Keychron K10 Max QMK toetsenbord Universeel USB + RF Wireless + Bluetooth Amerikaans Engels Zwart - afbeelding 1

Keychron K10 Max QMK toetsenbord Universeel USB + RF Wireless + Bluetooth Amerikaans Engels Zwart

  • Kleur: Zwart
  • Product hoogte: 2.37 cm
  • Product lengte: 44.74 cm
  • Product breedte: 13.98 cm

Prijs bij bol

€ 167,90
Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Morgen in huis

Aanbieders van Keychron K10 Max QMK toetsenbord Universeel USB + RF Wireless + Bluetooth Amerikaans Engels Zwart
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMorgen in huis€ 167,90Naar bol

Meest recente prijsupdate 27 oktober om 12:47

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijs van één aanbieder. Meest recente prijsupdate: 27 oktober 2026 om 12:47. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 20 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van Keychron K10 Max QMK toetsenbord Universeel USB + RF Wireless + Bluetooth Amerikaans Engels Zwart
KleurZwart
Product hoogte2.37 cm
Product lengte44.74 cm
Product breedte13.98 cm
Product gewicht1530 g
Draadloos bereik4895248884576 m
Alle specificaties(31)
Algemeen
Algemeen
EAN4895248884576
MerkKeychron
ModelKeychron K10 Max QMK toetsenbord Universeel USB + RF Wireless + Bluetooth Amerikaans Engels Zwart
OplaadbaarJa
VerlichtingJa
SysteemeisenWindows
Type toetsenMechanische toetsen
VoedingstypeBatterij
Game platformMAC
Fabrikant NaamKeychron
Vlakke toetsenNee
Numeriek keypadJa
Type verlichtingRGB
Speciaal voor gamenNee
Toetsenbord indelingQWERTY
MultimediasneltoetsenJa
Instelbare verlichtingJa
Per toets apart verlichtJa
Taal toetsenbordindelingUS Layout
Type toetsenbord connectieRadio(RF)
Fysieke toetsenbordindelingANSI
MPN (Manufacturer Part Number)K10M-H3
Geschikt voor besturingssysteemWindows
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
DraadloosJa
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief adapter(s)Nee
Lees de hele productanalyse

Over de Keychron K10 Max QMK toetsenbord Universeel USB + RF Wireless + Bluetooth Amerikaans Engels Zwart

Universeel
  • USB + RF Wireless + Bluetooth Mechanische keyswitch
  • Amerikaans Engels
  • Volledige grootte (100%) Numeriek toetsenblok
  • Windows-toetsen
  • Backlight RGB LED Meerkleurig
  • Zwart
  • 1 stuk(s)
  • Alternatieven

    Vergelijkbaar

    Naast elkaar zetten
    Meer vergelijkbare producten (14)

    Meer in Kantoor & Bureau

    Andere producten uit deze categorie. Dit zijn geen vervangers van dit product; prijzen staan op hun eigen pagina.

    Toon de producten

    Productinformatie

    EAN4895248884576
    € 167,90

    bij bol

    Naar bol