← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

VEVOR

VEVOR Droogrek 28" x 25" x 14" Wasmachine Droger Stand Platform Universele Pasvorm 500lb Capaciteit Heavy Duty Wasmachinebasis

Wasophoogte®

Wasophoogte® Wasmachine Verhoger Met Lade

Wasophoogte®

Wasophoogte Wasmachine verhoger - Dubbel met lade

Prijs
€ 96,99
€ 134,95
€ 269,95
Beoordeling
Categoriehuishoudapparatuurhuishoudapparatuurhuishoudapparatuur
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Gemiddelde prijsGemiddelde prijs
Prijsstabiliteit—zeer stabielbeste
€ 129,95 tot € 134,95
zeer stabiel
€ 259,95 tot € 269,95
Waardering vs categorie———
MerkVevorWasophoogteWasophoogte
KleurWitWit - Novapro met LadeWit - Novapro met Lade. Dubbel
ModelYN-WM01NovaproNovapro
Type dempingMat——
Geschikt voorSamsung, LG, Whirlpool, General Electric, Miele, Electrolux, BoschType: Dubbele verhoger Materiaal behuizing: Staal Geschikt voor: Bauknecht, Candy, Zanussi, LG, Whirlpool, Siemens, Beko, Miele, Haier, AEG, Samsung, Indesit, BoschType: Dubbele verhoger Materiaal behuizing: Staal Geschikt voor: Bauknecht, Candy, Zanussi, LG, Whirlpool, Siemens, Beko, Miele, Haier, AEG, Samsung, Indesit, Bosch
Fabrikant NaamShanghai Sishun Technology Co., LtdBorgh Trading B.V.Borgh Trading B.V.
Product hoogte36.30 cm42 cm42 cm
Product lengte71.12 cm65 cm65 cm
Product breedte68.58 cm60.50 cm121 cm
Product gewicht13.50 kg18 kg36 kg
Aantal elementen911
Taal handleidingEngelsUniverseelUniverseel
Verpakking hoogte10.5 cm15 cm30 cm
Verpakking lengte78 cm71 cm71 cm
VerpakkingsinhoudDroogrek x 1; Handleiding x 1; Inbussleutel (inbussleutel) x 1; Dopsleutel x 1; EVA-schokabsorptiepad x 4; Ladegreep x 1; M6*12 schroeven x 28; M10 moeren x 28; M4*7 schroeven x 21x Wasmachine Verhoger 1x Toolkit 1x Montagehandleiding1x Wasmachine Verhoger 1x Toolkit 1x Montagehandleiding
Verpakking breedte76 cm67 cm67 cm
Verpakkingsgewicht15.82 kg20 kg40 kg
Geschikt voor apparaatWasmachine——
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar——
MPN (Manufacturer Part Number)XYJDZDCT2729XCSU3V0——
Compatibel met—Type: Dubbele verhoger Materiaal behuizing: Staal Geschikt voor: Bauknecht, Candy, Zanussi, LG, Whirlpool, Siemens, Beko, Miele, Haier, AEG, Samsung, Indesit, BoschType: Dubbele verhoger Materiaal behuizing: Staal Geschikt voor: Bauknecht, Candy, Zanussi, LG, Whirlpool, Siemens, Beko, Miele, Haier, AEG, Samsung, Indesit, Bosch
Fabrikantgegevens—De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.—
Type opbouwmeubel—Enkele verhogerEnkele verhoger
Geschikt voor merk—UniverseelUniverseel
Materiaal behuizing—MetaalMetaal
Type opbouwmeubel-opties—LadeOpberglade
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Product hoogte: 36.30 cm
  • ✓Product lengte: 71.12 cm
  • ✓Product breedte: 68.58 cm
  • ✓Product gewicht: 13.50 kg
  • ✓Aantal elementen: 9
  • ✓Type demping: Mat
  • ✓Geschikt voor apparaat: Wasmachine
  • ✓Verhoging: 42cm hoogte
  • ✓Lade: Geïntegreerd opslagruimte
  • ✓Afmetingen: 65 x 60,5 cm (LxB)
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Universeel passend: Voor standaard wasmachines
  • ✓Wandbeugels: Inclusief
  • ✓Kleur: Wit - Novapro met Lade. Dubbel
  • ✓Product hoogte: 42 cm
  • ✓Product lengte: 65 cm
  • ✓Product breedte: 121 cm
  • ✓Product gewicht: 36 kg
  • ✓Aantal elementen: 1
  • ✓Type opbouwmeubel: Enkele verhoger
  • ✓Geschikt voor merk: Universeel
Voordelen
    • +42cm verhoging voorkomt constant bukken en verlicht rugbelasting
    • +Geïntegreerde lade biedt echte opbergruimte voor wasmiddel en accessoires
    • +Universele afmetingen (65 x 60,5 cm) passen onder meeste wasmachines
    • +Inclusief wandbeugels zorgen voor extra stabiliteit en veiligheid
    • +Eenvoudige montage zonder veel gereedschap of vakkundigheid
    • +Ergonomische werkhoogte van 42 cm - flink minder bukken
    • +Twee diepe lades voor wasmiddelen en accessoires onder beide apparaten
    • +Sterk stalen frame met 2x200kg draagvermogen per plaats
    • +Gereedschapsvrij op te stellen, verstelbare poten voor ongelijke vloeren
    • +Anti-slip en anti-tril oppervlakken houden apparaten stabiel bij centrifugeren
    Nadelen
      • −Lade-capaciteit is beperkt. Vooral geschikt voor kleine accessoires
      • −Niet geschikt voor zeer zware professionele of commerciële wasmachines
      • −Bestaat uit twee losse verhogers zonder verbindingsstuk ertussen
      • −Alleen beschikbaar in wit - geen kleurkeuze
      • −Voor optimale stabiliteit is muurbevestiging aanbevolen
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips 7000 - 3-in-1 Stofzuiger & Dweil

      Philips

      Philips 7000 - 3-in-1 Stofzuiger & Dweil

      € 377,00

      Samsung DV90DG6845LKU3 9 kg met AI Dry+

      Samsung

      Samsung DV90DG6845LKU3 9 kg met AI Dry+

      € 738,85

      Roborock QR 598 met 8.000 Pa en multifunctioneel dock

      Roborock

      Roborock QR 598 met 8.000 Pa en multifunctioneel dock

      € 276,86

      Braun CareStyle 1 Pro - Stoomgenerator

      Braun

      Braun CareStyle 1 Pro - Stoomgenerator

      € 100,23

      Haier HW90-B14939-DF 9 kg en 67 dB

      Haier

      Haier HW90-B14939-DF 9 kg en 67 dB

      € 599,00

      AEG ProSense 6000 Wasmachine

      AEG

      AEG ProSense 6000 Wasmachine

      € 552,00

      Tefal Pro Express Protect Stoomgenerator

      Tefal

      Tefal Pro Express Protect Stoomgenerator

      € 210,95

      Bosch SMS6ECW15E - Serie 6 vaatwasser 60cm, energielabel A

      Bosch

      Bosch SMS6ECW15E - Serie 6 vaatwasser 60cm, energielabel A

      € 802,00