Ulanzi G9-2 batterijklep - oplaadaansluiting voor GoPro Hero 9,10,11,12 en 13 - Zwart - afbeelding 1
Ulanzi

Ulanzi G9-2 batterijklep - oplaadaansluiting voor GoPro Hero 9,10,11,12 en 13 - Zwart

  • Kleur: Donkergrijs
  • Product hoogte: 1.5 cm
  • Product lengte: 0.8 cm
  • Product breedte: 4.7 cm

Prijs bij bol

€ 21,99

laagst gemeten € 21,99 op 5 jul 2026

Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · Donderdag in huis

Aanbieders van Ulanzi G9-2 batterijklep - oplaadaansluiting voor GoPro Hero 9,10,11,12 en 13 - Zwart
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadDonderdag in huis€ 21,99Naar bol

Meest recente prijsupdate 27 oktober om 14:02

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 27 oktober 2026 om 14:02. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 11 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Ulanzi G9-2 batterijklep - oplaadaansluiting voor GoPro Hero 9,10,11,12 en 13 - Zwart
KleurDonkergrijs
Product hoogte1.5 cm
Product lengte0.8 cm
Product breedte4.7 cm
Product gewicht6 g
Type mountBehuizing
Alle specificaties(14)
Algemeen
Algemeen
EAN6972436383238
DraagwijzeBorstband, Dasspeld, Elastische hoofdband, Handheld, Heupband, Hoofdband, In de hand, Nekband, Op de rug, Polsband, Schouderband, Riem
Fabrikant NaamUlanzi - VIJIM Limited
WaterdichtheidNiet waterdicht
Geschikt voor merkGoPro
Bevestiging geschikt voorOp een actioncam
MPN (Manufacturer Part Number)G9-2
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
GoPro aansluitingNee

Prijsverloop

Wat Ulanzi G9-2 batterijklep - oplaadaansluiting voor GoPro Hero 9,10,11,12 en 13 - Zwart kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (115 dagen)€ 21,99€ 21,99€ 21,997

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€22€22€22€225 jul7 jul9 jul11 jul
€21,99 laagste€21,99 hoogste€21,99 nu7 opgeslagen meetpunten
Lees de hele productanalyse

Over de Ulanzi G9-2 batterijklep - oplaadaansluiting voor GoPro Hero 9,10,11,12 en 13 - Zwart

Met de Ulanzi G9-2 batterijklep met laadaansluiting kun je je GoPro Hero 9,10,11,12 of GoPro 13 opladen tijdens het gebruik. Ideaal voor lange opnames, zoals timelapses of lange video's.

Voordelen

  • Opladen tijdens gebruik. Met de Ulanzi G9-2 batterijklep met laadaansluiting kun je je GoPro Hero 9,10,11,12 of 13 opladen tijdens het gebruik. De batterijdeur bevat een opening, waardoor je een USB-C-kabel kunt aansluiten.
  • Ideaal voor lange opnames, zoals timelapses of lange video's. Sluit de GoPro aan op een powerbank of andere stroombron en je camera raakt nooit leeg.
  • Voor GoPro 9,10,11,12 en 13. De G9-2 is geschikt voor de 9,10,11,12 en de nieuwste GoPro 13 Black.
  • Makkelijk wisselen. Je kunt makkelijk wisselen tussen de G9-2 en de originele batterijdeur.
  • Stevig metaal. De Ulanzi G9-2 batterijdeur is gemaakt van stevig metaal met een schuimlaag aan de binnenkant en kan tegen een stootje.

Beschrijving

Met de Ulanzi G9-2 batterijklep met laadaansluiting kun je je GoPro Hero 9,10,11,12 en 13 opladen tijdens het filmen. De batterijklep bevat een opening, waardoor je een USB-C-kabel kunt aansluiten. Verder werkt en sluit de klep op dezelfde manier als de originele batterijdeur.

Geschikt voor GoPro Hero 9,10,11,12 en 13

De Ulanzi G9-2 is geschikt voor de GoPro 9,10,11,12 en 13 (voor de GoPro 8 heeft Ulanzi de G8-7 batterijklep). De batterijklep is gemaakt van stevig metaal. Je kunt gemakkelijk wisselen tussen de G9-2 en de originele batterijdeur.

Belangrijk: niet meer waterdicht

Bij gebruik van de G9-2 accuklep is de camera niet meer waterdicht.

Let op: de accessoires op de foto's (o.a. grip, kabel) zijn puur ter illustratie en worden niet meegeleverd.

Ulanzi

Ulanzi is een merk dat zich richt op smartphone-fotografen en -videomakers. Ulanzi ontwikkelt telefoonhouders, lenzen, statieven, hoesjes, lampjes en andere accessoires voor telefoons, gimbals en actioncams.

Specificaties

  • Geschikt voor GoPro Hero 9,10,11,12 en 13 Black
  • Materiaal Metaal, schuim
  • Inhoud verpakking GoPro Hero 9 & 10 batterijklep
  • Kleur Zwart
  • Afmetingen 4,7 x 1,5 x 0,8 cm
  • Gewicht 6 gram
  • SKU Ulanzi 2309
  • Garantie 1 jaar
  • Merk Ulanzi

Productinformatie

EAN6972436383238
MerkUlanzi
CategorieFoto video
€ 21,99

bij bol

Naar bol