← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Solvix

Solvix tafel ventilator geluidloos - Draagbare Ventilator - Wit - 20 Uur Accuduur - 5 Instelbare Snelheden - Voor Thuis, Kantoor en Reizen

AirKing

AirKing torenventilator 117 cm met afstandsbediening, zwart

MUPOO

MUPOO oplaadbare camping plafondventilator 45 cm met LED en afstandsbediening

Prijs
€ 39,00
€ 102,34
€ 229,95
€ 45,99
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Dicht bij gemeten minimumAan de hoge kant
Prijsstabiliteit—sterk wisselend
€ 102,34 tot € 229,95
stabielbeste
€ 35,99 tot € 49,99
Waardering vs categorie———
MerkDeze informatie volgtAirKingMUPOO
KleurDeze informatie volgtzwartCamping
TimerNeeJa—
SchermLED DisplayLED Display—
BeweegbaarJaJa—
InklapbaarNeeNee—
KantelbaarJaNee—
CE markeringZichtbaarZichtbaarZichtbaar
Muur montageNeeNee—
Geluidsniveau25 dB35 dB35 dB
Zonder bladenNeeJa—
Fabrikant NaamSolvixSemaco BVSEIZE HONGDA Sp. z o.o.
Product hoogte19.50 cm117 cm15 cm
Product lengte3.70 cm18 cm45 cm
IndicatielampjeJaJa—
Product breedte8.40 cm17 cm45 cm
Product gewicht0.19 kg6 kg—
Type ventilatorTafelventilatorTorenventilator—
Aantal snelheden512—
WatervernevelingNeeNee—
AfstandsbedieningNeeJaJa
Hoogte instelbaarNeeNee—
Verpakking hoogte19.50 cm19 cm45 cm
Verpakking lengte8.40 cm118 cm15 cm
VerpakkingsinhoudDraagbare ventilator, Oplaadkabel (Type-C), HandleidingAirKing Torenventilator 117cm DC Afstandbediening Handleiding1X Fan Motor, 3X Fan Blades, 1X Type-C charging cable, 1X Remote control, 1X Instruction manual
Aan-uit schakelaarJaJa—
Draait automatischNeeJa—
Verpakking breedte3.70 cm18 cm—
Verpakkingsgewicht0.19 kg5 kg0.50 kg
VerwarmingsfunctieNeeNee—
Type stroomaansluitingBatterij, USB-kabelNetstroom—
Automatisch uitschakelenNeeJa—
Bediening via mobiele appNeeNee—
KlimaatbeheersingsfunctieVerkoelingsfunctieVerkoelingsfunctie—
Gaat automatisch aan en uitNeeJa—
Ingebouwde luchtkwaliteitmeterNeeNee—
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNee—
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNee—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNeeNee
Model—AirKing torenventilator 117cm AKTN117BK—
Voltage—12 V—
Diameter—18 cm45 cm
Vermogen—20 W—
Waaiervorm—Spiraal—
CADR-waarde—0 m³/h—
Snoerlengte—1.50 m1 m
Wifi vereist—Nee—
Reparatie type—Carry-in—
Type reiniging—Geen reiniging—
Maximale hoogte—117—
Minimale hoogte—117 cm—
Smart Home Platform—Geen platform—
Fabrieksgarantie termijn—2 jaar2 maanden
MPN (Manufacturer Part Number)—AKTN117BK—
Mobiele data verbinding mogelijk—Nee—
Vorm——Rond
Fitting——Geïntegreerde LED
Accuduur——16 uur of langer
IP waarde——Geen IP-waarde
Materiaal——Kunststof
Kleur licht——Wit licht
Voedingstype——Accu
Aantal bladen——3
Stralingshoek——120 °
Aantal standen——4
Met dimfunctie——Ja
Aansluitspanning——5 V
Kleurtemperatuur——6500 K
Taal handleiding——Universeel
Zichtbare bladen——Ja
Inklapbare bladen——Ja
Inclusief lichtbron——Ja
Lumen per lichtpunt——2000 lm
Waarde energielabel——Energielabel niet van toepassing
Verstelmogelijkheden——Niet verstelbaar
Bediening verlichting——Bediening via afstandsbediening
Inclusief winterstand——Ja
Wattage per lichtpunt——8 W
Speciaal voor kinderen——Nee
Levensduur lichtbronnen——20000 uur
Lichtbron verwijderbaar——Nee
Geschikt voor ruimte tot——20 m²
Materiaal ventilatorbladen——Kunststof
Type lichtbron meegeleverd——LED
Instelbare kleurtemperatuur——Nee
Plafondkap past over centraaldoos——Nee
Snoer met stekker aan het product——Nee
Aantal meegeleverde accu's/batterijen——1
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Deze informatie volgt
  • ✓Geluidsniveau: 25 dB
  • ✓Product hoogte: 19.50 cm
  • ✓Product lengte: 3.70 cm
  • ✓Product breedte: 8.40 cm
  • ✓Product gewicht: 0.19 kg
  • ✓Aantal snelheden: 5
  • ✓Timer: Nee
  • ✓Vermogen: 20 W
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓Voltage: 12 V
  • ✓Diameter: 18 cm
  • ✓CADR-waarde: 0 m³/h
  • ✓Snoerlengte: 1.50 m
  • ✓Geluidsniveau: 35 dB
  • ✓Product hoogte: 117 cm
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Camping
  • ✓Accuduur: 16 uur of langer
  • ✓Diameter: 45 cm
  • ✓Snoerlengte: 1 m
  • ✓Aantal bladen: 3
  • ✓Geluidsniveau: 35 dB
  • ✓Stralingshoek: 120 °
Voordelen
    • +DC-motor van 20 W, zuinig en stil
    • +117 cm hoog, slanke voet van 18 cm
    • +Oscillatie, timer en automatische uitschakeling
    • +Temperatuurweergave, scherm dooft 's nachts
    • +Afstandsbediening
    • +Geen bereikbare bladen, veilig bij kinderen
    • +Twee jaar garantie, 4,4 uit 5 na ruim 200 beoordelingen
    • +45 cm, borstelloze DC-motor van 35 dB
    • +12000 mAh: 7 tot 16 uur per lading
    • +Vier standen en timer van 2 tot 8 uur
    • +Dimbare LED van 2000 lumen, apart bedienbaar
    • +Afstandsbediening; afneembare bladen
    • +USB-C laden, ook via powerbank
    • +Lage prijs
    Nadelen
      • −Minder luchtverplaatsing dan een bladventilator
      • −Aantal snelheden tegenstrijdig opgegeven
      • −Snoer van 1,5 meter
      • −Geen IP-waarde: niet voor regen
      • −Koud wit licht van 6500 K
      • −Twee maanden garantie van de fabrikant
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      Philips

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      € 257,05

      Midea PortaSplit Mobiele Split Airco 12.000 BTU Wifi

      Midea

      Midea PortaSplit Mobiele Split Airco 12.000 BTU Wifi

      € 1.249,00

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      € 549,70

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      € 599,70

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      Sprei

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      € 100,00

      EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

      EZVIZ

      EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

      € 168,00

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      Baseus

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      € 29,89

      Cityline Luchtreiniger Ultra - 460m³ CADR met WiFi

      CityLine Topdesign

      Cityline Luchtreiniger Ultra - 460m³ CADR met WiFi

      € 175,00