← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

SARL Korva

SARL Korva Aquariumfilter - Filterpomp

AquaKonings

AquaKonings LED Aquariumlamp 60-75cm, dimbaar met timer

Europet

Europet Aquarium Achterwand Jungle & Desert 40x80cm

Prijs
€ 17,30
€ 42,29
€ 5,95
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment——Dicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteit——sterk wisselend
€ 5,95 tot € 9,95
Waardering vs categorie———
MateriaalKunststofKunststofKunststof folie
Type filterBinnenfilter——
Fabrikant NaamSARL Korva——
Product hoogte3.8 cm1.70 cm—
Product lengte13.4 cm60 cm—
Product breedte2.8 cm9 cm—
Product gewicht0.24 kg1.3 kg—
Taal handleidingGeen taalNederlands—
Verpakking hoogte100 mm——
Verpakking lengte150 mm——
Verpakking breedte100 mm——
Verpakkingsgewicht250 g0.89 kg—
Aantal liter per uur300 l/h——
Geschikt voor aquarium grootte75 l——
Kleur—Zwart—
Fitting—Universeel—
Type lamp—LED-verlichting—
Type verlichting—RGB—
Verpakkingsinhoud—2x Verstelbare beugels 1x Aquariumlamp 60 tot 75cm 1x Adapter 1x Handleiding—
Accu/batterij model—Geen batterijen—
Wattage per lichtpunt—18 W—
Accu/batterij technologie—Geen batterijen—
Bediening via mobiele app—Nee—
Aantal stuks in verpakking—1 stuk(s)—
Ontwerp——Dubbelzijdig bedrukt
Thema's——Jungle & Desert
Afmeting——40 x 80 cm
Merknaam——Europet
Onderhoud——Droog afnemen met zachte doek
Bevestiging——Zelfklevend (water als glijmiddel)
Duurzaamheid——5-7 jaar normaal gebruik
Geschikt voor——Standaard aquariums 40cm breed
Waterbestendig——Ja (buitenkant aquarium)
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Product hoogte: 3.8 cm
  • ✓Product lengte: 13.4 cm
  • ✓Product breedte: 2.8 cm
  • ✓Product gewicht: 0.24 kg
  • ✓Aantal liter per uur: 300 l/h
  • ✓Geschikt voor aquarium grootte: 75 l
  • ✓Type filter: Binnenfilter
  • ✓Type verlichting: RGB
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 1.70 cm
  • ✓Product lengte: 60 cm
  • ✓Product breedte: 9 cm
  • ✓Product gewicht: 1.3 kg
  • ✓Afmeting: 40 x 80 cm
  • ✓Materiaal: Kunststof folie
  • ✓Dubbelzijdig bedrukt: Jungle & Desert
  • ✓Montage: Geen gereedschap nodig
  • ✓Kleuren: Groen/Bruin (Jungle) en Geel/Bruin (Desert)
Voordelen
    • +Verstelbare beugels maken de lamp geschikt voor aquaria van 60 tot 75 centimeter
    • +Dimbaar in 10 stappen via de knoppen op het snoer
    • +Zonsopkomst- en zonsondergangsimulatie voor een geleidelijke lichtovergang
    • +Ingebouwde timer met instelbare dag/nacht cyclus
    • +2 jaar garantie vanaf aankoop
    • +Dubbelzijdig bedrukt. Twee designs in één wand (jungle + desert)
    • +Eenvoudige montage zonder gereedschap of lijm nodig
    • +Biedt vissen meer rust door beweging van buiten te blokkeren
    • +Duurzaam kunststofmateriaal dat jaren meegaat
    Nadelen
      • −Geen bediening via een mobiele app, alles gaat via de knoppen op het snoer
      • −De opgegeven waterbestendigheidsklasse IP86 komt niet overeen met een bestaande IP-codering, dus de exacte spatwaterbescherming is onduidelijk
      • −De lamp mag niet onder water gebruikt worden, alleen boven het aquarium
      • −Alleen geschikt voor aquariums met vlakke achterwand van exact 40x80cm
      • −Niet bruikbaar voor zeer grote of custom-maat aquariums
      • −De print kan na jaren wat vervaagd raken bij direct zonlicht
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      Beeztees

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      € 57,99

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      BOTC

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      € 29,23

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      cozy.®

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      € 31,95

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      Balimo

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      € 42,99

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      Viervoeter

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      € 39,95

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      € 33,59

      Royal Canin British Shorthair Adult Kattenvoer 2 kg

      Royal Canin

      Royal Canin British Shorthair Adult Kattenvoer 2 kg

      € 33,10

      Royal Canin Mini Adult hondenvoer 3 x 2 kg

      Royal Canin

      Royal Canin Mini Adult hondenvoer 3 x 2 kg

      € 51,18