TP-Link
TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poortenLexar LNQ790 - SSD - 4TB Capaciteit - NVMe - Hoge Snelheid
Beste gemeten prijs
laagst gemeten € 369,95 op 8 aug 2026
Verkocht door Alternate · levertijd: zie winkel
| Winkel en levering | Prijs | Naar de winkel |
|---|---|---|
| AlternateOp voorraadLevertijd: zie winkel | € 438,00 | Naar Alternate |
| bolOp voorraadMorgen in huis | € 462,70 | Bekijk bij bol |
Vergelijk 2 aanbieders: Alternate, bol. Het actuele prijsverschil tussen winkels loopt op tot €24,70.
Meest recente prijsupdate 5 november om 01:31
14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Partnerlink: via deze knop betaal je dezelfde prijs als rechtstreeks bij de winkel. Bij een bestelling kan Writgo Media een vergoeding ontvangen.
- Opslagcapaciteit: 4 TB
- Product gewicht: 6 g
- Type SSD: 3d v-nand (TLC)
- Product hoogte: 0.25 cm
Past bij jou als De NQ790 4TB is geschikt voor video-editors en content creators die regelmatig grote 4K- of 8K-bestanden verwerken en daarbij hoge schrijfsnelheden nodig hebben.
Minder geschikt als De NQ790 4TB is minder aantrekkelijk voor gebruikers met een ouder systeem dat alleen PCIe 3.0 of SATA ondersteunt, omdat de maximale snelheden dan onbereikbaar zijn en goedkopere alternatieven een betere verhouding bieden. Wie vijf jaar fabrieksgarantie of een meegeleverde heatsink als harde eis stelt, is beter af met alternatieven zoals de Samsung 990 Pro of WD Black SN850X.
In het kort
- Voor wie:
- Gevorderde thuisgebruikers en professionals met een PCIe 4.0-systeem die een snelle, ruime interne SSD zoeken voor intensieve media- of dataworkloads.
Herkomst van prijs en score
Prijzen van 2 aanbieders. Meest recente prijsupdate: 5 november 2026 om 01:31. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.
Redactie: ProductPraat. Bronsoort: productgegevens van fabrikanten en winkels. Datum van inhoudelijke controle: onbekend.
Kort antwoord
Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.
Specificaties
De belangrijkste specificaties
| Opslagcapaciteit | 4 TB |
|---|---|
| Product gewicht | 6 g |
| Type SSD | 3d v-nand (TLC) |
| Product hoogte | 0.25 cm |
| Product lengte | 0.25 cm |
| Product breedte | 2.20 cm |
Alle specificaties(14)
| Algemeen | |
|---|---|
| Heatsink | Nee |
| Introductie | 2280 |
| Type input/output | M.2 |
| Aanvullende functies | PCIe 4.0x4 NVMe, leessnelheid tot 7000 MB/s, schrijfsnelheid tot 6000 MB/s |
| Maximale leessnelheid SSD | 7000 MB/s |
| Maximale schrijfsnelheid SSD | 6000 MB/s |
| Wordt geleverd met de volgende software | geen |
| Verpakking en levering | |
|---|---|
| Inclusief upgrade kit | Nee |
Prijsverloop
Wat Lexar LNQ790 - SSD - 4TB Capaciteit - NVMe - Hoge Snelheid kostte
Laagste en hoogste prijs per periode
| Periode | Laagst | Hoogst | Gemiddeld | Metingen |
|---|---|---|---|---|
| 30 dagen | € 428,00 | € 458,00 | € 442,50 | 4 |
| 90 dagen | € 369,95 | € 458,64 | € 418,73 | 19 |
| hele meetperiode (102 dagen) | € 369,95 | € 458,64 | € 414,73 | 22 |
Prijsgeschiedenis
Aan de hoge kantPrijs vergeleken met eerdere metingen
Is dit nu een goede prijs?
Met €438 ligt de prijs 18% boven het laagste punt (€369,95 op 8 augustus 2026). Onze monitor zag de prijs in deze periode 10× dalen.
Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 22 meetpunten over de afgelopen 3 maanden. Bekijk het prijsverloop
Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen
Datapaspoort
Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels
Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.
Past dit bij jou?
De Lexar NQ790 4TB is een technisch capabele PCIe 4.0 NVMe-SSD met hoge sequentiele en willekeurige snelheden gecombineerd met ruime opslagcapaciteit. De schijf is het meest geschikt voor gebruikers met een PCIe 4.0-compatibel systeem die hoge doorvoer en veel ruimte in één schijf willen combineren. Wie belang hecht aan een langere garantie of een bijgeleverde heatsink, vergelijkt de NQ790 best met alternatieven in hetzelfde segment.
Past bij jou als
Ook gamers met een omvangrijke game-bibliotheek en data-analisten die lokaal grote datasets beheren, profiteren van de combinatie van 4 TB capaciteit en PCIe 4.0-doorvoer. Gebruikers die een oudere systeem-SSD willen opwaarderen naar een moderne, ruime schijf vinden hier een toekomstbestendige keuze, mits hun moederbord PCIe 4.0 ondersteunt.
Plus- en minpunten
Pluspunten
- Maximale leessnelheid van 7.000 MB/s en schrijfsnelheid van 6.000 MB/s via PCIe 4.0 x4
- 4 TB opslagcapaciteit in het compacte M.2 2280-formaat van slechts 6 gram
- Hoge willekeurige prestaties: 800.000 IOPS lezen en 600.000 IOPS schrijven
- TBW van 600 TB biedt royale schrijfuithoudingsvermogen voor intensief gebruik
- MTBF van 1.500.000 uur als statistische betrouwbaarheidsindicator van de aanbieder
Minpunten
- Geen heatsink meegeleverd, wat bij intensief gebruik extra aandacht voor koeling vereist
- Garantie van slechts twee jaar, terwijl concurrenten in dit segment tot vijf jaar bieden
- Geen stroomverbruiksgegevens opgegeven, wat vergelijking op energieprestaties bemoeilijkt
Samenvatting van de productanalyse
De Lexar NQ790 4TB is een PCIe 4.0 x4 NVMe-SSD met TLC NAND en opgegeven sequentiele snelheden van 7.000 en 6.000 MB/s voor respectievelijk lezen en schrijven. Met 800.000 IOPS lezen en 600.000 IOPS schrijven en een TBW van 600 TB zijn de technische kenmerken op papier sterk voor dit segment. De garantie van twee jaar en het ontbreken van een heatsink zijn nadelen ten opzichte van concurrenten die langere garantie bieden. Stroomverbruik is niet opgegeven. Of de schijf een DRAM-cache bevat, is op basis van de beschikbare productinformatie niet te bevestigen.
Lees de hele productanalyse
Uitgebreide productanalyse
Productinformatie van fabrikanten en winkels
Over de Lexar NQ790 4TB NVMe SSD
De Lexar NQ790 is een interne M.2-SSD met een opslagcapaciteit van 4 TB, ontworpen voor gebruik in desktopcomputers en laptops met een compatibele M.2-slot. De schijf volgt het M.2 2280-formaat, wat een printplaat van 80 millimeter lang en 22 millimeter breed betekent, en weegt slechts 6 gram. De interface is PCIe Gen 4.0 x4 NVMe, op dit moment de gangbare standaard in het hogere consumentensegment voor snelheid en bandbreedte. De aanbieder vermeldt een maximale sequentiele leessnelheid van 7.000 MB/s en een maximale schrijfsnelheid van 6.000 MB/s. Als NAND-type wordt 3D V-NAND in TLC-uitvoering opgegeven, een veelgebruikte keuze voor capaciteitsgerichte SSD's waarbij drie bits per geheugencel worden opgeslagen en waarbij opslagdichtheid centraal staat.
Een opmerking over de modelnaam: de officiele productbeschrijving verwijst consequent naar de NQ790 Serie, terwijl de producttitel de aanduiding LNQ790 gebruikt. Beide namen verwijzen naar hetzelfde product, maar dit kan verwarring geven bij het zoeken naar compatibiliteitsinformatie, stuurprogramma-updates of garantie-afhandeling. Verificatie via de officiele Lexar-website is aan te raden als de exacte modelnaam van belang is. Daarnaast bevatten de gestructureerde productspecificaties voor lengte en hoogte beiden de waarde 0,25 cm, wat niet overeenkomt met de afmetingen 80 x 22 x 2,45 mm uit de productbeschrijving. De tweede opgave sluit aan bij de M.2 2280-standaard en is daarmee inhoudelijk plausibeler. Dit mogelijke invulfout in de specificatiedata verandert niets aan de praktische bruikbaarheid van de schijf, maar kopers die de exacte maten nodig hebben voor een krappe systeembehuizing, doen er goed aan dit bij de aanbieder te bevestigen.
Specificaties in dagelijks gebruik
De sequentiele leessnelheid van 7.000 MB/s en schrijfsnelheid van 6.000 MB/s zijn de meest geciteerde prestatiemetrieken voor deze schijf. Sequentiele snelheid is relevant bij werkzaamheden waarbij grote, aaneengesloten bestanden worden gelezen of geschreven, zoals het openen van zware videobestanden, het maken van systeemback-ups, het wegschrijven van capture-sessies of het installeren van uitgebreide softwarepakketten. In dit soort scenario's maakt de hogere bandbreedte van PCIe 4.0 een zichtbaar verschil ten opzichte van een PCIe 3.0-schijf, die grofweg de helft van deze doorvoer haalt, of een SATA-SSD die nog weer een stuk trager is. Hoe dicht de praktische prestaties de opgegeven maxima benaderen, hangt mede af van de belastingsduur, de thermische condities en de snelheid van het gehele systeem, waaronder RAM en processor.
Belangrijkste technische keuzes
De keuze voor PCIe 4.0 x4 als interface biedt in theorie tot 8 GB/s netto bandbreedte per richting, ruim voldoende om de opgegeven 7.000 MB/s te ondersteunen. Hiervoor is een moederbord nodig dat PCIe 4.0 op de relevante M.2-slot ondersteunt; bij gebruik in een PCIe 3.0-systeem worden de maximale snelheden niet gehaald. De willekeurige lees- en schrijfprestaties worden opgegeven als respectievelijk 800.000 IOPS en 600.000 IOPS. IOPS, ofwel invoer- en uitvoerbewerkingen per seconde, is bepalend voor de responsiviteit bij taken waarbij veel kleine bestanden worden benaderd, zoals het opstarten van applicaties, wisselen tussen actieve processen, het laden van game-levels of het verwerken van databaserecords. Hoge IOPS-waarden vertalen zich in een vlottere dagelijkse bediening, ook buiten situaties waarbij grote bestanden worden overgedragen. De TBW-waarde (Total Bytes Written) bedraagt 600 TB. Dit is de totale hoeveelheid data die de schijf gedurende zijn technische levensduur kan verwerken binnen de garantievoorwaarden. Bij normaal kantoor- of thuisgebruik, waarbij gemiddeld enkele tientallen gigabytes per dag worden geschreven, is dit een ruimhartige waarde die voor de meeste gebruikers nooit de beperkende factor zal zijn. Intensieve werkstations of servers die continu grote hoeveelheden data schrijven, bereiken die grens eerder. De MTBF van 1.500.000 uur is een statistische betrouwbaarheidswaarde die door fabrikanten breed wordt opgegeven als indicatie voor de verwachte gemiddelde levensduur van de gebruikte componentenklasse; het biedt geen individuele levensduurgarantie per exemplaar.
Praktische beperkingen
De NQ790 wordt geleverd zonder heatsink. NVMe-schijven met PCIe 4.0 kunnen bij aanhoudend intensief gebruik, zoals het langdurig schrijven van grote hoeveelheden data, merkbaar warm worden. Wanneer de temperatuur een bepaalde drempel bereikt, zal de controller de prestaties terugschroeven om de schijf te beschermen, een mechanisme dat thermisch throttling wordt genoemd. Of dit in de praktijk een probleem is, hangt af van het gebruikspatroon, de ventilatie in de behuizing en de aanwezigheid van een ingebouwde M.2-heatsink op het moederbord. De werktemperatuur is opgegeven als 0 tot 70 graden Celsius; de opslagtemperatuur als -40 tot 85 graden Celsius. Gebruikers die de schijf installeren in een compact systeem zonder actieve koeling houden rekening met de thermische eigenschappen van hun specifieke configuratie. Verder bevat de verpakking geen migratiesoftware, geen extra accessoires en is de handleiding uitsluitend in het Engels beschikbaar. De fabrieksgarantie bedraagt twee jaar, wat kort is voor een schijf in dit prestatiesegment, waar rivalen regelmatig vijf jaar garantie bieden.
Gebruikssituaties en compatibiliteit
De NQ790 4TB leent zich voor meerdere toepassingen waarbij een combinatie van grote capaciteit en hoge doorvoersnelheid gewenst is. Video-editors die werken met 4K- of 8K-materiaal profiteren van de hoge schrijfsnelheid bij het wegschrijven van grote, ongecomprimeerde of licht gecomprimeerde videostreams. Een maximale schrijfsnelheid van 6.000 MB/s zorgt ervoor dat de schijf zelden het knelpunt vormt in een goed geconfigureerd bewerkingssysteem. Fotografen met uitgebreide RAW-archieven, data-analisten die lokaal grote datasets verwerken, en software-ontwikkelaars die werken met grote repositories en virtuele machines, vinden in de combinatie van 4 TB en PCIe 4.0-prestaties een praktische oplossing voor hun dagelijkse behoeften.
Voor gamers biedt de 4 TB-capaciteit de mogelijkheid een omvangrijke collectie games geinstalleerd te houden zonder telkens te moeten verwijderen en opnieuw downloaden. De NVMe-interface zorgt voor significant snellere laadtijden dan SATA-alternatieven. Moderne games maken steeds vaker gebruik van technologieen die profiteren van de hoge willekeurige leesprestaties van NVMe-schijven. Compatibiliteit vereist een M.2-slot dat zowel het 2280-formaat als PCIe 4.0 ondersteunt. Sommige oudere laptops hebben alleen kortere M.2-slots of ondersteunen uitsluitend PCIe 3.0 of SATA. Controleer het handboek van het moederbord of de laptop voordat u bestelt. In een PCIe 3.0-slot functioneert de schijf wel, maar de opgegeven maximale snelheden worden niet bereikt omdat de beschikbare bandbreedte dan ontoereikend is.
Voor wie is de Lexar NQ790 4TB geschikt?
De primaire doelgroep bestaat uit gebruikers die een snelle, ruime primaire opslagschijf zoeken voor een desktop of laptop met PCIe 4.0-ondersteuning. Dat zijn onder andere content creators die dagelijks werken met grote mediabestanden, professionals die lokaal zware workloads verwerken, en gevorderde thuisgebruikers die hun systeem willen voorzien van een toekomstbestendige opgradering. De 4 TB-capaciteit maakt de schijf ook interessant als gecombineerde systeem- en dataschijf, waarmee een tweede opslagmedium overbodig kan worden en de binnenkant van een behuizing overzichtelijker blijft.
De NQ790 is minder geschikt voor gebruikers met een systeem dat alleen PCIe 3.0 of SATA ondersteunt. In die situatie halen de hoge opgegeven snelheden nooit hun maximale potentieel en zijn goedkopere alternatieven financieel efficienter. Ook voor gebruik in een NAS, een externe behuizing of in een systeem met een korter M.2-slot dan 2280, is deze schijf niet bedoeld. Wie de energiezuinigheid van de schijf wil afwegen bij een laptopkeuze, heeft daarvoor geen gegevens: de aanbieder vermeldt geen stroomverbruiksspecificaties, wat vergelijking op dit punt bemoeilijkt.
Vergelijken binnen deze productgroep
Bij het vergelijken van de NQ790 4TB met andere PCIe 4.0 NVMe-schijven zijn meerdere specificaties relevant. Sequentiele lees- en schrijfsnelheid geven de maximale doorvoer bij grote bestanden, maar vertellen niet het volledige verhaal over dagelijkse gebruiksprestaties. Willekeurige IOPS-waarden zijn minstens zo bepalend voor de algehele responsiviteit van een systeem. De TBW-waarde en de garantietermijn zijn indicaties voor de verwachte duurzaamheid op lange termijn. De NQ790 biedt twee jaar garantie; meerdere concurrenten in dit segment hanteren een termijn van vijf jaar, wat voor kopers die de schijf jaren willen gebruiken een belangrijk verschil kan maken.
De productbeschrijving vermeldt geen aparte DRAM-cache. Veel NVMe-SSD's in het hogere segment beschikken over een kleine DRAM-buffer die de prestaties bij willekeurige operaties en bij schrijfopdrachten die de interne SLC-cache overstijgen, ondersteunt. Schijven zonder DRAM-cache kunnen bij zware random-workloads sneller terugvallen in prestaties naarmate de SLC-buffer vol is. Of de NQ790 een DRAM-cache heeft, is op basis van de beschikbare productinformatie niet te bevestigen; controleer de volledige technische specificaties op de officiele Lexar-productpagina voor dit detail voordat u een definitieve vergelijking maakt.
Prijs-kwaliteitsverhouding
De Lexar NQ790 4TB positioneert zich op basis van de opgegeven specificaties in het hogere middensegment van de consumentenmarkt voor NVMe-SSD's. De combinatie van 4 TB opslagcapaciteit, PCIe 4.0-interface en de hoge sequentiele en willekeurige snelheden is technisch goed onderbouwd door de verstrekte data. Punten die de balans beinvloeden zijn de relatief korte garantie van twee jaar, het ontbreken van een heatsink en het uitblijven van migratiesoftware. Stroomverbruiksgegevens worden niet vermeld, wat de vergelijkbaarheid met energiebewuste alternatieven bemoeilijkt. Kopers die prioriteit geven aan garantieduur en een completer pakket vinden bij andere merken mogelijk een volledigere propositie. Wie uitsluitend op capaciteit en snelheid selecteert, krijgt met de NQ790 een technisch competitieve schijf, maar een grondige vergelijking met alternatieven in hetzelfde segment blijft aan te bevelen voordat de definitieve beslissing wordt genomen.
Eindoordeel
De Lexar NQ790 4TB levert op papier sterke prestaties voor een M.2 NVMe-SSD in het hogere middensegment, met sequentiele snelheden aan de bovenkant van wat PCIe 4.0 voor consumenten biedt. De garantie van twee jaar steekt ongunstig af bij concurrenten die het dubbele of meer bieden in dit prestatiesegment. Zonder heatsink, migratiesoftware of opgegeven stroomverbruiksdata is het meegeleverde pakket beperkt vergeleken met sommige alternatieven. Kopers die puur op capaciteit en snelheid selecteren vinden hier een solide keuze, maar wie ook garantieduur en extra's meeweegt, doet er verstandig aan alternatieven naast de NQ790 te leggen.
Veelgestelde vragen (9)
Welk fysiek formaat heeft de Lexar NQ790 4TB en past deze schijf in mijn systeem?
De NQ790 heeft het M.2 2280-formaat: 80 millimeter lang en 22 millimeter breed, met een dikte van 2,45 millimeter volgens de productbeschrijving. Dit is het meest gangbare M.2-formaat voor desktops en veel laptops. Controleer in het handboek van uw moederbord of laptop of de M.2-slot het 2280-formaat ondersteunt, want sommige compacte laptops gebruiken kortere formaten zoals 2242 of 2260. Let op: de gestructureerde productspecificaties vermelden voor lengte en hoogte elk 0,25 cm, wat niet klopt voor een M.2 2280-schijf; de maten uit de productbeschrijving (80 x 22 x 2,45 mm) zijn inhoudelijk betrouwbaarder.
Hoe installeer ik de Lexar NQ790 4TB in mijn computer?
De NQ790 wordt rechtstreeks in een vrije M.2-slot geplaatst die PCIe 4.0 x4 NVMe ondersteunt en met een kleine schroef of klem bevestigd, afhankelijk van het moederbord. Na installatie dient u een besturingssysteem op de schijf te installeren of bestaande data over te zetten; er wordt geen migratiesoftware meegeleverd. De handleiding is uitsluitend in het Engels beschikbaar. Raadpleeg het handboek van uw moederbord of laptop voor de exacte installatieprocedure en controleer of de M.2-slot een bevestigingsschroef meelevert.
Welke lees- en schrijfsnelheden levert de Lexar NQ790 4TB?
Volgens de specificaties van de aanbieder haalt de NQ790 een maximale sequentiele leessnelheid van 7.000 MB/s en een maximale schrijfsnelheid van 6.000 MB/s. Voor willekeurige toegang worden 800.000 IOPS lezen en 600.000 IOPS schrijven opgegeven. Dit zijn maximale waarden onder optimale omstandigheden; bij aanhoudend intensief gebruik kan thermische beperking de prestaties tijdelijk verlagen als de schijf niet voldoende gekoeld wordt.
Hoe lang gaat de Lexar NQ790 4TB mee en welke garantie wordt er geboden?
De aanbieder geeft een TBW-waarde (Total Bytes Written) van 600 TB op, wat aangeeft hoeveel data de schijf gedurende zijn technische leven kan verwerken binnen de garantievoorwaarden. De MTBF bedraagt 1.500.000 uur, een statistische betrouwbaarheidswaarde op componentniveau, geen individuele levensduurgarantie. De fabrieksgarantie is twee jaar, wat kort is in vergelijking met concurrenten in dit prestatiesegment die tot vijf jaar garantie bieden.
Werkt de Lexar NQ790 4TB ook in een PCIe 3.0-systeem?
Ja, de NQ790 is terugwaarts compatibel en functioneert ook in een M.2-slot met PCIe 3.0. De maximale snelheden van 7.000 MB/s lezen en 6.000 MB/s schrijven worden in dat geval echter niet gehaald, omdat PCIe 3.0 minder bandbreedte biedt. Gebruikers met een PCIe 3.0-systeem overwegen dan best een schijf die specifiek voor dat platform is ontworpen, voor een betere verhouding tussen investering en behaalde prestaties.
Heeft de Lexar NQ790 4TB periodiek onderhoud of speciale verzorging nodig?
NVMe-SSD's vereisen geen periodiek onderhoud zoals defragmentatie, maar profiteren van regelmatige firmware-updates van de fabrikant voor stabiliteit en prestatiebehoud. De NQ790 wordt geleverd zonder beheersoftware; raadpleeg de officiele Lexar-website voor eventuele firmware-updates. Bij gebruik in een systeem zonder adequate ventilatie of M.2-heatsink is het zinvol de temperatuur in de gaten te houden, gezien het ontbreken van een meegeleverde heatsink.
Wat zit er in de verpakking van de Lexar NQ790 4TB?
Volgens de productbeschrijving bevat de verpakking uitsluitend de Lexar NQ790 4TB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe SSD zelf. Er wordt geen heatsink, geen bevestigingsschroef, geen kabel en geen migratiesoftware meegeleverd. De handleiding is beschikbaar in het Engels. Controleer of uw moederbord een M.2-bevestigingsschroef en eventueel een ingebouwde heatsink meelevert, zodat u direct aan de slag kunt zonder extra aankopen.
Hoeveel stroom verbruikt de Lexar NQ790 4TB en wat betekent dat voor de accuduur van een laptop?
De aanbieder vermeldt geen stroomverbruiksgegevens voor de NQ790 4TB. Op basis van de beschikbare productinformatie is het daardoor niet mogelijk een uitspraak te doen over het effect op de accuduur van een laptop of het totale vermogensverbruik van een systeem. Raadpleeg de officiele Lexar-productpagina of neem contact op met Lexar-klantenservice voor dit gegeven, zeker als energiebeheer of accuduur een belangrijk criterium is bij uw aankoopbeslissing.
Hoe bewoog de prijs van de Lexar LNQ790 - SSD - 4TB Capaciteit - NVMe - Hoge Snelheid?
De prijsmonitor bevat 22 meetpunten van 26 juli 2026 tot 22 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €369,95 en €458,64.
Alternatieven
Vergelijkbaar

HP
HP 24-cr0751nd All-In-One: i5, 16GB RAM, 1TB SSD, compleet
€ 839,00
Lenovo
Lenovo IdeaCentre AIO 24 Intel i7
€ 982,35
Meer vergelijkbare producten (8)

HP
HP OmniStudio X AI 27-inch - Full HD, Core Ultra 5, All-in-One
€ 1.039,00

HP
HP OmniStudio X 27-inch All-in-One: kompakt kantoordesign met Intel Core Ultra 7
€ 1.299,00

HP
HP 24-cr0770nd All-In-One - 23.8'' FHD, i7-1355U, 16GB
€ 939,00

Beelink
Beelink SER9 H255: Gaming Mini PC met Ryzen 7 & 32GB RAM
€ 1.029,00

Beelink
Beelink Mini S12 - Compacte Windows 11 PC
€ 344,00

GMR
GMR Ultra SFF i7 Zakelijk
€ 769,00
Acer
Acer Aspire C24-A WI5418 NL met 16 GB en 1 TB
€ 723,72
Western Digital
WD Elements Desktop 12TB Externe Harde Schijf
€ 336,00
Meer in Laptops & Computers
Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.
Toon de producten
Apple
Apple MacBook Air M4 13-inch 16GB/256GBAOC
AOC C27G4ZXU: 280Hz curved gamingmonitor met USB-hubThermal Grizzly
Thermal Grizzly Kapton IsolatiestickerVibox
Vibox Gaming PC - Ryzen 5 5500 - 16GB RAM - 1TB SSDWestern Digital
Western Digital Elements Desktop 14TBThermal Grizzly
Thermal Grizzly Aeronaut - Professionele CPU Koelpastaiiyama
iiyama G-Master GB2766HSU-B1 Red Eagle - 27" curved gaming







