← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Ulanzi

Ulanzi G9-2 batterijklep

GoPro

GoPro Handler 3.0 Waterdichte Handgreep

YONO

GoPro Accessoires Set - 7-delig

Prijs
€ 21,99
€ 59,00
€ 15,59
€ 19,99
Beoordeling
Categoriefoto-videofoto-videofoto-video
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kantDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteit—wisselend
€ 28,99 tot € 48,99
stabielbeste
€ 15,59 tot € 19,99
Waardering vs categorie———
KleurDonkergrijsZwartM Set
DraagwijzeBorstband, Dasspeld, Elastische hoofdband, Handheld, Heupband, Hoofdband, In de hand, Nekband, Op de rug, Polsband, Schouderband, Riem—Borstband, Brilvorm, Broekzak, Dasspeld, Elastische hoofdband, Enkelband, Halsketting, Handheld, Headset, Heupband, Hoofdband, In de hand, Op de rug, Op standaard, Op statief, Polsband, Riem, Schouderband, Verstelbare hoofdband
Type mountBehuizing—Mount accessoires
Fabrikant NaamUlanzi - VIJIM Limited—YONO
Product hoogte1.5 cm—5 cm
Product lengte0.8 cm—30 cm
WaterdichtheidNiet waterdichtTot 10 meterWaterdicht
Product breedte4.7 cm—20 cm
Product gewicht6 g—300 g
Taal handleidingEngels—Universeel
GoPro aansluitingNee—Ja
Verpakking hoogte39 mm—48 mm
Verpakking lengte62 mm—285 mm
VerpakkingsinhoudUlanzi G9-2 batterijklep—1x Action Cam Accessoires Set L
Geschikt voor merkGoPro—Canon, Denver, DJI, Easypix, Fujifilm, Garmin, GoPro, Insta360, JVC, Kodak, Medion, Nikkei, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Rollei, Salora, Samsung, SJcam, Sony, TomTom, Xiaomi
Verpakking breedte61 mm—213 mm
Verpakkingsgewicht11 g—312 g
Bevestiging geschikt voorOp een actioncam—Op een actioncam, Op een board/plank, Op een fiets, Op een fiets (stuur), Op een fiets (zadel), Op een fles, Op een frame/buis, Op een handgrip, Op een helm, Op een motor/auto, Op een rugzak, Op een statief, Op een tactisch wapen, Op en riem/gordel, Op het lichaam, Op het lichaam (mond), Op het lichaam (nek)
MPN (Manufacturer Part Number)G9-2—8720168182715
Gewicht—Ongeveer 115 gram—
Drijvend—Ja—
Garantie—1 jaar GoPro Limited Warranty—
Polsband—Inclusief—
Materiaal—Waterdicht kunststof—
Batterijen—Niet nodig—
Mount-type—GoPro Standard mount + 1/4 inch—
Compatibiliteit—GoPro Hero 9, 10, 11, 12, 13 en andere actiecamera's—
Merk——GoPro
eWaste——Nee
Waterdicht tot (meter)——20
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Donkergrijs
  • ✓Product hoogte: 1.5 cm
  • ✓Product lengte: 0.8 cm
  • ✓Product breedte: 4.7 cm
  • ✓Product gewicht: 6 g
  • ✓Type mount: Behuizing
  • ✓Waterdichtheid: Niet waterdicht
  • ✓GoPro aansluiting: Nee
  • ✓Materiaal: Waterdicht kunststof
  • ✓Waterdichtheid: Tot 10 meter
  • ✓Gewicht: Ongeveer 115 gram
  • ✓Mount: GoPro Standard + 1/4 inch
  • ✓Drijvend: Ja
  • ✓Polsband: Inclusief
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Compatibiliteit: GoPro Hero 13, 12, 11, 10 en eerder
  • ✓Chest Mount: Ja, met verstelbare banden
  • ✓Head Strap: Ja, helm-compatibel
  • ✓Selfie Stick: Ja, opvouwbaar
  • ✓Adapters: jHook en tripod adapter inbegrepen
  • ✓Opbergtas: ja, nylon draagzak
Voordelen
    • +Waterdicht tot 10 meter. Gebruik in zee, sneeuw en regen zonder zorgen
    • +Drijft op water. Je verliest de camera niet als je hem loslaat
    • +Ergonomische grip. Uren comfortabel in je hand houden zonder vermoeidheid
    • +Universele 1/4" mount. Compatibel met bijna alle actie- en mirrorlesscamera's
    • +Lichtgewicht en compact. Perfect voor backpacking en reizen
    • +Borstbevestiging voor handsfree opnamen bij sport en avontuur
    • +Meerdere montages in één set (chest, head, stick) voor creatieve perspectieven
    • +Meegeleverde draagtas voor veilig transport
    • +Universele adapters (jHook, tripod) voor flexibele bevestiging
    Nadelen
      • −Alleen een handgreep. Geen extra functies zoals zoom of ingebouwde microfoon
      • −Geen verstelbare hoek. Je moet de camera handmatig draaien voor perspectief
      • −Vereist GoPro-mount. Geen universele smartphone-clip inbegrepen
      • −Kunststof constructie voelt minder robuust dan originele GoPro-accessories
      • −Selfie stick is basis en voelt niet zo solide voor professioneel gebruik
      • −Adapters hebben wat wiggelruimte na herhaald gebruik
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      SanDisk Extreme PRO 1TB Ultrasnelle Opslag

      SanDisk

      SanDisk Extreme PRO 1TB Ultrasnelle Opslag

      € 299,00

      SanDisk Extreme PRO MicroSDXC Snel

      SanDisk

      SanDisk Extreme PRO MicroSDXC Snel

      € 135,15

      Godox Speedlite V1Pro Sony

      Godox

      Godox Speedlite V1Pro Sony

      € 298,00

      SanDisk Extreme Pro SDXC Snelle Opslag

      SanDisk

      SanDisk Extreme Pro SDXC Snelle Opslag

      € 149,95

      Sony 70-200mm f/2.8 GM Telezoom

      Sony

      Sony 70-200mm f/2.8 GM Telezoom

      € 1.999,00

      Sony Alpha A7 IV + FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS II - Zwart

      Sony

      Sony Alpha A7 IV + FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS II - Zwart

      € 1.469,00

      Sony Cybershot RX100 VII - Ultrasnelle autofocus, 4K video

      Sony

      Sony Cybershot RX100 VII - Ultrasnelle autofocus, 4K video

      € 1.129,00

      Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens

      Canon

      Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens

      € 118,00