← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Juwel

Juwel Bioflow Filter L (standard) 6.0 - Aquariumfilter

JC

JC Pets automatische voerbak met camera en drinkfontein

AquaImpact

AquaImpact Premium Aquarium 26 L - 3-in-1 pomp & LED

Prijs
€ 117,99
€ 169,00
€ 159,95
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsAan de hoge kant—
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 113,90 tot € 136,00
stabiel
€ 135,00 tot € 169,00
—
Waardering vs categorie———
MateriaalKunststofRVS, KunststofGlas, Kunststof
Type filterBinnenfilter——
Fabrikant NaamJUWEL Aquarium AG & Co. KGJC Pets—
Product hoogte54.00 cm13.90 cm39 cm
Product lengte20.50 cm19 cm45 cm
Product breedte14.00 cm19 cm23 cm
Product gewicht2.25 kg5 kg8.1 kg
Taal handleidingUniverseelEngels, FransNederlands
Verpakking hoogte138 mm14.9 cm—
Verpakking lengte544 mm21.6 cm—
Verpakking breedte206 mm21.2 cm—
Verpakkingsgewicht2529 g6 kg8.50 kg
Aantal liter per uur1000 l/h——
Geschikt voor aquarium grootte400 l——
Kleur—Drinkfontein + Automatische voerbakZwart, Wit 20 Filters
Inhoud—2.60 l26 l
Type dier—Kat, Hond—
Oplaadbaar—Ja—
App functies—Waterniveau meldingen—
CE markering—Zichtbaar—
Voedingstype—Accu—
Wifi vereist—Nee—
Batterijen nodig—Nee—
Bluetooth vereist—Nee—
Verpakkingsinhoud—Automatische voerbak 6,5L, voedseltank, RVS voerbak, voederbasis, oplaadkabel, bevestigingsbeugels, desiccant zakje, Nederlandstalige handleiding, draadloze drinkfontein 2,6L, oplader, waterpomp, twee fonteinopzetstukken, drie filters, één pompfilter, schoonmaakborsteltje, Nederlandstalige handleidingSlim Aquarium + 20 Filters - Extra Filter - 3-in-1 Waterpomp - Slimme Warmtemeter - 7 verschillende kleuren verlichting - Handleiding - Luchbevochtiger.
Accu/batterij code—Geen batterij—
Accu/batterij model—Accu—
Bediening via mobiele app—Ja—
Betaalde diensten vereist—Nee—
App werkt op besturingssyteem—Android, iOS—
Kan zelfstandig met internet verbinden—Ja—
App vereist voor volledige functionaliteit—Nee—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data—Nee—
Vorm——Vierkant
eWaste——Nee
Aquarium toebehoren——Inclusief pomp, LED verlichting, Met klep
Complete aquariumset——Ja
Inclusief aquariummeubel——Nee
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Product hoogte: 54.00 cm
  • ✓Product lengte: 20.50 cm
  • ✓Product breedte: 14.00 cm
  • ✓Product gewicht: 2.25 kg
  • ✓Aantal liter per uur: 1000 l/h
  • ✓Geschikt voor aquarium grootte: 400 l
  • ✓Type filter: Binnenfilter
  • ✓Type dier: Kat, Hond
  • ✓Inhoud: 2.60 l
  • ✓App functies: Waterniveau meldingen
  • ✓Bediening via mobiele app: Ja
  • ✓Materiaal: RVS, Kunststof
  • ✓Kleur: Drinkfontein + Automatische voerbak
  • ✓Product hoogte: 13.90 cm
  • ✓Product lengte: 19 cm
  • ✓Inhoud: 26 l
  • ✓Materiaal: Glas, Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart, Wit 20 Filters
  • ✓Product hoogte: 39 cm
  • ✓Product lengte: 45 cm
  • ✓Product breedte: 23 cm
  • ✓Product gewicht: 8.1 kg
  • ✓Vorm: Vierkant
Voordelen
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Draadloze voerbak van 6,5 liter met HD-camera, nachtzicht en voerschema's via app
  • +Draadloze RVS drinkfontein van 2,6 liter met zes filterlagen en bewegingssensor
  • +Geen snoeren, vrij te plaatsen waar het dier wil eten en drinken
  • +RVS bakken zijn hygiënischer dan kunststof
  • +Fluisterstille pomp en meldingen bij activiteit
  • +4,5 uit 5 bij ruim 260 beoordelingen op bol
  • +Complete startersset: 3-in-1 pomp, 20 filters, LED-verlichting en luchtbevochtiger inbegrepen
  • +Touch display voor eenvoudige bediening met Nederlandstalige handleiding
  • +Compact formaat (45 x 23 x 39 cm), geschikt voor bureau, kinderkamer of woonkamer
  • +Zeven LED-kleuropties, instelbaar via touch display
  • +Glas en kunststof constructie, leverbaar in zwart en wit
Nadelen
    • −Alleen droogvoer van 5 tot 12 millimeter
    • −Handleidingtaal tegenstrijdig opgegeven
    • −Accuduur voerbak, oplaadtijd en garantietermijn niet gepubliceerd
    • −Filters zijn een terugkerende kostenpost
    • −Verwarmingselement niet inbegrepen, apart aan te schaffen inclusief verplichte beschermkoker
    • −Garnaalhouders hebben een aparte pompbescherming nodig die niet standaard meegeleverd wordt
    • −Geluidsniveau van de 26L-pomp is door de aanbieder niet met een concrete decibel-waarde bevestigd
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    Beeztees

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    € 57,99

    BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

    BOTC

    BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

    € 29,23

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    cozy.®

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    € 31,95

    Balimo Automatische Voerbak WiFi

    Balimo

    Balimo Automatische Voerbak WiFi

    € 42,99

    Orijen Kitten - Premium Voeding

    Orijen

    Orijen Kitten - Premium Voeding

    € 32,39

    Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

    Viervoeter

    Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

    € 39,95

    Orijen Guardian 8 Kattenvoer

    Orijen

    Orijen Guardian 8 Kattenvoer

    € 33,59

    Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

    Orijen

    Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

    € 58,99