Corsair K65 Plus Draadloos Mechanisch Toetsenbord 75% - RGB – Corsair MLX Red Lineair – US Qwerty - Zwart/Grijs - afbeelding 1
Corsair

Corsair K65 Plus Draadloos Mechanisch Toetsenbord 75% - RGB – Corsair MLX Red Lineair – US Qwerty - Zwart/Grijs

  • Kleur: Zwart
  • Kabellengte: 1.80 m
  • Product hoogte: 3.50 cm
  • Product lengte: 13.60 cm

Beste gemeten prijs

€ 136,00€ 159,99-15%

laagst gemeten € 109,90 op 18 aug 2026

Naar Alternate

Verkocht door Alternate · levertijd: zie winkel

Aanbieders van Corsair K65 Plus Draadloos Mechanisch Toetsenbord 75% - RGB – Corsair MLX Red Lineair – US Qwerty - Zwart/Grijs
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
AlternateOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 136,00Naar Alternate
bolOp voorraadMaandag in huis€ 141,00Bekijk bij bol

Vergelijk 2 aanbieders: Alternate, bol. Het actuele prijsverschil tussen winkels loopt op tot €5.

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 01:31

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijzen van 2 aanbieders. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 01:31. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 24 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Corsair K65 Plus Draadloos Mechanisch Toetsenbord 75% - RGB – Corsair MLX Red Lineair – US Qwerty - Zwart/Grijs
KleurZwart
Kabellengte1.80 m
Product hoogte3.50 cm
Product lengte13.60 cm
Product breedte32 cm
Product gewicht918 g
Alle specificaties(36)
Algemeen
Algemeen
EAN0840006665366
MerkCorsair
ModelK65 - QWERTY - US - ANSI - Mini 65% - Mechanisch Tactile - Draadloos
OplaadbaarJa
VerlichtingJa
SysteemeisenConsolecompatibiliteit: Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 en 5
Type toetsenMechanische toetsen
VoedingstypeBatterij, USB
Game platformMAC
Fabrikant NaamCorsair Inc.
Vlakke toetsenNee
Numeriek keypadNee
Gewonnen prijzenGeen
Type verlichtingLED
Toetsenbord optiesAnti-Ghosting
Speciaal voor gamenJa
Toetsenbord indelingQWERTY
MultimediasneltoetsenJa
Instelbare verlichtingJa
Per toets apart verlichtJa
Taal toetsenbordindelingUS Layout
Soort mechanische toetsenLinear
Snel laden functionaliteitNee
Type toetsenbord connectieBedraad
Fysieke toetsenbordindelingANSI
MPN (Manufacturer Part Number)CH-91D401L-NA
Geschikt voor besturingssysteemMac OS, Windows
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
DraadloosNee
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief adapter(s)Nee
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in

Prijsverloop

Wat Corsair K65 Plus Draadloos Mechanisch Toetsenbord 75% - RGB – Corsair MLX Red Lineair – US Qwerty - Zwart/Grijs kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 136,00€ 159,99€ 152,6810
90 dagen€ 109,90€ 159,99€ 143,9117
hele meetperiode (111 dagen)€ 109,90€ 159,99€ 139,8033

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€105€125€145€1655 jul17 jul8 sep20 okt
€109,90 laagste€159,99 hoogste€136,00 nu33 opgeslagen meetpunten
Aan de hoge kantPrijs vergeleken met eerdere metingen
Aan de hoge kant

Is dit nu een goede prijs?

Met €136 ligt de prijs 24% boven het laagste punt (€109,90 op 18 augustus 2026). Onze monitor zag de prijs in deze periode 20× dalen.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 33 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€109,90–€159,99
33 meetpunten, van 5 juli 2026 tot 20 oktober 2026
Winkelverschil
€5
4% tussen 2 winkels, goedkoopst bij Alternate
Catalogusgroep
3400
Kantoor & Bureau: 3400 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Lees de hele productanalyse

Over de Corsair K65 Plus Draadloos Mechanisch Toetsenbord 75% - RGB – Corsair MLX Red Lineair – US Qwerty - Zwart/Grijs

Corsair K65 PLUS WIRELESS 75 % RGB. Toetsenbord formaat: 75%. Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF draadloos + USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aanbevolen gebruik: Gamen. Kleur van het product: Zwart
Gamen
  • RF draadloos + USB Mechanische keyswitch CORSAIR MLX Red
  • QWERTY Engels
  • 75%
  • Windows-toetsen Aanpasbare keyboard hoogte
  • Backlight
  • Zwart
  • 1 stuk(s)
  • Veelgestelde vragen (1)

    Hoe bewoog de prijs van de Corsair K65 Plus Draadloos Mechanisch Toetsenbord 75% - RGB – Corsair MLX Red Lineair – US Qwerty - Zwart/Grijs?

    De prijsmonitor bevat 33 meetpunten van 5 juli 2026 tot 20 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €109,90 en €159,99.

    Alternatieven

    Vergelijkbaar

    Naast elkaar zetten
    Meer vergelijkbare producten (18)

    Meer in Kantoor & Bureau

    Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

    Toon de producten

    Productinformatie

    EAN0840006665366
    € 136,00

    bij Alternate

    Naar Alternate