ChiliPower NP-W235 Fujifilm USB Duo Kit - Camera accu set - afbeelding 1
Fujifilm

ChiliPower NP-W235 Fujifilm USB Duo Kit - Camera accu set

  • Product hoogte: 2.10 cm
  • Product lengte: 8.80 cm
  • Product breedte: 8.80 cm
  • Product gewicht: 0.045 kg

Prijs bij bol

€ 50,95

laagst gemeten € 50,95 op 14 jun 2026

Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · Dinsdag in huis

Aanbieders van ChiliPower NP-W235 Fujifilm USB Duo Kit - Camera accu set
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadDinsdag in huis€ 50,95Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 01:28

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 01:28. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 20 september 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van ChiliPower NP-W235 Fujifilm USB Duo Kit - Camera accu set
Product hoogte2.10 cm
Product lengte8.80 cm
Product breedte8.80 cm
Product gewicht0.045 kg
Accu/batterij codeNP-W235
Accu/batterij capaciteit in mAh2200 mAh
Alle specificaties(15)
Algemeen
Algemeen
EAN8719323438965
MerkChili Power
Fabrikant NaamTrans Europe Batteries BV
Accu/batterij modelFotobatterij
Accu/batterij technologieLi-Ion
Geschikt voor type cameraSpiegelreflexcamera, Systeemcamera
MPN (Manufacturer Part Number)CP-W235-2PCH-DuoUSB
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief opladerJa
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in

Prijsverloop

Wat ChiliPower NP-W235 Fujifilm USB Duo Kit - Camera accu set kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (132 dagen)€ 50,95€ 50,95€ 50,9528

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€51€51€51€5114 jun23 jun2 jul11 jul
€50,95 laagste€50,95 hoogste€50,95 nu28 opgeslagen meetpunten
Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€50,95–€50,95
28 meetpunten, van 14 juni 2026 tot 11 juli 2026
Catalogusgroep
3204
Foto & Video: 3204 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
Lees de hele productanalyse

Over de ChiliPower NP-W235 Fujifilm USB Duo Kit - Camera accu set

Vaak (onderweg) met uw camera bezig?
Als u veel fotografeert of filmt, redt u het niet met 1 accu. U wilt flexibel zijn en onderweg of op locatie niet voor verrassingen komen te staan. Speciaal daarom hebben we deze handige ChiliPower USB combi set.

2 Camera accu's + Dubbellader
Deze set bestaat uit 2 camera accu's van het type NP-W235 én een dubbellader. Met deze lader laadt u 1 of 2 accu's tegelijk op.

Geschikt voor:
Fujifilm GFX 100S
Fujifilm GFX 50S II
Fujifilm X-T4

Eigenschappen accu's
  • 2 accu's type NP-W235 Fujifilm
  • Origineel ChiliPower
  • Ook op te laden met uw eigen (originele) oplader
  • Capaciteit: 2200mAh
  • Beschermd tegen overladen, kortsluiting en oververhitting
  • Inclusief 2 jaar garantie

Eigenschappen oplader
  • Dubbellader voor 2 accu's Fuji NP-W235
  • Geschikt voor elk merk NP-W235
  • Zeer handzaam, compact en licht
  • Per stuk of tegelijk opladen
  • Met status LED
  • Afmetingen: 8,8cm x 5,5cm x 2,1cm
  • Gewicht: 45gram
  • Aansluiting: microUSB en USB-C
  • Origineel ChiliPower
  • De oplader stopt automatisch zodra de accu volgeladen is en voorkomt zo overladen
  • Input: microUSB / USB C 5V / 2,1A min.
  • Output: DC 8,4V / 700mA (x1), 500mA (x2)

Geleverd inclusief USB kabel: gebruik deze kabel om de oplader aan te sluiten op een USB poort, in de auto, via het stopcontact of powerbank.

Over ChiliPower
Geef uw camera extra pit met ChiliPower! Of u nu professioneel fotograaf bent of alleen foto's maakt op vakantie: een accu moet krachtig én betrouwbaar zijn. De accu's van ChiliPower voldoen aan deze eisen en zijn dan ook zeer populair vanwege de combinatie van kwaliteit en een eerlijke prijs.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de ChiliPower NP-W235 Fujifilm USB Duo Kit - Camera accu set?

De prijsmonitor bevat 28 meetpunten van 14 juni 2026 tot 11 juli 2026. Daarin lag de prijs tussen €50,95 en €50,95.

Productinformatie

EAN8719323438965
CategorieFoto video
€ 50,95

bij bol

Naar bol