← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

ZIDOUBLE

ZIDOUBLE 2 stuks - Kattendeurstopper

Photonspace

Photonspace Kattenbakzakken

Honeyguardian

Honeyguardian Automatische Kattenbakzakken

Prijs
€ 14,24
€ 15,20
€ 15,30
€ 18,00
€ 15,54
€ 25,00
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentDicht bij gemeten minimumDicht bij gemeten minimumDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 14,17 tot € 15,90
wisselend
€ 15,00 tot € 18,00
stabiel
€ 15,54 tot € 25,00
Waardering vs categorie———
KleurZwart en wit—wit
eWasteNee——
SluitingClipsluiting——
MateriaalKunststofPlasticPlastic
Type dierKat——
Fabrikant NaamZIDOUBLE——
Product hoogte0.30 cm0.05 cm4 cm
Product lengte24.50 cm65 cm35 cm
Product breedte7 cm30 cm25 cm
Product gewicht0.03 kg0.02 kg1.50 kg
Taal handleidingGeen taal——
Verpakking hoogte10 mm——
Verpakking lengte300 mm——
Verpakkingsinhoud2 kattendeur stoppers3x20 kattenbakzakken5 rollen met elk 20 afvalzakken.
Verpakking breedte120 mm——
Verpakkingsgewicht0.10 kg500 g0.00 kg
Smart Home PlatformGeen platform——
Bediening via mobiele appNee——
Bevestiging op type materiaalPlastic——
Kan zelfstandig met internet verbindenNee—Nee
App vereist voor volledige functionaliteitNee—Nee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Merk—PhotonspaceHoneyguardian
Afmeting / Grootte—65 CM—
Met zeef——Nee
App functies——Logboek bijhouden, Pushmeldingen, Reinigingscycli starten, Volle afvalbakherinnering
Wifi vereist——Ja
Type kattenbak——Open
Grote kattenbak——Nee
Introductiejaar——2026
Met verlichting——Nee
Introductiemaand——Februari
Type verlichting——Zonder verlichting
Bluetooth vereist——Nee
Inclusief lade(s)——Nee
Minimaal gewicht kat——5 kg
Geschikt voor kittens——Ja
Automatische kattenbak——Ja
Met geurcontrole/filter——Ja
Betaalde diensten vereist——Nee
Geschikt voor aantal katten——1
App werkt op besturingssyteem——Android, iOS
Geschikt voor type kattenbakvulling——Klontvormend
Delen van gebruikersgegevens vereist——Nee
Eigenschappen
  • ✓Type dier: Kat
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart en wit
  • ✓Product hoogte: 0.30 cm
  • ✓Product lengte: 24.50 cm
  • ✓Product breedte: 7 cm
  • ✓Product gewicht: 0.03 kg
  • ✓Formaat: 30 x 65 CM
  • ✓Inhoud: 3 rollen x 20 zakken = 60 zakken totaal
  • ✓Materiaal: duurzaam kunststof met geurwerend effect
  • ✓Geschikt voor: Photonspace zelfreinigende kattenbakken
  • ✓Rating: 4,70 uit 5 sterren
  • ✓Levensduur: ongeveer 2-3 maanden voor gemiddeld huishouden
  • ✓Aantal zakken: 100 stuks
  • ✓Verpakking: 5 rollen met elk 20 zakken
  • ✓Materiaal: Kunststof (lekvrij)
  • ✓Geschikt voor: Honeyguardian automatische kattenbakken
  • ✓Duurzaamheid: Voorraaad voor ongeveer 1 jaar
  • ✓Merk: Honeyguardian
Voordelen
    • +Perfecte pasvorm: geen gappen of verschuivingen, stro blijft in de bak
    • +Duurzaam kunststof: bestand tegen kattenklauw en scheuren
    • +Geurverdamping: inhoud blijft langer fris door geurwerend materiaal
    • +Handig formaat: 3 rollen met elk 20 zakken, dus minder vaak bijbestellen
    • +Origineel product: speciaal ontworpen voor Photonspace-bakken
    • +100 zakken per verpakking - meer dan een jaar voorraaad
    • +Speciaal ontworpen voor Honeyguardian automatische bakken
    • +Lekvrij kunststof voorkomt nare verrassingen en geuren
    • +Gemakkelijk in te laden in de automatische bak
    • +Zeer betaalbaar - slechts 25 cent per zak
    Nadelen
      • −Alleen geschikt voor Photonspace-bakken: niet bruikbaar voor andere merken
      • −Prijs per zak is hoger dan generieke kattenbakvulling
      • −Verpakking neemt flinke ruimte in beslag: 3 rollen zijn volumineus
      • −Alleen geschikt voor Honeyguardian automatische bakken, niet voor handmatige bakken
      • −Kunststof zakken zijn niet biologisch afbreekbaar
      • −Kan snel op zijn als je meerdere katten hebt
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      Beeztees

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      € 57,99

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      BOTC

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      € 29,23

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      cozy.®

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      € 31,95

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      Balimo

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      € 42,99

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      Orijen

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      € 32,39

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      Viervoeter

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      € 39,95

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      € 33,59

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      € 58,99