TP-Link

TP-Link Deco BE65 - Mesh WiFi - WiFi Versterker - Wifi 7 - 9300 Mbps - 2-Pack

  • Kleur: Wit
  • Product hoogte: 17.60 cm
  • Product lengte: 10.75 cm
  • WiFi Standaard: WiFi 7

Beste gemeten prijs

€ 379,00€ 516,34-27%

laagst gemeten € 357,90 op 20 sep 2026

Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Morgen in huis

Aanbieders van TP-Link Deco BE65 - Mesh WiFi - WiFi Versterker - Wifi 7 - 9300 Mbps - 2-Pack
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMorgen in huis€ 379,00Naar bol
MegekkoOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 379,00Bekijk bij Megekko
AlternateOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 389,00Bekijk bij Alternate

Vergelijk 3 aanbieders: bol, Megekko, Alternate.

Meest recente prijsupdate 25 oktober om 06:27

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijzen van 3 aanbieders. Meest recente prijsupdate: 25 oktober 2026 om 06:27. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 10 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van TP-Link Deco BE65 - Mesh WiFi - WiFi Versterker - Wifi 7 - 9300 Mbps - 2-Pack
KleurWit
Product hoogte17.60 cm
Product lengte10.75 cm
WiFi StandaardWiFi 7
Introductiejaar2023
Product breedte10.75 cm
Alle specificaties(45)
Algemeen
Algemeen
EAN4897098686980
QoSJa
MerkTP-Link
UPnPJa
ModelWiFi 7 | 9300 Mbps
Type MIMOMU-MIMO
BeamformingJa
Fabrikant NaamTP-Link Technologies Co., Ltd.
Bedrade snelheidGigabit (Tot 2.5 Gbps)
IntroductiemaandNovember
Seamless RoamingJa
Type LAN poorten2.5 Gigabit
PoE ondersteuningNee
Aantal WAN-poorten4
Ondersteunt MatterNee
Ouderlijke controleJa
Aanvullende functiesOngeëvenaarde wifi 7-snelheden tot 11 Gbps Multi-gigabit verbindingen in heel het huis De ultieme backhaul: sterker en flexibeler HomeShield Slimmere beveiliging voor slimmer wonen VPN Clients and Server Supported Naadloze AI-gestuurde mesh Spraakbesturing
Aantal ethernet poorten4
Aantal stuks in verpakking2 stuk(s)
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten4
MPN (Manufacturer Part Number)Deco BE65(2-pack)
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product gewicht1.52 kg
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
USBNee
GastnetwerkJa
Type WIFI netwerkSimultaneous tri-band
WiFi Snelheid 5 GHz2880 Mbps
WiFi Snelheid 6 GHz5760 Mbps
WiFi Snelheid Totaal9300 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz574 Mbps
Aantal USB 2.0 poorten0
Netwerk beveiliging optiesWPA, WPA2, WPA3
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)1
App, privacy en updates
App, privacy en updates
Bediening via mobiele appJa
Betaalde diensten vereistNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 36 maanden na introductiedatum
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOS, iPadOS
Delen van gebruikersgegevens vereistJa, bij aanmaken van account bij app
App vereist voor volledige functionaliteitJa
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in

Prijsverloop

Wat TP-Link Deco BE65 - Mesh WiFi - WiFi Versterker - Wifi 7 - 9300 Mbps - 2-Pack kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
90 dagen€ 357,90€ 379,00€ 367,8112
hele meetperiode (91 dagen)€ 357,90€ 379,00€ 368,0513

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€356€364€373€38126 jul31 jul4 aug11 okt
€357,90 laagste€379,00 hoogste€379,00 nu13 opgeslagen meetpunten
Gemiddelde prijsPrijs vergeleken met eerdere metingen
Gemiddelde prijs

Is dit nu een goede prijs?

De prijs van €379 zit rond het gemiddelde (€368,05) van de afgelopen 3 maanden. De prijs schommelde tussen €357,90 en €379.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 13 meetpunten over de afgelopen 3 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€357,90–€379
13 meetpunten, van 26 juli 2026 tot 11 oktober 2026
Catalogusgroep
3400
Kantoor & Bureau: 3400 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de TP-Link Deco BE65 - Mesh WiFi - WiFi Versterker - Wifi 7 - 9300 Mbps - 2-Pack?

De prijsmonitor bevat 13 meetpunten van 26 juli 2026 tot 11 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €357,90 en €379.

Productinformatie

EAN4897098686980
€ 379,00

bij bol

Naar bol