Aquarium Decoratie - 12,5 x 12,5 x 5,7 cm - Aquariumgrot - Aquariumtunnel - 2 Ingangen - Verstopplaats voor vis en garnalen - Ondergrondse tunnel voor aquarium - Ornamenten - Ornamenten voor Aquaria - Voor zoet water en zeewateraquaria

  • Maat: 12,5
  • Product hoogte: 5.7 cm
  • Product lengte: 12.5 cm
  • Product breedte: 12.50 cm

Prijs bij bol

€ 15,20

laagst gemeten € 12,95 op 10 okt 2026

Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · 1-2 weken

Aanbieders van Aquarium Decoratie - 12,5 x 12,5 x 5,7 cm - Aquariumgrot - Aquariumtunnel - 2 Ingangen - Verstopplaats voor vis en garnalen - Ondergrondse tunnel voor aquarium - Ornamenten - Ornamenten voor Aquaria - Voor zoet water en zeewateraquaria
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraad1-2 weken€ 15,20Naar bol

Meest recente prijsupdate 28 oktober om 14:10

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 28 oktober 2026 om 14:10. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 28 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Aquarium Decoratie - 12,5 x 12,5 x 5,7 cm - Aquariumgrot - Aquariumtunnel - 2 Ingangen - Verstopplaats voor vis en garnalen - Ondergrondse tunnel voor aquarium - Ornamenten - Ornamenten voor Aquaria - Voor zoet water en zeewateraquaria
Maat12,5
Product hoogte5.7 cm
Product lengte12.5 cm
Product breedte12.50 cm
Product gewicht0.2 kg
Type ornamentGebouw
Alle specificaties(10)
Algemeen
Algemeen
EAN9193396975937
KleurKleur
Fabrikant NaamPaws & Crafts B.V.
Type aquariumdecoratieOrnament

Prijsverloop

Wat Aquarium Decoratie - 12,5 x 12,5 x 5,7 cm - Aquariumgrot - Aquariumtunnel - 2 Ingangen - Verstopplaats voor vis en garnalen - Ondergrondse tunnel voor aquarium - Ornamenten - Ornamenten voor Aquaria - Voor zoet water en zeewateraquaria kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 12,95€ 15,10€ 13,4822
90 dagen€ 12,95€ 15,10€ 13,4529
hele meetperiode (96 dagen)€ 12,95€ 15,10€ 13,4630

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€13€14€14€1525 jul1 okt16 okt28 okt
€12,95 laagste€15,10 hoogste€15,20 nu30 opgeslagen meetpunten
Aan de hoge kantPrijs vergeleken met eerdere metingen
Aan de hoge kant

Is dit nu een goede prijs?

Met €15,20 ligt de prijs 17% boven het laagste punt (€12,95 op 10 oktober 2026). Onze monitor zag de prijs in deze periode 13× dalen.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 30 meetpunten over de afgelopen 3 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€12,95–€15,10
30 meetpunten, van 25 juli 2026 tot 28 oktober 2026
Catalogusgroep
4284
Huisdieren: 4284 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 26 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Aquarium Decoratie - 12,5 x 12,5 x 5,7 cm - Aquariumgrot - Aquariumtunnel - 2 Ingangen - Verstopplaats voor vis en garnalen - Ondergrondse tunnel voor aquarium - Ornamenten - Ornamenten voor Aquaria - Voor zoet water en zeewateraquaria?

De prijsmonitor bevat 30 meetpunten van 25 juli 2026 tot 28 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €12,95 en €15,10.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (18)

Keuzehulp

Vergelijkbare gidsen

Gidsen met prijsinformatie, productspecificaties en aanbieders. Meerdere winkels in deze categorie.

Toon de gidsen

Meer in Huisdieren

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN9193396975937
CategorieHuisdieren
€ 15,20

bij bol

Naar bol