← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Fujifilm

ChiliPower NP-W235 Fujifilm USB Duo Kit - Camera accu set

Kiekz

Kiekz Fotocamera 88MP - Compactcamera met 16x Digitale Zoom

Kiekz

Kiekz DC-226 Fotocamera 88MP - 16x Digitale Zoom Compact

Prijs
€ 50,95
€ 144,95
€ 169,95
€ 139,95
€ 154,95
Beoordeling
Categoriefoto-videofoto-videofoto-video
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Dicht bij gemeten minimumDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteit—zeer stabielbeste
€ 149,95 tot € 179,95
stabiel
€ 139,95 tot € 195,00
Waardering vs categorie———
MerkChili PowerKiekzKiekz
CE markeringZichtbaar——
Fabrikant NaamTrans Europe Batteries BV——
Product hoogte2.10 cm91 mm91 mm
Product lengte8.80 cm127 mm127 mm
Reparatie typeCarry-in——
Product breedte8.80 cm113 mm113 mm
Product gewicht0.045 kg236 g236 g
Taal handleidingNederlands——
Inclusief opladerJa——
VerpakkingsinhoudDeze set bestaat uit 2 camera accu's van het type NP-W235 én een dubbellader. Met deze lader laadt u 1 of 2 accu's tegelijk op.-1 8K Kiekz Fotocamera met verbeterde lens -1 32GB micro SD-kaart -1 1500 Mah Batterij -1 USB-kabel -1 HDMI-kabel -1 Reinigingsdoekje -1 Nekriem -1 Handleiding -1 Zonnekap -1 Lensdop -1 Batterij Lader met Adapter -1 Camera opbergtas-1 8K Kiekz Fotocamera -1 64GB micro SD-kaart -2 1500 Mah Batterij -1 USB-kabel -1 HDMI-kabel -1 Reinigingsdoekje -1 Nekriem -1 Handleiding -1 Zonnekap -1 Lensdop -1 Batterij Lader met Adapter -1 Camera opbergtas
Accu/batterij codeNP-W235NP-80NP-80
Accu/batterij modelFotobatterij——
Fabrieksgarantie termijn2 jaar1 jaar1 jaar
Accu/batterij technologieLi-Ion——
Geschikt voor type cameraSpiegelreflexcamera, Systeemcamera——
MPN (Manufacturer Part Number)CP-W235-2PCH-DuoUSB——
Accu/batterij capaciteit in mAh2200 mAh700 mAh700 mAh
GPS—NeeNee
NFC—NeeNee
WIFI—Geen Wi-FiGeen Wi-Fi
Kleur—Zwart roodMatzwart
Model—DC-226PRODC-226
Flitsmodus—Ingebouwde flitserIngebouwde flitser
Megapixels—88 Megapixel88 Megapixel
Viewfinder—JaJa
Touchscreen—JaJa
Type flitser—IngebouwdIngebouwd
Voedingstype—BatterijBatterij
Aantal scenes—66
Digitale zoom—1616
Geluidsopname—JaJa
Optische zoom—00
Schermgrootte—3.2 Inch3.2 Inch
Schokbestendig—NeeNee
Videoresolutie—Full HDFull HD
Microfooningang—JaJa
Draaibaar scherm—NeeNee
Panorama feature—NeeNee
Timelapsefunctie—NeeNee
Beeldstabilisator—YY
Creatieve filters—JaJa
Oplaadbaar via USB—JaJa
Statiefaansluiting—JaJa
Type compactcamera—Geavanceerde compactcameraGeavanceerde compactcamera
Verpakkingsgewicht—994 g1109 g
Maximale ISO waarde—32003200
Minimale ISO waarde—100100
Type beeldstabilisatie—Elektronische (digitale) beeldstabilisatieElektronische (digitale) beeldstabilisatie
Waterdicht tot (meter)—00
Maximaal diafragma tele—4.84.8
Geschikt voor onderwater—NeeNee
Type extern geheugenslot—Micro SDMicro SD
Levensduur batterij (Cipa)—9090
Maximaal diafragma groothoek—4.84.8
Maximum vermogen voor opladen—5 W5 W
Minimum vermogen voor opladen—4.5 W4.5 W
Eigenschappen
  • ✓Product hoogte: 2.10 cm
  • ✓Product lengte: 8.80 cm
  • ✓Product breedte: 8.80 cm
  • ✓Product gewicht: 0.045 kg
  • ✓Accu/batterij code: NP-W235
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 2 jaar
  • ✓Accu/batterij capaciteit in mAh: 2200 mAh
  • ✓Inclusief oplader: Ja
  • ✓Optische zoom: 0
  • ✓Digitale zoom: 16
  • ✓Videoresolutie: Full HD
  • ✓Draaibaar scherm: Nee
  • ✓Schokbestendig: Nee
  • ✓Microfooningang: Ja
  • ✓WIFI: Geen Wi-Fi
  • ✓Kleur: Zwart rood
  • ✓Optische zoom: 0
  • ✓Digitale zoom: 16
  • ✓Videoresolutie: Full HD
  • ✓Draaibaar scherm: Nee
  • ✓Schokbestendig: Nee
  • ✓Microfooningang: Ja
  • ✓WIFI: Geen Wi-Fi
  • ✓Kleur: Matzwart
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Geüpgradede lens voor scherpere en helderdere beelden volgens de productpagina
  • +Hoge fotodefinitie van 88 megapixel geeft ruimte om achteraf bij te snijden
  • +Compleet startpakket met onder meer 32GB SD-kaart, lader, kabels en camerahoes
  • +Compact en licht (236 gram), praktisch voor reizen en gebruik door beginners
  • +Variabel sluiterbereik van 1/2s tot 1/3840s voor zowel rustige als snelle opnames
  • +88 megapixel foto-opname volgens de specificaties, met een sluiterbereik van 1/2s tot 1/3840s voor zowel rustig als scherp actiewerk
  • +16x digitale zoom en een 3,2 inch touchscreen voor overzichtelijke bediening
  • +Compleet startpakket: oplaadbare accu, lader met adapter, USB- en HDMI-kabel, opbergtas, nekriem, zonnekap, lensdop en een 64GB micro SD-kaart
  • +Licht en compact met een productgewicht van 236 gram, praktisch voor onderweg
  • +Ingebouwde flitser, statiefaansluiting en microfooningang voor iets meer controle bij het filmen en fotograferen
Nadelen
    • −De specificatietabel vermeldt 'Geen Wi-Fi', terwijl de productomschrijving juist een WiFi-app met live preview en op afstand bedienen belooft; dit is niet met elkaar te rijmen
    • −De titel noemt '8K', maar de videoresolutie in de specificaties staat op Full HD; welke waarde klopt, is niet vast te stellen
    • −Alleen digitale zoom (16x) beschikbaar, optische zoom staat op 0, waardoor verder inzoomen ten koste gaat van beeldkwaliteit
    • −De productpagina spreekt zichzelf tegen over wifi: de omschrijving noemt een wifi-app voor overdracht en afdrukken op afstand, terwijl het specificatieveld 'Geen Wi-Fi' vermeldt
    • −Geen optische zoom (0x), alle zoomfunctie loopt via de digitale 16x zoom, wat ten koste kan gaan van beeldkwaliteit bij inzoomen
    • −De video-specificatie geeft Full HD op, terwijl de productnaam '8K' claimt; dit gegeven is niet bevestigd en de camera is niet waterdicht of schokbestendig
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    SanDisk Extreme PRO 1TB Ultrasnelle Opslag

    SanDisk

    SanDisk Extreme PRO 1TB Ultrasnelle Opslag

    € 269,00

    SanDisk Extreme PRO MicroSDXC Snel

    SanDisk

    SanDisk Extreme PRO MicroSDXC Snel

    € 135,15

    Godox Speedlite V1Pro Sony

    Godox

    Godox Speedlite V1Pro Sony

    € 298,00

    Insta360 X4 360° Actiecamera 8K

    Insta360

    Insta360 X4 360° Actiecamera 8K

    € 429,00

    Sony Cybershot RX100 VII - Ultrasnelle autofocus, 4K video

    Sony

    Sony Cybershot RX100 VII - Ultrasnelle autofocus, 4K video

    € 1.129,00

    SanDisk Extreme Pro SDXC Snelle Opslag

    SanDisk

    SanDisk Extreme Pro SDXC Snelle Opslag

    € 149,95

    Sony 70-200mm f/2.8 GM Telezoom

    Sony

    Sony 70-200mm f/2.8 GM Telezoom

    € 1.999,00

    Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens

    Canon

    Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens

    € 118,00