ASUS ROG Strix GS-BE7200 Dual-band WiFi 7 Gaming Router - afbeelding 1
Asus

ASUS ROG Strix GS-BE7200 Dual-band WiFi 7 Gaming Router

  • Product gewicht: 0.75 kg
  • Kleur: wit
  • Product hoogte: 20.70 cm
  • Product lengte: 18.30 cm

Prijs bij Alternate

€ 179,00

laagst gemeten € 129,00 op 21 sep 2026

Naar Alternate

Verkocht door Alternate · levertijd: zie winkel

Aanbieders van ASUS ROG Strix GS-BE7200 Dual-band WiFi 7 Gaming Router
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
AlternateOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 179,00Naar Alternate

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 01:31

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 01:31. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 22 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van ASUS ROG Strix GS-BE7200 Dual-band WiFi 7 Gaming Router
Product gewicht0.75 kg
Kleurwit
Product hoogte20.70 cm
Product lengte18.30 cm
WiFi StandaardWiFi 7
Introductiejaar2026
Alle specificaties(46)
Algemeen
Algemeen
EAN4711636085052
QoSJa
MerkASUS
UPnPJa
ModelROG Strix
MultiroomNee
Type MIMOMU-MIMO
BeamformingJa
SimkaartslotNee
Fabrikant NaamASUS
Link aggregatieJa
Bedrade snelheidGigabit (Tot 2.5 Gbps)
IntroductiemaandApril
Seamless RoamingJa
Type LAN poorten2.5 Gigabit
VPN pass-throughJa
PoE ondersteuningJa
Aantal WAN-poorten1
Geïntegreerd modemNee
Ouderlijke controleJa
Aantal ethernet poorten5
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)
Geoptimaliseerd voor GamingJa
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten5
MPN (Manufacturer Part Number)90IG0AC0-MO9C00
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product breedte8.10 cm
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
USBNee
GastnetwerkJa
Type WIFI netwerkDual-band
WiFi Snelheid 5 GHz4800 Mbps
WiFi Snelheid Totaal7200 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz1376 Mbps
Netwerk beveiliging optiesWPA, Firewall, WPA2, WPA3-Enterprise, WPA3, WPA2-Enterprise, WPA-Enterprise
Aantal interne/externe WiFi antennes6
App, privacy en updates
App, privacy en updates
Bediening via mobiele appJa
Betaalde diensten vereistNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 7 jaar na introductiedatum
App werkt op besturingssyteemAnders, zie productinformatie, Windows, iPadOS, iOS, Android
Delen van gebruikersgegevens vereistNee
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typePick-up en return

Prijsverloop

Wat ASUS ROG Strix GS-BE7200 Dual-band WiFi 7 Gaming Router kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 129,00€ 179,00€ 157,119
90 dagen€ 129,00€ 179,00€ 153,6414
hele meetperiode (132 dagen)€ 129,00€ 183,40€ 159,3749

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€124€145€167€18914 jun30 jun21 jul23 okt
€129,00 laagste€183,40 hoogste€179,00 nu49 opgeslagen meetpunten
Aan de hoge kantPrijs vergeleken met eerdere metingen
Aan de hoge kant

Is dit nu een goede prijs?

Met €179 ligt de prijs 39% boven het laagste punt (€129 op 21 september 2026). Onze monitor zag de prijs in deze periode 14× dalen.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 49 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€129–€183,40
49 meetpunten, van 14 juni 2026 tot 23 oktober 2026
Catalogusgroep
4140
Laptops & Computers: 4140 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Ideaal voor gaming en esports
Lees de hele productanalyse

Over de ASUS ROG Strix GS-BE7200 Dual-band WiFi 7 Gaming Router

ASUS ROG Strix GS-BE7200. Ultieme snelheid voor serieuze gamers

Til je game-ervaring naar een hoger niveau met de ASUS ROG Strix GS-BE7200. Deze high-performance router is speciaal ontworpen voor gamers die geen compromissen willen sluiten. Dankzij de nieuwste WiFi 7-technologie profiteer je van extreem lage latency, razendsnelle verbindingen en maximale stabiliteit.

Met een gecombineerde snelheid tot 7200 Mbps en geavanceerde gamingfuncties zoals prioriteitsverkeer en lag-reductie, ben jij je tegenstanders altijd een stap voor. De krachtige hardware en intelligente netwerkoptimalisatie zorgen ervoor dat je verbinding soepel blijft, ook als meerdere apparaten tegelijk actief zijn.

Het futuristische ROG-design met RGB-verlichting maakt deze router niet alleen een krachtpatser, maar ook een eyecatcher in je gaming setup.

  • Bliksemsnelle WiFi 7-prestaties
  • Ultra-lage latency voor competitief gamen
  • Geoptimaliseerd netwerkverkeer voor maximale stabiliteit
  • Stoer ROG-design met RGB-verlichting

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de ASUS ROG Strix GS-BE7200 Dual-band WiFi 7 Gaming Router?

De prijsmonitor bevat 49 meetpunten van 14 juni 2026 tot 23 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €129 en €183,40.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (18)

Meer in Laptops & Computers

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN4711636085052
MerkAsus
€ 179,00

bij Alternate

Naar Alternate