VEVOR Droogrek 28" x 25" x 14" Wasmachine Droger Stand Platform Universele Pasvorm 500lb Capaciteit Heavy Duty Wasmachinebasis - afbeelding 1
VEVOR

VEVOR Droogrek 28" x 25" x 14" Wasmachine Droger Stand Platform Universele Pasvorm 500lb Capaciteit Heavy Duty Wasmachinebasis

  • Kleur: Wit
  • Product hoogte: 36.30 cm
  • Product lengte: 71.12 cm
  • Product breedte: 68.58 cm

Prijs bij bol

€ 96,99

laagst gemeten € 96,99 op 28 jun 2026

Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · Uiterlijk 2 november in huis

Aanbieders van VEVOR Droogrek 28" x 25" x 14" Wasmachine Droger Stand Platform Universele Pasvorm 500lb Capaciteit Heavy Duty Wasmachinebasis
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadUiterlijk 2 november in huis€ 96,99Naar bol

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 01:03

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 01:03. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 17 september 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van VEVOR Droogrek 28" x 25" x 14" Wasmachine Droger Stand Platform Universele Pasvorm 500lb Capaciteit Heavy Duty Wasmachinebasis
KleurWit
Product hoogte36.30 cm
Product lengte71.12 cm
Product breedte68.58 cm
Product gewicht13.50 kg
Aantal elementen9
Alle specificaties(15)
Algemeen
Algemeen
EAN0197988816256
MerkVevor
ModelYN-WM01
Type dempingMat
Geschikt voorSamsung, LG, Whirlpool, General Electric, Miele, Electrolux, Bosch
Fabrikant NaamShanghai Sishun Technology Co., Ltd
Geschikt voor apparaatWasmachine
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar
MPN (Manufacturer Part Number)XYJDZDCT2729XCSU3V0

Prijsverloop

Wat VEVOR Droogrek 28" x 25" x 14" Wasmachine Droger Stand Platform Universele Pasvorm 500lb Capaciteit Heavy Duty Wasmachinebasis kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
hele meetperiode (118 dagen)€ 96,99€ 96,99€ 96,9914

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€97€97€97€9728 jun2 jul6 jul11 jul
€96,99 laagste€96,99 hoogste€96,99 nu14 opgeslagen meetpunten
Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€96,99–€96,99
14 meetpunten, van 28 juni 2026 tot 11 juli 2026
Catalogusgroep
2283
Huishoudapparatuur: 2283 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Lees de hele productanalyse

Over de VEVOR Droogrek 28" x 25" x 14" Wasmachine Droger Stand Platform Universele Pasvorm 500lb Capaciteit Heavy Duty Wasmachinebasis

Robuuste en duurzame geluidsreducerende wasmachinebasis

Onze basis is gemaakt van koudgewalst SPCC-staal en kan maximaal 299,4 kg (660 lbs) dragen en verhoogt uw machine 406,4 mm (16 inch) om toegang op heuphoogte te bieden, waardoor de belasting wordt verminderd. Het biedt ook opbergruimte voor wasbenodigdheden, waardoor een opgeruimde en georganiseerde ruimte ontstaat.

  • Robuuste en langdurige geluidsreductie
  • Snelle en eenvoudige montage
  • Universeel compatibel met verschillende modellen
  • Gemakkelijkere wasdagen

Functies en Details

  • Robuuste en duurzame geluidsreductie: de basis is gemaakt van koudgewalst SPCC-staalplaat, is extreem robuust en biedt plaats aan wasmachines met een gewicht tot 299,4 kg.
  • Snelle en eenvoudige montage: De standaardversie is eenvoudig te installeren en wordt geleverd met montagehandleiding. Je kunt hem eenvoudig zelf in elkaar zetten met een schroevendraaier.
  • Universeel compatibel met verschillende modellen: het intuïtieve ontwerp is geschikt voor alle populaire apparaten, waaronder Samsung, LG, Whirlpool, General Electric, Miele, Electrolux, Bosch en meer. Hier leest u hoe u uw wasmachine en droger veilig kunt upgraden naar een hogere standaard.
  • Gemakkelijkere wasdagen: de wasmachinebasis kan uw wasmachine 406,4 mm (16 inch) boven de vochtige vloer verhogen, waardoor deze op een meer ergonomische werkhoogte komt. Dit vermindert de belasting van uw rug en knieën, waardoor u kleding kunt laden zonder overmatig te bukken en de juiste houding kunt behouden tijdens het wassen.
  • Extra opbergruimte (ladeversie): Het lademodel is voorzien van een lade van 520 x 405 mm (20,5 x 16 inch), perfect voor het opbergen van vochtgevoelige spullen en fungeert tevens als stofkap, waardoor uw kamer er opgeruimder uitziet.

Specificaties

  • Model: YN-WM01
  • Productafmetingen (inch): 28 x 27 x 14,3 inch / 711,2 x 685,8 x 363,22 mm
  • Materiaal: SPCC koudgewalst staal
  • kleur wit
  • Nettogewicht: 13,5 kg

Pakketinhoud

  • Droogrek x 1
  • Handleiding x 1
  • Inbussleutel (inbussleutel) x 1
  • Dopsleutel x 1
  • EVA-schokabsorptiepad x 4
  • Ladegreep x 1
  • M6*12 schroeven x 28
  • M10 moeren x 28
  • M4*7 schroeven x 2

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de VEVOR Droogrek 28" x 25" x 14" Wasmachine Droger Stand Platform Universele Pasvorm 500lb Capaciteit Heavy Duty Wasmachinebasis?

De prijsmonitor bevat 14 meetpunten van 28 juni 2026 tot 11 juli 2026. Daarin lag de prijs tussen €96,99 en €96,99.

Productinformatie

EAN0197988816256
MerkVEVOR
€ 96,99

bij bol

Naar bol