Juwel Bioflow Filter L (standard) 6.0 - Aquariumfilter - Voor aquaria tot 400 liter - afbeelding 1
Juwel

Juwel Bioflow Filter L (standard) 6.0 - Aquariumfilter - Voor aquaria tot 400 liter

  • Materiaal: Kunststof
  • Product hoogte: 54.00 cm
  • Product lengte: 20.50 cm
  • Product breedte: 14.00 cm

Prijs bij bol

€ 117,99

laagst gemeten € 113,90 op 23 jul 2026

Naar bol

Verkocht door bol · Dinsdag in huis

Aanbieders van Juwel Bioflow Filter L (standard) 6.0 - Aquariumfilter - Voor aquaria tot 400 liter
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadDinsdag in huis€ 117,99Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 00:57

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 00:57. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 23 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Juwel Bioflow Filter L (standard) 6.0 - Aquariumfilter - Voor aquaria tot 400 liter
MateriaalKunststof
Product hoogte54.00 cm
Product lengte20.50 cm
Product breedte14.00 cm
Product gewicht2.25 kg
Aantal liter per uur1000 l/h
Alle specificaties(10)
Algemeen
Algemeen
EAN4022573870602
Type filterBinnenfilter
Fabrikant NaamJUWEL Aquarium AG & Co. KG
Geschikt voor aquarium grootte400 l

Prijsverloop

Wat Juwel Bioflow Filter L (standard) 6.0 - Aquariumfilter - Voor aquaria tot 400 liter kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 113,90€ 127,99€ 117,5527
90 dagen€ 113,90€ 127,99€ 116,7183
hele meetperiode (131 dagen)€ 113,90€ 127,99€ 116,49122

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€112€118€124€12915 jun29 jul10 sep23 okt
€113,90 laagste€127,99 hoogste€117,99 nu122 opgeslagen meetpunten
Gemiddelde prijsPrijs vergeleken met eerdere metingen
Gemiddelde prijs

Is dit nu een goede prijs?

De prijs van €117,99 zit rond het gemiddelde (€116,49) van de afgelopen 4 maanden. De prijs schommelde tussen €113,90 en €127,99.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 122 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€113,90–€127,99
122 meetpunten, van 15 juni 2026 tot 23 oktober 2026
Catalogusgroep
4185
Huisdieren: 4185 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • Uitstekend beoordeeld door gebruikers
Lees de hele productanalyse

Over de Juwel Bioflow Filter L (standard) 6.0 - Aquariumfilter - Voor aquaria tot 400 liter

De Juwel Bioflow L is een compleet 2 fasen biologisch binnenfilter systeem. Is inclusief: circulatie pomp, filtermateriaal en siliconekit om het filter te bevestigen.
Maximaal: 1000 liter per uur.
Afmetingen filter: 200x132x532 mm.
Voor aquaria vanaf 60 cm hoogte.

Het Juwel Bioflow-filtersysteem onderscheidt zich door zijn bijzonder groot filtervolume. Dat biedt een uitstekende mechanische, chemische en biologische filtering en zorgt voor een lange levensduur van de filter en lange onderhoudsintervallen. Het ontwerp van de filter biedt u een gemakkelijke toegang tot de pomp en het verwarmingselement, en het gebruik van speciale filtermanden zorgt voor gemakkelijke verwijdering en reiniging van de filtermiddelen. Het unieke dubbele doorstroomprincipe van het Juwel Bioflow-filtersysteem zorgt voor de realisatie van verschillende stroomsnelheden in de filter en draagt zo op een belangrijke manier bij aan de uitzonderlijk hoge prestaties van het Bioflow-filtersysteem. Vooral voor de mechanische en chemische filtering in het bovenste filtergebied is een relatief snelle stroomsnelheid een groot voordeel. Een langzamere stroomsnelheid in het onderste gebied van de filter daarentegen bevordert een optimale ontwikkeling van anaerobe bacteriën, die van wezenlijk belang zijn voor de biologische filtering. De Juwel Bioflow-filters zijn uitgerust met een zeer efficiënte, fluisterstille Eccoflow-circulatiepomp, waarvan de efficiëntie volgens wetenschappelijke criteria op de grootte van het filtersysteem is afgestemd. De Bioflow-filters zijn bovendien voorbereid op de opname van het Juwel verwarmingselement, die dus optimaal in de watercyclus geïntegreerd zijn en zorgen voor een gelijkmatige verdeling van de warmte in alle gebieden van uw aquarium.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Juwel Bioflow Filter L (standard) 6.0 - Aquariumfilter - Voor aquaria tot 400 liter?

De prijsmonitor bevat 122 meetpunten van 15 juni 2026 tot 23 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €113,90 en €127,99.

Alternatieven

Vergelijkbaar

Naast elkaar zetten
Meer vergelijkbare producten (17)

Meer in Huisdieren

Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

Toon de producten

Productinformatie

EAN4022573870602
MerkJuwel
CategorieHuisdieren
€ 117,99

bij bol

Naar bol