← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Asus

ASUS ROG Strix GS-BE7200 Dual-band WiFi 7 Gaming Router

Asus

ASUS RT-BE86U WiFi 7 dual-band router met 10 Gbps WAN/LAN en vier 2,5 Gbps-poorten

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Prijs
€ 179,00
€ 222,00
€ 278,59
€ 151,00
€ 176,41
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 129,00 tot € 189,95
stabielbeste
€ 199,00 tot € 246,30
stabiel
€ 119,00 tot € 160,00
Waardering vs categorie———
QoSJaJaJa
USBNeeJaJa
MerkASUSASUSASUS
UPnPJaJaJa
KleurwitZwartzwart
ModelROG StrixWiFi 7 | 10 Gbps | 6800 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-band
MultiroomNeeJaJa
Type MIMOMU-MIMOMU-MIMOMU-MIMO
BeamformingJaJaJa
GastnetwerkJaJaJa
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
SimkaartslotNeeNeeNee
Fabrikant NaamASUSASUSTeK Computer Inc.ASUS
Product hoogte20.70 cm31.60 cm19.10 cm
Product lengte18.30 cm9 cm17.90 cm
Reparatie typePick-up en returnCarry-inCarry-in
WiFi StandaardWiFi 7WiFi 7WiFi 7
Introductiejaar202620242025
Link aggregatieJaJaJa
Product breedte8.10 cm23.50 cm32 cm
Product gewicht0.75 kg854 g764 g
Bedrade snelheidGigabit (Tot 2.5 Gbps)Gigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
IntroductiemaandAprilJanuariSeptember
Seamless RoamingJaJaJa
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands, UniverseelDuits, Engels, Frans, NederlandsEngels
Type LAN poorten2.5 Gigabit10 Gigabit, 2.5 Gigabit2.5 Gigabit
VPN pass-throughJaJaJa
PoE ondersteuningJaNeeJa
Type WIFI netwerkDual-bandDual-bandSimultaneous tri-band
Verpakking hoogte9.80 cm13.30 cm8.10 cm
Verpakking lengte27.30 cm32 cm44.70 cm
VerpakkingsinhoudROG Strix GS-BE7200, RJ-45 kabel, Netsnoer, Snelstartgids, GarantiekaartRouter, RJ-45 kabel, Power Adapter, Snelstartgids, GarantiekaartTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, Garantiekaart
Aantal WAN-poorten121
Verpakking breedte24.40 cm22.70 cm24.10 cm
Verpakkingsgewicht1440 g1913 g1503 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
Ouderlijke controleJaJaJa
WiFi Snelheid 5 GHz4800 Mbps5760 Mbps2880 Mbps
WiFi Snelheid Totaal7200 Mbps11000 Mbps9300 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz1376 Mbps1000 Mbps688 Mbps
Aantal ethernet poorten554
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appJaJaJa
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 7 jaar na introductiedatum—Minimaal 7 jaar na introductiedatum
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)1 stuk(s)1 stuk(s)
Netwerk beveiliging optiesWPA, Firewall, WPA2, WPA3-Enterprise, WPA3, WPA2-Enterprise, WPA-EnterpriseWPA2, WPA3, WEP, WPAFiltering op MAC-adres
Geoptimaliseerd voor GamingJaJaJa
App werkt op besturingssyteemAnders, zie productinformatie, Windows, iPadOS, iOS, AndroidAndroid, iOS, iPadOS, WindowsWindows, iPadOS, iOS, Android
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten543
MPN (Manufacturer Part Number)90IG0AC0-MO9C0090IG08W0-MO9A0V90IG0A30-MO9C00
Aantal interne/externe WiFi antennes646
Delen van gebruikersgegevens vereistNeeNee—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJaNeeNee
USB-versies—USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
Ondersteunt Matter—Nee—
Aanvullende functies—10 Gbps portOndersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.
Aantal USB 2.0 poorten—1—
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten—1—
Uitzonderingen fabrieksgarantie—Schade—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)—11
WiFi Snelheid 6 GHz——5760 Mbps
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.75 kg
  • ✓Kleur: wit
  • ✓Product hoogte: 20.70 cm
  • ✓Product lengte: 18.30 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2026
  • ✓Product breedte: 8.10 cm
  • ✓Bedrade snelheid: Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
  • ✓Product gewicht: 854 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 31.60 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 23.50 cm
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
Voordelen
  • +Ideaal voor gaming en esports
  • +10 Gbps WAN/LAN plus vier 2,5 Gbps-poorten
  • +WiFi 7 dual-band, 6800 Mbps, sterk bereik
  • +AiMesh, AiProtection en ouderlijk toezicht zonder abonnement
  • +VPN-server en -client, QoS, gastnetwerk, WPA3
  • +Vier afneembare antennes, MU-MIMO, beamforming
  • +Drie jaar garantie; 4,5 uit 5 na bijna 190 beoordelingen
  • +Ook bij vakhandels leverbaar
  • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
  • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
  • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
  • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
  • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
  • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
  • +USB 3.2 en link aggregation
Nadelen
    • −Geen 6 GHz-band
    • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
    • −Groot en opvallend met vier antennes
    • −6 GHz-band komt slecht door muren
    • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
    • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
    • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

    Apple

    Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

    € 1.272,00

    Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

    Asus

    Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

    € 624,00

    Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

    Samsung

    Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

    € 359,00

    TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

    TP-Link

    TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

    € 197,00

    DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

    Dell

    DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

    € 245,00

    Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

    Samsung

    Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

    € 363,80

    Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

    Samsung

    Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

    € 209,00