← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Soundbar met Draadloze Subwoofer - Luidsprekers

TV

TV Soundbar - Ingebouwde Subwoofer & Geluid

ULTIMEA

ULTIMEA Poseidon M20 Soundbar

Prijs
€ 29,95
€ 59,99
€ 69,99
€ 79,99
Beoordeling
Categorietv-beeld-geluidtv-beeld-geluidtv-beeld-geluid
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore—66/100beste57/100
Prijssegment
Budget
Budget
Budget
Prijspositiegoedkoper dan 89%bestegoedkoper dan 79%goedkoper dan 74%
KoopmomentGemiddelde prijsGemiddelde prijsGoed koopmoment
Prijsstabiliteitstabiel
€ 28,00 tot € 31,90
zeer stabielbeste
€ 58,01 tot € 69,99
stabiel
€ 68,58 tot € 79,99
Waardering vs categorie—beter dan 40%bestebeter dan 31%
MerkMerkloosTVUltimea
WIFIGeen Wi-FiGeen Wi-FiGeen Wi-Fi
KleurzwartMaat-SZwart-2.1
BluetoothJaJaJa
MultiroomNeeNeeNee
OntvangstGeen radioGeen radioGeen radio
CE markeringZichtbaar—Zichtbaar
Gaming modusNee—Ja
Hi-Res AudioJaJaJa
Wifi vereistNeeJaNee
Decoder formatDTS Virtual:X—Niet van toepassing
Fabrikant NaamShenzhen Haorui Industrial Technology Co., Ltd.—Ultimea GmbH
Product hoogte6.3 cm73 mm7 cm
Product lengte42.5 cm500 mm40 cm
Product breedte6.30 cm9.50 cm10.80 cm
Product gewicht0.75 kg1.15 kg2 kg
SpraakbesturingNeeNeeNee
USB aansluiting511
Taal handleidingFransDuits, Engels, Frans, NederlandsUniverseel
AfstandsbedieningNeeJaJa
Bluetooth vereistJaJaJa
Verpakking hoogte15 cm—14.10 cm
Verpakking lengte50 cm—43.50 cm
Multiroom functiesStereo paar makenZones tegelijkNiet van toepassing
Verpakking breedte15 cm—16.20 cm
Verpakkingsgewicht1 kg1.75 kg2.25 kg
Aantal HDMI-ingangen000
Type home Cinema-set2.12.02.1
Aantal HDMI-uitgangen001
Draadloze achterspeakersNeeNeeNee
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie1 jaar2 jaar
Inclusief type subwooferMet ingebouwde subwooferMet ingebouwde subwooferMet ingebouwde subwoofer
Samenstelling speakersetSoundbarSoundbarSoundbar met losse subwoofer
Aantal Optische uitgangen011
Betaalde diensten vereistNee—Nee
Audio Return Channel (ARC)NeeJaNee
MPN (Manufacturer Part Number)765765765766—2202
Delen van gebruikersgegevens vereistNee—Niet van toepassing
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11Geen
Kan zelfstandig met internet verbindenNee—Nee
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee—Nee
Model—DA20B10312Poseidon M20
Landcode——Buitenlands model
Reparatie type——Pick-up en return
Introductiejaar——2025
Introductiemaand——Januari
Ondersteuning met updates——Minimaal 12 maanden na introductiedatum
Uitzonderingen fabrieksgarantie——Productschade door onjuist gebruik
Mobiele data verbinding mogelijk——Nee
Eigenschappen
  • ✓Afstandsbediening: Nee
  • ✓Spraakbesturing: Nee
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓Product hoogte: 6.3 cm
  • ✓Product lengte: 42.5 cm
  • ✓Product breedte: 6.30 cm
  • ✓Product gewicht: 0.75 kg
  • ✓Vermogen: 30W stereo (2 × 15W full-range drivers)
  • ✓Subwoofer: Ingebouwd met bass-reflex design
  • ✓Connectiviteit: Bluetooth 5.0 wireless streaming
  • ✓Afstandsbediening: Groot formaat, gemakkelijk bedienbaar
  • ✓Design: Compact mini-formaat soundbar
  • ✓Rating: 4.30 uit 5 sterren
  • ✓Prijs: €59.99
  • ✓Piekvermogen: 120W
  • ✓Kanaalconfiguratie: 2.1 (twee frontkanalen + subwoofer)
  • ✓Subwoofer: 3 inch ingebouwd
  • ✓Bluetooth-versie: 5.4
  • ✓App-besturing: Ja, volledig aanpasbare EQ
  • ✓Basspoort: Zijwaarts gericht voor optimale plaatsing
  • ✓Prijs: €79,99
Voordelen
  • +Draadloze verbinding voor extra vrijheid
  • +Verrijkt het geluid van je televisie aanzienlijk
  • +Ingebouwde subwoofer geeft voelbare bassen zonder extra aankoop
  • +Bluetooth 5.0 wireless, eenvoudig te verbinden met telefoon, tablet en TV
  • +30W stereo geluid met heldere dialogen en volle tonen
  • +Grote afstandsbediening voor gemakkelijk bedienen van de bank
  • +Compact design dat goed naast TV of op een plank past
  • +Ingebouwde 3-inch subwoofer zorgt voor effectieve basweergave zonder extra apparaat
  • +120W piekvermogen met heldere hoge tonen en rijke middentonen
  • +Bluetooth 5.4 biedt snelle en stabiele draadloze verbinding
  • +App-besturing met aanpassbare equalizer en volumecontrole
Nadelen
    • −30W vermogen kan beperkt zijn voor grotere kamers (boven 25m²)
    • −Geen geavanceerde audio-ondersteuning zoals Dolby Atmos of DTS:X
    • −Ingebouwde subwoofer biedt minder bastonkwaliteit dan aparte subwoofers
    • −Slechts Bluetooth-connectiviteit; geen HDMI of optische aansluiting voor directe TV-verbinding
    • −Bassweergave kan beperkt zijn in zeer grote ruimtes (> 50m²)
    • −Geen extra audioconnectiviteit voor oudere TV's zonder Bluetooth
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

    LG

    LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

    Midden

    € 299,00

    JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

    JBL

    JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

    Premium

    € 709,00

    Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

    Epson

    Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

    Premium

    € 498,00

    LG B5 55" 4K OLED

    LG

    LG B5 55" 4K OLED

    Premium

    € 849,00

    Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

    Harman

    Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

    Midden

    € 133,00

    LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

    LG

    LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

    Premium

    € 688,90

    LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

    LG

    LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

    Premium

    € 749,00

    Bose SoundLink Home compacte Bluetooth-speaker

    Bose

    Bose SoundLink Home compacte Bluetooth-speaker

    Midden

    € 207,00