← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

14 Inch Laptop Sleeve

Acer

Acer Nitro Gaming Urban 15.6" rugzak

HP

HP Prelude 15,6" Backpack Rugzak

Prijs
€ 14,95
€ 16,49
€ 19,99
€ 21,30
€ 27,63
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore61/10068/100beste67/100
Prijssegment
Budget
Budget
Budget
Prijspositiegoedkoper dan 97%bestegoedkoper dan 96%goedkoper dan 96%
KoopmomentGemiddelde prijsAan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitsterk wisselend
€ 14,00 tot € 47,81
sterk wisselend
€ 9,69 tot € 24,99
wisselendbeste
€ 18,99 tot € 27,99
Waardering vs categoriebeter dan 40%beter dan 72%bestebeter dan 61%
MerkMerkloosAcer Nitro Gaming UrbanHP
KleurGrijs—Zwart/Grijs
Modelnee—Prelude 15,6 Backpack
DessinJa——
PatroonEffen——
SluitingRitssluiting——
Type tasSleeve——
MateriaalPolyester—Waterbestendige stof
DraagwijzeIn de hand——
Extra vakkenGeen extra vakken——
Aantal vakken1——
Fabrikant NaamBeiJingLiangPinJiaZuoKeJiWenHuaFaZhanYouXianGongSi——
Product diepte2 cm——
Product hoogte37 cm——
SpatwaterdichtNee——
Met trolleybandNee——
Product breedte27.50 cm——
Product gewicht0.15 kg——
Binnenmaat hoogte1.50 cm——
Binnenmaat lengte35 cm——
Verpakking hoogte5 cm——
Verpakking lengte40 cm——
Binnenmaat breedte25 cm——
Verpakking breedte30 cm——
Verpakkingsgewicht200 g——
Mate van beschermingLichte stoten——
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie——
Geschikt voor laptopafmeting14 inch——
MPN (Manufacturer Part Number)Geen...——
Speciaal geschikt voor MacBookJa——
Vakken—Meerdere compartimenten en zijvakkenMeerdere met ritsen
Gewicht—Circa 500 gram—
Rugpaneel—Gedempt met luchtstroomontwerp—
Afmetingen—Circa 45 x 30 x 15 cm—
Geschikt voor—Laptops tot 15,6 inch—
Schouderbanden—Gepolsterd en verstelbaar—
Buitenmateriaal—Waterdicht en duurzaam polyester—
Laptopcompartiment—Tot 15,6 inchGevoerd met bescherming
Waterbestendigheid—Waterdicht buitenmateriaal—
Trolleyband——Ja, voor eenvoudige bagagebevestiging
Schermgrootte——15,6 inch
Gebruiksdoelstelling——Kantoor, school, zakelijk en reizigers
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.15 kg
  • ✓Materiaal: Polyester
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓Aantal vakken: 1
  • ✓Product diepte: 2 cm
  • ✓Product hoogte: 37 cm
  • ✓Product breedte: 27.50 cm
  • ✓Binnenmaat hoogte: 1.50 cm
  • ✓Laptopcompartiment: 15,6 inch
  • ✓Buitenmateriaal: Waterdicht en duurzaam
  • ✓Rugpaneel: Gedempt met luchtstroomontwerp
  • ✓Meerdere vakken voor accessoires
  • ✓Geschikt voor laptops tot 15,6 inch
  • ✓Zijvakken voor waterfles en kleine items
  • ✓Gepolsterde schouderbanden voor comfort
  • ✓Schermgrootte: 15,6 inch compatibel
  • ✓Materiaal: Waterbestendige stof
  • ✓Laptopcompartiment: Gevoerd met bescherming
  • ✓Organisatie: Meerdere vakken met ritsen
  • ✓Draagcomfort: Trolleyband voor bagagebevestiging
  • ✓Design: Professioneel minimalistisch
  • ✓Gebruik: Kantoor, school, zakelijk
Voordelen
    • +Waterdicht en duurzaam buitenmateriaal beschermt je spullen tegen weer
    • +Gevoerde laptopvak houdt je 15,6" laptop veilig en beschermd
    • +Gedempt rugpaneel met luchtstroomontwerp voor optimaal comfort
    • +Meerdere vakken voor kabels, telefoon en accessoires
    • +Waterbestendige stof beschermt effectief tegen regen en spatwater
    • +Gevoerd laptopcompartiment biedt professionele bescherming tegen stoten en krassen
    • +Handige trolleyband voor eenvoudig transport op bagage
    • +Meerdere georganiseerde vakken met ritsen voor maximale ordening
    • +Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding op dit budgetniveau
    Nadelen
      • −Designkwaliteit niet vergelijkbaar met premium merken
      • −Gemiddelde capaciteit. Minder geschikt voor lange reizen met veel spullen
      • −Beperkter stiksels en afwerkingen voelen wat budgetvriendelijk
      • −Beperkte kleurkeuzes beschikbaar (meestal zwart/grijs)
      • −Geen ergonomische polstervulling op de schouderbanden zoals duurdere modellen
      • −Gewicht en exacte capaciteit niet gespecificeerd
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

      Asus

      ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

      Budget

      € 151,00

      Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

      Apple

      Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

      Premium

      € 1.272,00

      Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

      Asus

      Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

      Midden

      € 624,00

      Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

      Samsung

      Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

      Midden

      € 359,00

      TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

      TP-Link

      TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

      Budget

      € 205,00

      DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

      Dell

      DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

      Budget

      € 252,91

      Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

      Samsung

      Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

      Midden

      € 363,80

      Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

      Samsung

      Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

      Budget

      € 209,00