← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

AquaKonings

AquaKonings Aquariumfilter 200L/H 0L-50L

AquaKonings

AquaKonings LED Aquariumlamp 60-75cm, dimbaar met timer

Europet

Europet Aquarium Achterwand Jungle & Desert 40x80cm

Prijs
Prijs onbekend
€ 42,29
€ 5,95
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment——Dicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitwisselendbeste
€ 13,59 tot € 15,99
—sterk wisselend
€ 5,95 tot € 9,95
Waardering vs categorie———
MateriaalKunststofKunststofKunststof folie
Type filterBinnenfilter——
Fabrikant NaamAquaKonings——
Product hoogte12.3 cm1.70 cm—
Product lengte2.7 cm60 cm—
Product breedte3.9 cm9 cm—
Product gewicht500 g1.3 kg—
Taal handleidingUniverseelNederlands—
Verpakking hoogte58 mm——
Verpakking lengte130 mm——
Verpakking breedte90 mm——
Verpakkingsgewicht178 g0.89 kg—
Aantal liter per uur200 l/h——
Geschikt voor aquarium grootte50 l——
Kleur—Zwart—
Fitting—Universeel—
Type lamp—LED-verlichting—
Type verlichting—RGB—
Verpakkingsinhoud—2x Verstelbare beugels 1x Aquariumlamp 60 tot 75cm 1x Adapter 1x Handleiding—
Accu/batterij model—Geen batterijen—
Wattage per lichtpunt—18 W—
Accu/batterij technologie—Geen batterijen—
Bediening via mobiele app—Nee—
Aantal stuks in verpakking—1 stuk(s)—
Ontwerp——Dubbelzijdig bedrukt
Thema's——Jungle & Desert
Afmeting——40 x 80 cm
Merknaam——Europet
Onderhoud——Droog afnemen met zachte doek
Bevestiging——Zelfklevend (water als glijmiddel)
Duurzaamheid——5-7 jaar normaal gebruik
Geschikt voor——Standaard aquariums 40cm breed
Waterbestendig——Ja (buitenkant aquarium)
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Product hoogte: 12.3 cm
  • ✓Product lengte: 2.7 cm
  • ✓Product breedte: 3.9 cm
  • ✓Product gewicht: 500 g
  • ✓Aantal liter per uur: 200 l/h
  • ✓Geschikt voor aquarium grootte: 50 l
  • ✓Type filter: Binnenfilter
  • ✓Type verlichting: RGB
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 1.70 cm
  • ✓Product lengte: 60 cm
  • ✓Product breedte: 9 cm
  • ✓Product gewicht: 1.3 kg
  • ✓Afmeting: 40 x 80 cm
  • ✓Materiaal: Kunststof folie
  • ✓Dubbelzijdig bedrukt: Jungle & Desert
  • ✓Montage: Geen gereedschap nodig
  • ✓Kleuren: Groen/Bruin (Jungle) en Geel/Bruin (Desert)
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Verstelbare beugels maken de lamp geschikt voor aquaria van 60 tot 75 centimeter
  • +Dimbaar in 10 stappen via de knoppen op het snoer
  • +Zonsopkomst- en zonsondergangsimulatie voor een geleidelijke lichtovergang
  • +Ingebouwde timer met instelbare dag/nacht cyclus
  • +2 jaar garantie vanaf aankoop
  • +Dubbelzijdig bedrukt. Twee designs in één wand (jungle + desert)
  • +Eenvoudige montage zonder gereedschap of lijm nodig
  • +Biedt vissen meer rust door beweging van buiten te blokkeren
  • +Duurzaam kunststofmateriaal dat jaren meegaat
Nadelen
    • −Geen bediening via een mobiele app, alles gaat via de knoppen op het snoer
    • −De opgegeven waterbestendigheidsklasse IP86 komt niet overeen met een bestaande IP-codering, dus de exacte spatwaterbescherming is onduidelijk
    • −De lamp mag niet onder water gebruikt worden, alleen boven het aquarium
    • −Alleen geschikt voor aquariums met vlakke achterwand van exact 40x80cm
    • −Niet bruikbaar voor zeer grote of custom-maat aquariums
    • −De print kan na jaren wat vervaagd raken bij direct zonlicht
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    Beeztees

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    € 57,99

    BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

    BOTC

    BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

    € 29,23

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    cozy.®

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    € 31,95

    Balimo Automatische Voerbak WiFi

    Balimo

    Balimo Automatische Voerbak WiFi

    € 42,99

    Orijen Kitten - Premium Voeding

    Orijen

    Orijen Kitten - Premium Voeding

    € 32,39

    Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

    Viervoeter

    Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

    € 39,95

    Orijen Guardian 8 Kattenvoer

    Orijen

    Orijen Guardian 8 Kattenvoer

    € 33,59

    Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

    Orijen

    Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

    € 58,99