Western Digital

Western Digital Elements Portable - Externe harde schijf - 1,5TB

  • Opslagcapaciteit: 1.5 TB
  • Product gewicht: 230 kg
  • Kleur: Zwart
  • Kabellengte: 0.30 m

Prijs bij bol

€ 142,00

laagst gemeten € 100,97 op 21 okt 2026

Naar bol

Verkocht door bol · Woensdag in huis

Aanbieders van Western Digital Elements Portable - Externe harde schijf - 1,5TB
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadWoensdag in huis€ 142,00Naar bol

Meest recente prijsupdate 23 oktober om 18:50

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

In het kort

Voor wie:
Dit product is特别适合thuiswerkers en studenten die een betrouwbare en betrouwbare externe opslag nodig hebben voor hun werkzaamheden.
Bekijk bij bol
Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 23 oktober 2026 om 18:50. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 21 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Western Digital Elements Portable - Externe harde schijf - 1,5TB
Opslagcapaciteit1.5 TB
Product gewicht230 kg
KleurZwart
Kabellengte0.30 m
Product hoogte21 cm
Product lengte0 cm
Alle specificaties(28)
Algemeen
Algemeen
EAN4053162391451
ModelWD Elements
Introductie2020
SysteemeisenWindows | Mac (voor Mac dient de schijf nog geformatteerd te worden)
VoedingstypeUSB
Game platformNiet geschikt voor consoles
Fabrikant NaamWestern Digital
Type beveiligingGeen beveiliging
Type harde schijf2.5 inch harde schijf
Type input/outputUSB 3.0 A
Aan-uit schakelaarNee
Geformatteerd voorWindows
Met SD-kaart ingangNee
Aanvullende functiesGeschikt voor Mac (herformatteren)
Stootvaste behuizingNee
Waterdicht tot (meter)0
MPN (Manufacturer Part Number)WDBU6Y0015BBK-WESN
Wordt geleverd met de volgende softwareDriver (download)
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product breedte82 cm
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
Draadloze verbindingNee
Inbegrepen USB-kabelUSB 3.0
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in

Prijsverloop

Wat Western Digital Elements Portable - Externe harde schijf - 1,5TB kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 100,97€ 142,00€ 132,989
90 dagen€ 100,97€ 185,99€ 137,1229

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€92€126€160€19426 jul28 aug20 sep22 okt
€100,97 laagste€185,99 hoogste€142,00 nu29 opgeslagen meetpunten
Aan de hoge kantPrijs vergeleken met eerdere metingen
Aan de hoge kant

Is dit nu een goede prijs?

Met €142 ligt de prijs 41% boven het laagste punt (€100,97 op 21 oktober 2026). Onze monitor zag de prijs in deze periode 11× dalen.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 29 meetpunten over de afgelopen 3 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€100,97–€185,99
29 meetpunten, van 26 juli 2026 tot 22 oktober 2026
Catalogusgroep
4140
Laptops & Computers: 4140 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Plus- en minpunten

Pluspunten

  • 1,5TB capaciteit voor grote hoeveelheden gegevens
  • Snelle lees- en schrijfsnelheden voor efficiente productiviteit
  • Slimme en stijve ontwerp voor draagbare gebruik
  • Voordelig voor de hoeveelheid opslagruimte die het biedt
  • Betrouwbaar, geschikt voor dagelijkse back-uptaken

Minpunten

  • Minder energie-efficiënt in vergelijking met SSD modellen
  • Geen ingebouwde versleutelingsmogelijkheden

Samenvatting van de productanalyse

De Western Digital Elements Portable External Hard Drive heeft ons onder de indruk gemaakt met haar hoge capaciteit en betrouwbare prestaties. Hoewel er modellen met meer geavanceerde technologie bestaan, biedt deze een goede prijs-kwaliteitsverhouding die特别适合gevorderde gebruikers en thuiswerkers met een begrensd budget.

Lees de hele productanalyse

Over de Western Digital Elements Portable - Externe harde schijf - 1,5TB

De Western Digital Elements Portable External Hard Drive biedt een enorme opslagruimte voor uw digitale bezittingen. Ideaal voor thuiswerkers en creatieve professional die hun werkzaamheden eenvoudig en veilig willen ondersteunen met een betrouwbare back-upoplossing.

Wat maakt dit product bijzonder?

Met 1,5TB aan capaciteit biedt deze externe harde schijf meer dan genoeg ruimte voor grote bestanden, zoals foto's, video's en documenten. De slimme en stijve ontwerp maakt het ideaal voor draagbare gebruik, terwijl de hoge Lees- en Schrijfsnelheid de productiviteit versterkt.

Wat opvalt

In de praktijk heeft deze externe harde schijf een soepele en stille werking. Vergeleken met andere modellen met dezelfde capaciteit, biedt deze een aantrekkelijke prijs-kwaliteitsverhouding. Niettemin biedt het een stabiele prestatie bij zowel het lezen als schrijven van gegevens.

Conclusie

Dit is een perfecte keuze voor thuiswerkers en studenten met een begrensd budget die betrouwbare opslag en een hoge capaciteit nodig hebben. De combinatie van prijs en prestaties maakt dit een aantrekkelijke optie voor wie een betrouwbare back-upoplossing zoekt.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de Western Digital Elements Portable - Externe harde schijf - 1,5TB?

De prijsmonitor bevat 29 meetpunten van 26 juli 2026 tot 22 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €100,97 en €185,99.

Productinformatie

EAN4053162391451
€ 142,00

bij bol

Naar bol