← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Droger Warmte Saver - Warmte Terugwinnaar Droger - 4 inch diameter

Hendriqs®

Hendriqs Mini Condensdroger 8kg

Jet

Jet Set Condensdroger 3kg

Prijs
€ 117,08
€ 69,00
Prijs onbekend
Beoordeling
Categoriehuishoudapparatuurhuishoudapparatuurhuishoudapparatuur
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kant—
Prijsstabiliteit—stabiel
€ 43,00 tot € 69,00
zeer stabielbeste
€ 288,13 tot € 318,99
Waardering vs categorie———
MerkMerkloosHendriqs®Jet
ModelEx12Opvouwbare Wasdroger—
Type drogerCondensdrogerCondensdroger—
CE markeringZichtbaar——
Fabrikant NaamWan GmbH——
Product hoogte13.34 cm10 cm—
Product lengte20.32 cm29 cm—
Slimme functieVochtigheidssensorGeen slimme functies—
Product breedte15.24 cm22 cm—
Taal handleidingUniverseelNederlands—
Verpakking hoogte1.33 cm——
Verpakking lengte2.03 cm——
Type condensafvoerLuchtafvoer naar buitenLuchtafvoer naar buiten—
Verpakking breedte1.52 cm——
Verpakkingsgewicht0.37 kg——
GeluidsniveauklasseFA—
Waarde energielabelFEnergielabel niet van toepassing—
Ondersteuning met updatesMinimaal 12 maanden na introductiedatum——
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar——
Energieverbruik per 100 cycli7 kWh60 kWh—
Kan zelfstandig met internet verbindenNee——
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNee—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Type—WasdrogerWasdroger
Kleur—witWit
Snoerlengte—1.60 m—
Technologie—Warmtepomp—
Extra garantie—Geen extra garantie—
Energie besparing—Ja—
Verpakkingsinhoud—Hendriqs Opvouwbare Wasdroger & Nederlandstalige Handleiding & Afstandsbediening—
Afmeting / Grootte—8 kg1020W
Type wasdrogerdeur—Dichte deur—
Materiaal tuimelaar—Kunststof—
Type droogprogramma—Delicate stoffen, Beddengoed, Dons, Handdoeken, Hygiëne, Jeans, Katoen, Kort, Koud, Mix, Outdoor, Overhemden, Kreukherstellend, Sportkleding, Synthetisch, Verfrissen, Wol, Zijde—
Geluidsniveau drogen—40 dB—
Heeft anti-kreuk fase—Nee—
Taal bedieningspaneel—Digitaal instelbaar—
Laadvermogen wasdroger—8 kg—
Fabrieksgarantie termijn—1 jaar—
Bediening via mobiele app—Nee—
Geluidssignaal einde wasbeurt—Ja—
Condensafvoerslang meegeleverd—Nee—
Programma's voor delicate stoffen—Ja—
Programmaduur katoen maximale belading—60—
Eigenschappen
  • ✓Waarde energielabel: F
  • ✓Energieverbruik per 100 cycli: 7 kWh
  • ✓Product hoogte: 13.34 cm
  • ✓Product lengte: 20.32 cm
  • ✓Product breedte: 15.24 cm
  • ✓Type droger: Condensdroger
  • ✓Slimme functie: Vochtigheidssensor
  • ✓Type condensafvoer: Luchtafvoer naar buiten
  • ✓Capaciteit: 8 kg
  • ✓Temperatuur instelbaar: tot 90°C
  • ✓UV-sterilisatie: Ja, ingebouwd
  • ✓Afstandsbediening: Ja, draadloos
  • ✓Droogtijd: Ongeveer 60 minuten per cyclus
  • ✓Energieverbruik: Laag (energiezuinig)
  • ✓Materiaal droogzak: Waterdicht polyester
  • ✓Vermogen: 1020 watt
  • ✓Capaciteit: 3kg textiel
  • ✓Energielabel: EEK C
  • ✓Afmetingen breedte: 50cm
  • ✓Droogtype: Condensdroger
  • ✓Warmtestanden: 2 niveaus
Voordelen
    • +Compact en draagbaar: past in elke hoek of kast
    • +UV-sterilisatie: ontsmet kleding terwijl deze droogt
    • +Verwarms je kamer terwijl je kleding droogt
    • +Energiezuinig en stil in gebruik
    • +Afstandsbediening voor extra comfort
    • +Compact formaat (50cm breed) - zeer geschikt voor kleine keukens
    • +Energielabel EEK C - zuiniger dan veel oudere ventilatiedrogers
    • +Condenstechnologie - geen afvoerslang nodig door raam
    • +Twee warmtestanden - aanpasbaar aan verschillende wasprogramma's
    Nadelen
      • −8 kg capaciteit is te klein voor grote gezinnen of veel wasgoed tegelijk
      • −Langzamer dan moderne warmtepompdroogers (circa 60 minuten per cyclus)
      • −Droogzak kan slijten bij intensief gebruik
      • −Alarmerend lage klantwaardering (2.30/5 sterren) wijst op ernstige kwaliteits- of betrouwbaarheidsproblemen
      • −Laag vermogen (1020W) en beperkte capaciteit (3kg) resulteren in lange droogtijden en teleurstelling
      • −Veel klachten over onvoldoende droogresultaten en lawaaiproductie
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips 7000 - 3-in-1 Stofzuiger & Dweil

      Philips

      Philips 7000 - 3-in-1 Stofzuiger & Dweil

      € 393,00

      Roborock QR 598 met 8.000 Pa en multifunctioneel dock

      Roborock

      Roborock QR 598 met 8.000 Pa en multifunctioneel dock

      € 276,86

      Braun CareStyle 1 Pro - Stoomgenerator

      Braun

      Braun CareStyle 1 Pro - Stoomgenerator

      € 100,23

      Haier HW90-B14939-DF 9 kg en 67 dB

      Haier

      Haier HW90-B14939-DF 9 kg en 67 dB

      € 599,00

      AEG ProSense 6000 Wasmachine

      AEG

      AEG ProSense 6000 Wasmachine

      € 552,00

      Samsung DV90DG6845LKU3 9 kg met AI Dry+

      Samsung

      Samsung DV90DG6845LKU3 9 kg met AI Dry+

      € 738,85

      Tefal Pro Express Protect Stoomgenerator

      Tefal

      Tefal Pro Express Protect Stoomgenerator

      € 210,95

      Bosch WAN2827YFG 8 kg met Iron Assist

      Bosch

      Bosch WAN2827YFG 8 kg met Iron Assist

      € 627,00