Droger Warmte Saver - Warmte Terugwinnaar Droger - Energie Besparen - Extra Warmtebron - 4 inch diameter - Wit - afbeelding 1

Droger Warmte Saver - Warmte Terugwinnaar Droger - Energie Besparen - Extra Warmtebron - 4 inch diameter - Wit

  • Waarde energielabel: F
  • Product hoogte: 13.34 cm
  • Product lengte: 20.32 cm
  • Product breedte: 15.24 cm

Prijs bij bol

€ 117,08
Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · Uiterlijk 2 november in huis

Aanbieders van Droger Warmte Saver - Warmte Terugwinnaar Droger - Energie Besparen - Extra Warmtebron - 4 inch diameter - Wit
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadUiterlijk 2 november in huis€ 117,08Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 07:00

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 07:00. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 3 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Droger Warmte Saver - Warmte Terugwinnaar Droger - Energie Besparen - Extra Warmtebron - 4 inch diameter - Wit
Waarde energielabelF
Energieverbruik per 100 cycli7 kWh
Product hoogte13.34 cm
Product lengte20.32 cm
Product breedte15.24 cm
Type drogerCondensdroger
Alle specificaties(17)
Algemeen
Algemeen
EAN9101209836511
MerkMerkloos
ModelEx12
Fabrikant NaamWan GmbH
Slimme functieVochtigheidssensor
Type condensafvoerLuchtafvoer naar buiten
GeluidsniveauklasseF
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar
App, privacy en updates
App, privacy en updates
Ondersteuning met updatesMinimaal 12 maanden na introductiedatum
Kan zelfstandig met internet verbindenNee
App vereist voor volledige functionaliteitNee
Lees de hele productanalyse

Over de Droger Warmte Saver - Warmte Terugwinnaar Droger - Energie Besparen - Extra Warmtebron - 4 inch diameter - Wit

Bespaar energie en geniet van extra warmte in huis met deze slimme droger warmte saver. In koude periodes wordt de warmte van uw wasdroger effectief benut om uw leefruimte te verwarmen, wat resulteert in lagere energiekosten en een comfortabeler huis. Dit apparaat transformeert uw wasdroger tot een efficiënte extra warmtebron. Het systeem is ontworpen om de warmte binnen te houden wanneer u die nodig heeft, en kan via een speciale omvormer de warmte naar buiten afvoeren bij warmer weer. Het beschikt over een handig, verwijderbaar en reinigbaar pluisscherm, wat zorgt voor optimaal onderhoud en prestaties. Uitsluitend geschikt voor gebruik met elektrische wasdrogers. Een opvallend kenmerk is de geïntegreerde veiligheidsklep die ontluchting naar buiten mogelijk maakt, wat bijdraagt aan de veelzijdigheid van het product. Maak vandaag nog de slimme keuze voor een warmere en energiezuinigere woning.

Productinformatie

EAN9101209836511
€ 117,08

bij bol

Naar bol