - Draadloos - USB-C
OplaadbaarNee
VerlichtingNee
SysteemeisenMac met Bluetooth en OS X 10.11 of hoger. iOS-devices met iOS 9.1 of hoger.
Type toetsenScissor toetsen
VoedingstypeAccu
Game platformMAC
Fabrikant NaamApple Inc.
Vlakke toetsenJa
Numeriek keypadNee
Type verlichtingZonder verlichting
Toetsenbord optiesMultimedia toetsen
Speciaal voor gamenNee
Toetsenbord indelingQWERTY
MultimediasneltoetsenJa
Instelbare verlichtingNee
Per toets apart verlichtNee
Taal toetsenbordindelingUS Layout
Snel laden functionaliteitNee
Type toetsenbord connectieBluetooth
Fysieke toetsenbordindelingANSI
MPN (Manufacturer Part Number)MXCL3Z/A
Geschikt voor besturingssysteemMac OS
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
DraadloosJa
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in

Prijsverloop

Wat Apple Magic toetsenbord Universeel USB + Bluetooth QWERTY Engels Wit kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 109,00€ 119,00€ 114,336
90 dagen€ 92,00€ 119,00€ 108,8010
hele meetperiode (132 dagen)€ 92,00€ 119,00€ 108,9538

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€89€100€111€12214 jun26 jun8 jul16 okt
€92,00 laagste€119,00 hoogste€119,00 nu38 opgeslagen meetpunten
Aan de hoge kantPrijs vergeleken met eerdere metingen
Aan de hoge kant

Is dit nu een goede prijs?

Met €119 ligt de prijs 29% boven het laagste punt (€92 op 8 augustus 2026). Onze monitor zag de prijs in deze periode 4× dalen.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 38 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€92–€119
38 meetpunten, van 14 juni 2026 tot 16 oktober 2026
Catalogusgroep
3400
Kantoor & Bureau: 3400 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Draadloze verbinding voor extra vrijheid
Lees de hele productanalyse

Over de Apple Magic toetsenbord Universeel USB + Bluetooth QWERTY Engels Wit

Met het Apple Magic Keyboard typ je heel prettig en nauwkeurig. Bovendien is het draadloos en heeft het een oplaadbare batterij die ontzettend lang meegaat, waardoor je er ongeveer een maand of langer mee kan werken zonder opnieuw op te laden. Het maakt automatisch verbinding met je Mac, dus je kunt meteen aan de slag.

Met de meegeleverde geweven USB‑C-oplaadkabel kun je het device aansluiten op een USB‑C‑poort van je Mac om het te pairen en op te laden. Zo heb je dus aan één kabel genoeg om al je favoriete devices op te laden.

  • USB + Bluetooth
  • QWERTY Engels
  • Wit
  • 1 stuk(s)

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Apple Magic toetsenbord Universeel USB + Bluetooth QWERTY Engels Wit?

De prijsmonitor bevat 38 meetpunten van 14 juni 2026 tot 16 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €92 en €119.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (18)

Meer in Kantoor & Bureau

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN0195949634741
MerkApple
€ 119,00

bij bol

Naar bol