Logitech MX Keys S Combo toetsenbord Inclusief muis Kantoor Bluetooth Scandinavisch Grafiet - afbeelding 1
Logitech

Logitech MX Keys S Combo toetsenbord Inclusief muis Kantoor Bluetooth Scandinavisch Grafiet

  • Kleur: Grafiet
  • Product hoogte: 2.05 cm
  • Product lengte: 13.16 cm
  • Product breedte: 43.02 cm

Prijs bij bol

€ 215,00€ 298,64-28%

laagst gemeten € 215,00 op 5 jul 2026

Naar bol

Laagste in deze meetreeks

Verkocht door bol · Donderdag in huis

Aanbieders van Logitech MX Keys S Combo toetsenbord Inclusief muis Kantoor Bluetooth Scandinavisch Grafiet
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadDonderdag in huis€ 215,00Naar bol

Meest recente prijsupdate 25 oktober om 12:39

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 25 oktober 2026 om 12:39. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 21 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Logitech MX Keys S Combo toetsenbord Inclusief muis Kantoor Bluetooth Scandinavisch Grafiet
KleurGrafiet
Product hoogte2.05 cm
Product lengte13.16 cm
Product breedte43.02 cm
Product gewicht810 g
Draadloos bereik10 m
Alle specificaties(32)
Algemeen
Algemeen
EAN5099206112421
MerkLogitech
ModelLogitech MX Keys S Combo toetsenbord Inclusief muis Kantoor Bluetooth Scandinavisch Grafiet
OplaadbaarJa
VerlichtingJa
Type toetsenScissor toetsen
VoedingstypeAccu
Game platformAndroid
Fabrikant NaamLogitech Ireland Services Ltd
Vlakke toetsenJa
Numeriek keypadJa
Type verlichtingLED
Toetsenbord optiesPolssteun
Speciaal voor gamenNee
Toetsenbord indelingQWERTY
MultimediasneltoetsenJa
Instelbare verlichtingJa
Per toets apart verlichtJa
Taal toetsenbordindelingEU Layout
Type toetsenbord connectieBluetooth
Fysieke toetsenbordindelingISO
MPN (Manufacturer Part Number)920-011612
Geschikt voor besturingssysteemWindows
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
DraadloosJa
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief adapter(s)Ja
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typeCarry-in

Prijsverloop

Wat Logitech MX Keys S Combo toetsenbord Inclusief muis Kantoor Bluetooth Scandinavisch Grafiet kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 215,00€ 222,77€ 217,596
90 dagen€ 215,00€ 289,01€ 236,229
hele meetperiode (113 dagen)€ 215,00€ 289,01€ 226,9416

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€208€237€266€2965 jul15 jul29 sep22 okt
€215,00 laagste€289,01 hoogste€215,00 nu16 opgeslagen meetpunten
Dicht bij gemeten minimumPrijs vergeleken met eerdere metingen
Dicht bij gemeten minimum

Is dit nu een goede prijs?

Met €215 betaal je nu nagenoeg de laagste prijs die onze monitor de afgelopen 4 maanden zag (€215 op 5 juli 2026).

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 16 meetpunten over de afgelopen 4 maanden. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€215–€289,01
16 meetpunten, van 5 juli 2026 tot 22 oktober 2026
Catalogusgroep
3400
Kantoor & Bureau: 3400 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Lees de hele productanalyse

Over de Logitech MX Keys S Combo toetsenbord Inclusief muis Kantoor Bluetooth Scandinavisch Grafiet

Logitech MX Keys S Combo. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: Bluetooth, Toetsenbord toetsschakelaar: Schaar-toetsschakelaar. Backlight type: LED, Polssteun. Aanbevolen gebruik: Kantoor. Kleur van het product: Grafiet. Inclusief muis
Kantoor
  • Bluetooth Schaar-toetsschakelaar
  • Scandinavisch
  • Volledige grootte (100%) Numeriek toetsenblok
  • Backlight LED Wit
  • Inclusief muis
  • Grafiet
  • 3 stuk(s)
  • Veelgestelde vragen (1)

    Hoe bewoog de prijs van de Logitech MX Keys S Combo toetsenbord Inclusief muis Kantoor Bluetooth Scandinavisch Grafiet?

    De prijsmonitor bevat 16 meetpunten van 5 juli 2026 tot 22 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €215 en €289,01.

    Alternatieven

    Vergelijkbaar

    Naast elkaar zetten
    Meer vergelijkbare producten (14)

    Meer in Kantoor & Bureau

    Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

    Toon de producten

    Productinformatie

    EAN5099206112421
    € 215,00

    bij bol

    Naar bol