ASUS ProArt Display PA32QCV - 6K Grafisch Designer Monitor - USB C 96W - USB Hub - Thunderbolt 4 - kleurechtheid ?E < 2 - Calman Verified - 60hz - 5ms - 32 inch - afbeelding 1
Asus

ASUS ProArt Display PA32QCV - 6K Grafisch Designer Monitor - USB C 96W - USB Hub - Thunderbolt 4 - kleurechtheid ?E < 2 - Calman Verified - 60hz - 5ms - 32 inch

  • Schermgrootte: 31.5 Inch
  • Beeldschermresolutie: 6016 x 3384
  • Product gewicht: 9.30 kg
  • Vermogen: 49.49 W

Beste gemeten prijs

€ 1.389,00€ 1.699,90-18%

laagst gemeten € 1.299,00 op 31 aug 2026

Naar bol

Prijs aan de hoge kant

Verkocht door bol · Maandag in huis

Aanbieders van ASUS ProArt Display PA32QCV - 6K Grafisch Designer Monitor - USB C 96W - USB Hub - Thunderbolt 4 - kleurechtheid ?E < 2 - Calman Verified - 60hz - 5ms - 32 inch
Winkel en leveringPrijsNaar de winkel
bolOp voorraadMaandag in huis€ 1.389,00Naar bol
AlternateOp voorraadLevertijd: zie winkel€ 1.399,00Bekijk bij Alternate

Vergelijk 2 aanbieders: bol, Alternate.

Meest recente prijsupdate 24 oktober om 06:04

14 dagen bedenktijd bij alle aangesloten winkels. Prijs en voorraad kunnen wijzigen bij de aanbieder. Wij ontvangen mogelijk commissie als je via deze link bestelt.

Herkomst van prijs en score

Prijzen van 2 aanbieders. Meest recente prijsupdate: 24 oktober 2026 om 06:04. Wij verwijzen door naar de winkel, bestellen doe je daar.

Zo controleren we productdata

Kort antwoord

Controleer of deze uitvoering de specificaties heeft die je nodig hebt. Vergelijk daarna de prijs en leveringsvoorwaarden bij de winkels hieronder.

Laatst bijgewerkt 24 oktober 2026Correctie doorgeven
Delen:

Specificaties

De belangrijkste specificaties

Specificaties van ASUS ProArt Display PA32QCV - 6K Grafisch Designer Monitor - USB C 96W - USB Hub - Thunderbolt 4 - kleurechtheid ?E < 2 - Calman Verified - 60hz - 5ms - 32 inch
Schermgrootte31.5 Inch
Beeldschermresolutie6016 x 3384
Product gewicht9.30 kg
Vermogen49.49 W
KleurZilver
sRGB100%
Alle specificaties(59)
Algemeen
Algemeen
EAN4711387860076
HDRJa
MerkASUS
SmartNee
CurvedNee
Delta E< 1
AdobeRGBMeer dan 100%
Kijkhoek178
Type HDRHDR 400
DraagbaarNee
VESA maatVESA 100mm x 100mm
Helderheid400
KantelbaarJa
Introductie2026
TouchscreenNee
LuidsprekersJa
KleurechtheidCalman verified, Delta E
Contrast ratio1500:1
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.
Monitor optiesIngebouwde microfoon
Beeldverhouding16:09
KabelmanagementJa
Draaibaar schermJa
Gebruiker segmentGrafische vormgeving
Ingebouwde webcamNee
Aantal VGA poortenGeen
Blauw licht filterJa
Scherm responstijd5 milliseconde
Screen technologieIPS
Waarde energielabelG
90 graden kantelbaarJa
Automatische helderheidJa
Geschikt voor console gamingJa
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteem
MPN (Manufacturer Part Number)90LM0BD0-B01K71
Beeldscherm verversing snelheid60 Hz
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1
Afmetingen en gewicht
Afmetingen en gewicht
Product hoogte61.79 cm
Product lengte24.01 cm
Product breedte71.42 cm
Hoogte instelbaarJa
Aansluitingen en connectiviteit
Aansluitingen en connectiviteit
HDMI versieHDMI 2.1
USB-C voedingJa
USB-C vermogen96 Watt
Type aansluitingHDMI, Thunderbolt, USB-C
Aantal USB-C poorten1
Aantal Displayport 1.41
Aantal HDMI 2.1 poorten1
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten0
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten2
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)3
Verpakking en levering
Verpakking en levering
Inclusief monitor voetJa
Garantie en service
Garantie en service
Reparatie typePick-up en return

Prijsverloop

Wat ASUS ProArt Display PA32QCV - 6K Grafisch Designer Monitor - USB C 96W - USB Hub - Thunderbolt 4 - kleurechtheid ?E < 2 - Calman Verified - 60hz - 5ms - 32 inch kostte

Laagste en hoogste prijs per periode
Laagste, hoogste en gemiddelde gemeten prijs per periode
PeriodeLaagstHoogstGemiddeldMetingen
30 dagen€ 1.389,00€ 1.390,00€ 1.389,836
hele meetperiode (56 dagen)€ 1.299,00€ 1.393,00€ 1.377,0911

Prijsgeschiedenis

Laagste prijsHuidige prijs
€1290€1327€1364€140230 aug23 sep1 okt23 okt
€1299,00 laagste€1393,00 hoogste€1389,00 nu11 opgeslagen meetpunten
Gemiddelde prijsPrijs vergeleken met eerdere metingen
Gemiddelde prijs

Is dit nu een goede prijs?

De prijs van €1389 zit rond het gemiddelde (€1377,09) van de afgelopen 54 dagen. De prijs schommelde tussen €1299 en €1393.

Bron: eigen prijsmonitor van ProductPraat, 11 meetpunten over de afgelopen 54 dagen. Bekijk het prijsverloop

Datapaspoort: prijsmetingen en winkelverschillen

Datapaspoort

Eigen prijsmetingen en verschillen tussen winkels

Gemeten prijsbereik
€1299–€1393
11 meetpunten, van 30 augustus 2026 tot 23 oktober 2026
Catalogusgroep
4140
Laptops & Computers: 4140 producten met een opgeslagen prijs, berekend op 19 oktober 2026

Bron: eigen prijs- en productmonitor van ProductPraat. De catalogusgroep omvat verschillende productsoorten; het aantal is geen kwaliteitsrangschikking.

Lees de hele productanalyse

Over de ASUS ProArt Display PA32QCV - 6K Grafisch Designer Monitor - USB C 96W - USB Hub - Thunderbolt 4 - kleurechtheid ?E < 2 - Calman Verified - 60hz - 5ms - 32 inch

80 cm (31.5") Zilver

  • In hoogte verstelbaar 13 cm Ingebouwde luidsprekers
  • Type USB-upstreampoort: USB Type-A, USB Type-C HDMI HDMI versie: 2.1 Aantal DisplayPorts: 1 DisplayPort versie: 1.4
  • Beeldscherm vorm: Flat
  • Maximale refresh snelheid: 60 Hz Responstijd: 5 ms Type reactietijdmeting: GTG (Gray to Gray)
  • 6016 x 3384 Pixels 6K Ultra HD Soort paneel: IPS
  • Energie-efficiëntieklasse (SDR): G

Veelgestelde vragen (1)

Hoe bewoog de prijs van de ASUS ProArt Display PA32QCV - 6K Grafisch Designer Monitor - USB C 96W - USB Hub - Thunderbolt 4 - kleurechtheid ?E < 2 - Calman Verified - 60hz - 5ms - 32 inch?

De prijsmonitor bevat 11 meetpunten van 30 augustus 2026 tot 23 oktober 2026. Daarin lag de prijs tussen €1299 en €1393.

Productinformatie

EAN4711387860076
MerkAsus
€ 1.389,00

bij bol

Naar bol