TP-Link

TP-Link Deco XE75 Pro - Mesh WiFi - WiFi Versterker - WiFi 6E - 5400 Mbps - 1-Pack

  • Kleur: Wit
  • Product hoogte: 16.90 cm
  • Product lengte: 10.50 cm
  • WiFi Standaard: WiFi 6E

Prijs bij bol

€ 178,10

laagst gemeten € 140,00 op 23 aug 2026

Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Morgen in huis

Aanbieders van TP-Link Deco XE75 Pro - Mesh WiFi - WiFi Versterker - WiFi 6E - 5400 Mbps - 1-Pack
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMorgen in huis€ 178,10Naar bol

Meest recente prijsupdate 25 oktober om 06:47

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 25 oktober 2026 om 06:47. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 25 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van TP-Link Deco XE75 Pro - Mesh WiFi - WiFi Versterker - WiFi 6E - 5400 Mbps - 1-Pack
KleurWit
Product hoogte16.90 cm
Product lengte10.50 cm
WiFi StandaardWiFi 6E
Introductiejaar2022
Product breedte10.50 cm
Alle specificaties(44)
Algemeen
Algemeen
EAN4897098684979
QoSJa
MerkTP-Link
UPnPJa
ModelWiFi 6E | 5400 Mbps | 2,5 Gbps poort
Type MIMOMU-MIMO
BeamformingJa
Fabrikant NaamTP-LINK Enterprises Netherlands B.V.
Bedrade snelheidGigabit (Tot 2.5 Gbps)
IntroductiemaandDecember
Seamless RoamingJa
Type LAN poorten2.5 Gigabit
PoE ondersteuningNee
Aantal WAN-poorten1
Ondersteunt MatterNee
Ouderlijke controleJa
Aanvullende functiesTP-Link Mesh TechnologyOFDMASupports WAN/LAN auto-sensingHomeShield Security
Aantal ethernet poorten3
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)
MPN (Manufacturer Part Number)DECO XE75 PRO(1-PACK)
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product gewicht1.83 kg
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
USBNee
GastnetwerkJa
Type WIFI netwerkSimultaneous tri-band
WiFi Snelheid 5 GHz2402 Mbps
WiFi Snelheid 6 GHz2402 Mbps
WiFi Snelheid Totaal5400 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz574 Mbps
Aantal USB 2.0 poorten0
Netwerk beveiliging optiesFirewall, Url-filtering, WPA, WPA2, WPA3
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)0
App, privacy en updates
App, privacy en updates
Bediening via mobiele appJa
Betaalde diensten vereistNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 36 maanden na introductiedatum
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOS, iPadOS
Delen van gebruikersgegevens vereistJa, bij aanmaken van account bij app
App vereist voor volledige functionaliteitJa
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in

Prijsverloop

Wat TP-Link Deco XE75 Pro - Mesh WiFi - WiFi Versterker - WiFi 6E - 5400 Mbps - 1-Pack kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 163,60€ 179,00€ 173,626
90 dagen€ 140,00€ 179,00€ 156,9525
hele meetperiode (91 dagen)€ 140,00€ 179,00€ 156,6426

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€136€152€167€18326 jul20 aug31 aug24 okt
€140,00 laagste€179,00 hoogste€178,10 nu26 opgeslagen meetpunten
Aan de hoge kantPrijs vergeleken met eerdere metingen
Aan de hoge kant

Is dit nu een goede prijs?

Met €178,10 ligt de prijs 27% boven het laagste punt (€140 op 23 augustus 2026). Onze monitor zag de prijs in deze periode 10× dalen.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 26 meetpunten over de afgelopen 3 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€140–€179
26 meetpunten, van 26 juli 2026 tot 24 oktober 2026
Catalogusgroep
3400
Kantoor & Bureau: 3400 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de TP-Link Deco XE75 Pro - Mesh WiFi - WiFi Versterker - WiFi 6E - 5400 Mbps - 1-Pack?

De prijsmonitor bevat 26 meetpunten van 26 juli 2026 tot 24 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €140 en €179.

Productinformatie

EAN4897098684979
€ 178,10

bij bol

Naar bol