← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

haleyfamily

haleyfamily OnmiMartBabyfoon - Babyfoon met camera - Baby monitor-Premium Baby Monitor-3.2 Inch LCD Baby Monitor--Tweerichtings-intercom

Lakoo

Lakoo BabyGuard Kitty babyfoon met camera en app

LUVION®

LUVION Platinum Ultra Black babyfoon met 5 inch HD-scherm, uitbreidbaar tot vier camera's

Prijs
€ 59,99
€ 169,10
€ 159,00
Beoordeling
Categoriebaby-kindbaby-kindbaby-kind
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteit—stabielbeste
€ 139,95 tot € 169,10
sterk wisselend
€ 89,00 tot € 159,00
Waardering vs categorie———
KleurWITKitty WitPlatinum Ultra Black (5.0 inch)
CameraJaJaJa
Cry assistNeeNeeNee
NachtmodusJaJaJa
Met displayJaJaJa
NachtlampjeNeeJaNee
TouchscreenNeeJaNee
CE markeringZichtbaarZichtbaarZichtbaar
UitbreidbaarJaJaNee
Wifi vereistJaNeeNee
Camera optiesDraaibaarDraaibaarNiet draaibaar
Meet hartslagNeeNeeNee
OpnamefunctieJaJaNee
Stand-by tijd20 uurLangdurig gebruik zonder onderbreking6
BeeldactivatieJaJaJa
Fabrikant NaamhaleyfamilyHelios2day B.V.Egerium B.V.
Product hoogte16.6 cm5 cm10 cm
Product lengte6.6 cm5 cm18 cm
Reparatie typePick-up en returnCarry-inCarry-in
Scherm kleurenJaJaJa
Introductiejaar20242024—
Met nachtlampjeNeeJaNee
Product breedte7.25 cm5 cm12 cm
Product gewicht0.172 kg500 g551 g
VerbindingstypeDECTWi-FiDigitaal
GeluidsactivatieNeeJaJa
Met slaapliedjesNeeJaNee
Taal handleidingUniverseelNederlands, EngelsDuits, Engels, Frans, Nederlands
Bereik binnenhuis50 m300 m50 m
Bluetooth vereistNeeNeeNee
Verpakking hoogte80 mm114 mm104 mm
Verpakking lengte200 mm170 mm181 mm
VerpakkingsinhoudBabyfoon met camera1 stukCamera (Baby unit), Monitor (Ouderunit), AC/DC adapter 2x, 3,7V 3050mAh Li-Polymerbatterij & Handleiding NL-FR-GB-DE
Bereik buitenshuis50 m1000000 m300 m
Verpakking breedte150 mm140 mm123 mm
Verpakkingsgewicht600 g705 g565 g
TemperatuurweergaveNeeJaJa
Beeldschermresolutie1028 x 8001080 x 22701920 x 1080
Met terugspreekfunctieJaJaJa
Fabrieksgarantie termijn3 maanden1 jaar2 jaar
Kan gekoppeld worden metMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieMet exact hetzelfde apparaat
Meegeleverde accessoiresCameraCameraGeen meegeleverde accessoires
Bediening via mobiele appJaJaNee
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 12 maanden na introductiedatumMinimaal 12 maanden na introductiedatum—
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOS, iPadOS, Windows, Anders, zie productinformatieAndroid, iPadOS, Codex, iOS, Windows—
Instelbare volumegevoeligheidJaJaJa
Mobiele data verbinding mogelijkJaJaNee
Delen van gebruikersgegevens vereistJa, bij aanmaken van account bij appNeeNee
Kan zelfstandig met internet verbindenJaJaNee
App vereist voor volledige functionaliteitJaNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJaNeeNee
Scherm—5 Inch Full colour screen2.0 inch
Introductie—20242026
Introductiemaand—Januari—
Uitzonderingen fabrieksgarantie—14Valschade, Waterschade
Eigenschappen
  • ✓Kleur: WIT
  • ✓Stand-by tijd: 20 uur
  • ✓Product hoogte: 16.6 cm
  • ✓Product lengte: 6.6 cm
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 7.25 cm
  • ✓Product gewicht: 0.172 kg
  • ✓Bereik binnenhuis: 50 m
  • ✓Kleur: Kitty Wit
  • ✓Scherm: 5 Inch Full colour screen
  • ✓Product hoogte: 5 cm
  • ✓Product lengte: 5 cm
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 5 cm
  • ✓Product gewicht: 500 g
  • ✓Bereik binnenhuis: 300 m
  • ✓Kleur: Platinum Ultra Black (5.0 inch)
  • ✓Scherm: 2.0 inch
  • ✓Stand-by tijd: 6
  • ✓Product hoogte: 10 cm
  • ✓Product lengte: 18 cm
  • ✓Product breedte: 12 cm
  • ✓Product gewicht: 551 g
  • ✓Bereik binnenhuis: 50 m
Voordelen
  • +Premium uitvoering met hoogwaardige materialen
  • +1080p-camera draait 355 graden, kantelt 65 graden en volgt automatisch
  • +5 inch touchscreen-monitor werkt zonder wifi, app voor onderweg
  • +Slaapliedjes, witte ruis, nachtlampje en klimaatsensoren
  • +Huil-, geluids- en bewegingsdetectie met instelbare gevoeligheid
  • +Opslag op micro-sd tot 128 GB en uitbreidbaar
  • +Dertig dagen proberen met geld terug
  • +Groot 5 inch HD-kleurenscherm
  • +Smart VOX houdt de ouderkamer donker
  • +Geluidsmodus voor alleen geluid
  • +Uitbreidbaar tot vier camera's
  • +Terugspreekfunctie en zes slaapliedjes
  • +Temperatuurweergave en meerdere alarmen
  • +Eigen radioverbinding: geen app, account of internet
Nadelen
    • −App-ervaringen van gebruikers lopen sterk uiteen
    • −Monitoraccu circa zes uur stand-by
    • −Eén jaar garantie
    • −Tegenstrijdige specificaties over bereik en verbinding
    • −Bereik in meters en accuduur niet opgegeven
    • −Resolutie in pixels en garantietermijn ontbreken
    • −Extra camera's kosten flink bij
    • −Geen meekijken buitenshuis; beoordelingen gelden voor de hele modelgroep
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Linofa Lily luiertas 25L met vier draagwijzen

    Linofa

    Linofa Lily luiertas 25L met vier draagwijzen

    € 33,95

    Moni i-Race - Isofix Autostoel

    Moni

    Moni i-Race - Isofix Autostoel

    € 59,95

    Philips Avent SCD921/26 met ouderunit en 1080p-camera

    Philips Avent

    Philips Avent SCD921/26 met ouderunit en 1080p-camera

    € 234,00

    Mommsy Luiertas: Waterafstotend, Thermo Vak, 24,5L

    Mommsy

    Mommsy Luiertas: Waterafstotend, Thermo Vak, 24,5L

    € 34,99

    Childhome Mommy Club Luiertas - vegan leer, 22L en praktisch

    Childhome

    Childhome Mommy Club Luiertas - vegan leer, 22L en praktisch

    € 56,00

    Done - Quilted Luiertas Sand

    Done By Deer

    Done - Quilted Luiertas Sand

    € 64,99

    Kinderkraft I-COMFY - Groeiautostoel

    Kinderkraft

    Kinderkraft I-COMFY - Groeiautostoel

    € 84,90

    Titaniumbaby Niklas i-Size Autostoel R129

    Titaniumbaby

    Titaniumbaby Niklas i-Size Autostoel R129

    € 71,00