← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

AquaKonings

AquaKonings Aquariumfilter 1000L/H 150L-250L

AquaKonings

AquaKonings LED aquariumlamp 90-105 cm, dimbaar met timer

AquaKonings

AquaKonings Aquarium lamp - dimbare LED verlichting 75-90cm

Prijs
Prijs onbekend
€ 63,39
€ 51,99
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment———
Prijsstabiliteitstabiel
€ 23,12 tot € 24,99
——
Waardering vs categorie———
MateriaalPlasticKunststofKunststof
Type filterBinnenfilter——
Fabrikant NaamAquaKonings——
Product hoogte20.4 cm1.70 cm1.70 cm
Product lengte6.6 cm90 cm75 cm
Product breedte4.7 cm9 cm9 cm
Product gewicht500 g2.2 kg1.7 kg
Taal handleidingUniverseelNederlandsNederlands
Verpakking hoogte68 mm——
Verpakking lengte225 mm——
Verpakking breedte114 mm——
Verpakkingsgewicht520 g1 kg1 kg
Aantal liter per uur1000 l/h——
Geschikt voor aquarium grootte250 l——
Kleur—ZwartZwart
Fitting—UniverseelUniverseel
Type lamp—LED-verlichtingLED-verlichting
Type verlichting—RGBRGB
Verpakkingsinhoud—2x Verstelbare beugels 1x Aquariumlamp 90 tot 105cm 1x Adapter 1x Handleiding2x Verstelbare beugels 1x Aquariumlamp 75 tot 90cm 1x Adapter 1x Handleiding
Accu/batterij model—Geen batterijenGeen batterijen
Wattage per lichtpunt—26 W22 W
Accu/batterij technologie—Geen batterijenGeen batterijen
Bediening via mobiele app—NeeNee
Aantal stuks in verpakking—1 stuk(s)1 stuk(s)
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Plastic
  • ✓Product hoogte: 20.4 cm
  • ✓Product lengte: 6.6 cm
  • ✓Product breedte: 4.7 cm
  • ✓Product gewicht: 500 g
  • ✓Aantal liter per uur: 1000 l/h
  • ✓Geschikt voor aquarium grootte: 250 l
  • ✓Type filter: Binnenfilter
  • ✓Type verlichting: RGB
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 1.70 cm
  • ✓Product lengte: 90 cm
  • ✓Product breedte: 9 cm
  • ✓Product gewicht: 2.2 kg
  • ✓Type verlichting: RGB
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 1.70 cm
  • ✓Product lengte: 75 cm
  • ✓Product breedte: 9 cm
  • ✓Product gewicht: 1.7 kg
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Dimbaar in tien stappen via knoppen op het snoer, zonder app, account of wifi
  • +Ingebouwde timer met dag- en nachtcyclus plus een geleidelijke zonsopkomst- en zonsondergangstand
  • +Twee verstelbare beugels schuiven per kant maximaal 7,5 cm uit, samen goed voor 90 tot 105 cm overspanning
  • +Slank profiel van 9 cm breed en 1,70 cm hoog in zwart kunststof, dus weinig zichtlijn boven de aquariumrand
  • +Compleet pakket met adapter, twee beugels en een Nederlandstalige handleiding; de aanbieder noemt 2 jaar garantie
  • +Dimbaar in 10 stappen voor nauwkeurige controle over de lichtsterkte
  • +Ingebouwde timer met instelbare dag/nacht cyclus
  • +Zonsopkomst/zonsondergang simulatie voor een geleidelijke lichtovergang
  • +Verstelbare beugels (tot 7,5 cm per zijde) maken de lamp geschikt voor aquaria van 75 tot 90 cm
  • +Waterafstotende behuizing (IP86) zodat opspattend of verdampend water geen probleem is
Nadelen
    • −De productpagina spreekt zichzelf tegen over de maat: naast 90 tot 105 cm staat er ook 'geschikt voor aquaria tussen de 90 en 45 centimeter', terwijl de balk zelf al 90 cm meet
    • −Geen lichtopbrengst in lumen, geen kleurtemperatuur in kelvin en geen aantal leds vermeld, waardoor de lichtsterkte niet met alternatieven te vergelijken is; ook de snoerlengte ontbreekt
    • −Twee opgaven ogen als invoerfout: het verpakkingsgewicht van 1 kg is lager dan het productgewicht van 2,2 kg, en de waterbestendigheid staat als IP 86 genoteerd terwijl die code in de gangbare IP-systematiek niet bestaat
    • −Geen bediening via een mobiele app, alles gaat via de knoppen op het snoer
    • −Niet geschikt om onder water te gebruiken of onder te dompelen
    • −Het opgegeven verpakkingsgewicht (1 kg) is lager dan het opgegeven productgewicht (1,7 kg); dit lijkt een invoerfout in de productgegevens en is niet als betrouwbaar gegeven te gebruiken
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    Beeztees

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    € 57,99

    BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

    BOTC

    BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

    € 29,23

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    cozy.®

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    € 31,95

    Balimo Automatische Voerbak WiFi

    Balimo

    Balimo Automatische Voerbak WiFi

    € 42,99

    Orijen Kitten - Premium Voeding

    Orijen

    Orijen Kitten - Premium Voeding

    € 32,39

    Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

    Viervoeter

    Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

    € 39,95

    Orijen Guardian 8 Kattenvoer

    Orijen

    Orijen Guardian 8 Kattenvoer

    € 33,59

    Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

    Orijen

    Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

    € 58,99