← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Aquarium Decoratie - Aquariumgrot

AquaKonings

AquaKonings LED Aquariumlamp 60-75cm, dimbaar met timer

AquaKonings

AquaKonings Aquarium lamp - Dimbare LED RGB Verlichting 45-60cm

Prijs
€ 15,20
€ 42,29
€ 36,74
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kant——
Prijsstabiliteitzeer stabiel
€ 12,95 tot € 13,99
——
Waardering vs categorie———
Maat12,5——
KleurKleurZwartZwart
Type ornamentGebouw——
Fabrikant NaamPaws & Crafts B.V.——
Product hoogte5.7 cm1.70 cm1.70 cm
Product lengte12.5 cm60 cm45 cm
Product breedte12.50 cm9 cm9 cm
Product gewicht0.2 kg1.3 kg1.1 kg
Verpakking hoogte60 mm——
Verpakking lengte130 mm——
Verpakkingsinhoud1x Aquariumtunnel2x Verstelbare beugels 1x Aquariumlamp 60 tot 75cm 1x Adapter 1x Handleiding2x Verstelbare beugels 1x Aquariumlamp 45 tot 60cm 1x Adapter 1x Handleiding
Verpakking breedte130 mm——
Verpakkingsgewicht200 g0.89 kg0.69 kg
Type aquariumdecoratieOrnament——
Fitting—UniverseelUniverseel
Materiaal—KunststofKunststof
Type lamp—LED-verlichtingLED-verlichting
Taal handleiding—NederlandsNederlands
Type verlichting—RGBRGB
Accu/batterij model—Geen batterijenGeen batterijen
Wattage per lichtpunt—18 W14 W
Accu/batterij technologie—Geen batterijenGeen batterijen
Bediening via mobiele app—NeeNee
Aantal stuks in verpakking—1 stuk(s)1 stuk(s)
Eigenschappen
  • ✓Maat: 12,5
  • ✓Product hoogte: 5.7 cm
  • ✓Product lengte: 12.5 cm
  • ✓Product breedte: 12.50 cm
  • ✓Product gewicht: 0.2 kg
  • ✓Type ornament: Gebouw
  • ✓Type aquariumdecoratie: Ornament
  • ✓Type verlichting: RGB
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 1.70 cm
  • ✓Product lengte: 60 cm
  • ✓Product breedte: 9 cm
  • ✓Product gewicht: 1.3 kg
  • ✓Type verlichting: RGB
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 1.70 cm
  • ✓Product lengte: 45 cm
  • ✓Product breedte: 9 cm
  • ✓Product gewicht: 1.1 kg
Voordelen
    • +Verstelbare beugels maken de lamp geschikt voor aquaria van 60 tot 75 centimeter
    • +Dimbaar in 10 stappen via de knoppen op het snoer
    • +Zonsopkomst- en zonsondergangsimulatie voor een geleidelijke lichtovergang
    • +Ingebouwde timer met instelbare dag/nacht cyclus
    • +2 jaar garantie vanaf aankoop
    • +Verstelbare beugels waarmee de lamp past op aquaria van 45 tot 60 centimeter
    • +Dimbaar in 10 stappen via de knoppen op het snoer, inclusief zonsopkomst/zonsondergang simulatie
    • +Ingebouwde timer voor een dag/nacht cyclus, ook handmatig te bedienen
    • +2 jaar garantie vanaf aankoop
    • +Compact en licht met een productgewicht van 1,1 kg, geschikt om boven het aquarium te monteren
    Nadelen
      • −Geen bediening via een mobiele app, alles gaat via de knoppen op het snoer
      • −De opgegeven waterbestendigheidsklasse IP86 komt niet overeen met een bestaande IP-codering, dus de exacte spatwaterbescherming is onduidelijk
      • −De lamp mag niet onder water gebruikt worden, alleen boven het aquarium
      • −Geen bediening via een mobiele app, alleen via de fysieke knoppen op het snoer
      • −De productbeschrijving vermeldt een IP86-classificatie, een codering die niet bestaat binnen de officiële IP-normering (het eerste cijfer gaat maximaal tot 6); vraag de aanbieder om verduidelijking voordat je uitgaat van een specifieke spatwaterbestendigheid
      • −Het opgegeven verpakkingsgewicht van 0,69 kg is lager dan het vermelde productgewicht van 1,1 kg, een tegenstrijdigheid in de brondata die niet is toegelicht
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      Beeztees

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      € 47,26

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      cozy.®

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      € 29,95

      Happy Things® Voerbak met Camera - 4L RVS

      Happy Things

      Happy Things® Voerbak met Camera - 4L RVS

      € 74,95

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      Orijen

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      € 32,39

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      € 76,20

      Royal Canin Mini Adult hondenvoer 3 x 2 kg

      Royal Canin

      Royal Canin Mini Adult hondenvoer 3 x 2 kg

      € 59,34

      Orijen Whole Prey - Premium Kattenvoer

      Orijen

      Orijen Whole Prey - Premium Kattenvoer

      € 31,19

      Orijen Cat Fit & Trim graanvrij kattenvoer 5,4 kg met 85 procent dierlijke ingredienten

      Orijen

      Orijen Cat Fit & Trim graanvrij kattenvoer 5,4 kg met 85 procent dierlijke ingredienten

      € 64,81