← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

TP-Link

TP-Link Archer BE400 WiFi 7-router met 6,5 Gbps en 2,5G-poorten

Asus

ASUS RT-BE86U WiFi 7 dual-band router met 10 Gbps WAN/LAN en vier 2,5 Gbps-poorten

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Prijs
€ 135,00
€ 222,00
€ 278,59
€ 151,00
€ 176,41
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 119,00 tot € 141,78
stabiel
€ 199,00 tot € 246,30
stabiel
€ 119,00 tot € 160,00
Waardering vs categorie———
QoSJaJaJa
USBJaJaJa
MerkTP-LinkASUSASUS
UPnPJaJaJa
KleurZwartZwartzwart
ModelWiFi 7 - 6500 MbpsWiFi 7 | 10 Gbps | 6800 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-band
MultiroomJaJaJa
Type MIMOMU-MIMOMU-MIMOMU-MIMO
BeamformingJaJaJa
GastnetwerkJaJaJa
USB-versiesUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
SimkaartslotNeeNeeNee
Fabrikant NaamTP-Link Entrprises Netherlands B.V.ASUSTeK Computer Inc.ASUS
Product hoogte4.76 cm31.60 cm19.10 cm
Product lengte15.30 cm9 cm17.90 cm
Reparatie typeCarry-inCarry-inCarry-in
WiFi StandaardWiFi 7WiFi 7WiFi 7
Introductiejaar202520242025
Link aggregatieJaJaJa
Product breedte26.86 cm23.50 cm32 cm
Bedrade snelheidGigabit (Tot 2.5 Gbps)Gigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
IntroductiemaandOktoberJanuariSeptember
Seamless RoamingJaJaJa
Taal handleidingUniverseelDuits, Engels, Frans, NederlandsEngels
Type LAN poorten2.5 Gigabit, 1 Gigabit10 Gigabit, 2.5 Gigabit2.5 Gigabit
VPN pass-throughJaJaJa
PoE ondersteuningNeeNeeJa
Type WIFI netwerkSimultaneous dual-bandDual-bandSimultaneous tri-band
Verpakking hoogte12 cm13.30 cm8.10 cm
Verpakking lengte34.40 cm32 cm44.70 cm
VerpakkingsinhoudRouter TP-LINK Archer BE400, Voeding, Ethernetkabel, SnelstartgidsRouter, RJ-45 kabel, Power Adapter, Snelstartgids, GarantiekaartTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, Garantiekaart
Aantal WAN-poorten121
Ondersteunt MatterNeeNee—
Verpakking breedte28 cm22.70 cm24.10 cm
Verpakkingsgewicht1486 g1913 g1503 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
Ouderlijke controleJaJaJa
WiFi Snelheid 5 GHz5760 Mbps5760 Mbps2880 Mbps
Aanvullende functiesMulti-Link Operation (MLO), MU-MIMO, Beamforming, IPv6, Wake on LAN, Auto firmware updates in AP mode.10 Gbps portOndersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.
WiFi Snelheid Totaal6500 Mbps11000 Mbps9300 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz688 Mbps1000 Mbps688 Mbps
Aantal ethernet poorten454
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appNeeJaJa
Betaalde diensten vereistJaNeeNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 48 maanden na introductiedatum—Minimaal 7 jaar na introductiedatum
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)1 stuk(s)1 stuk(s)
Netwerk beveiliging optiesFirewallWPA2, WPA3, WEP, WPAFiltering op MAC-adres
Geoptimaliseerd voor GamingJaJaJa
Aantal 1 Gigabit LAN poorten3——
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOSAndroid, iOS, iPadOS, WindowsWindows, iPadOS, iOS, Android
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten243
MPN (Manufacturer Part Number)BE40090IG08W0-MO9A0V90IG0A30-MO9C00
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchadeSchade—
Aantal interne/externe WiFi antennes646
Delen van gebruikersgegevens vereistJa, bij aanmaken van account bij appNee—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)111
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNeeNee
Product gewicht—854 g764 g
Aantal USB 2.0 poorten—1—
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten—1—
WiFi Snelheid 6 GHz——5760 Mbps
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 4.76 cm
  • ✓Product lengte: 15.30 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 26.86 cm
  • ✓Bedrade snelheid: Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
  • ✓Product gewicht: 854 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 31.60 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 23.50 cm
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
Voordelen
  • +WiFi 7 met totale bandbreedte van 6,5 Gbps (5764 Mbps op 5 GHz + 688 Mbps op 2,4 GHz)
  • +Multi-Link Operation (MLO) combineert banden voor stabielere verbindingen
  • +1× 2,5 Gbps WAN en 1× 2,5 Gbps LAN voor internet en netwerk boven 1 Gbps
  • +6 externe antennes met beamforming voor gericht signaal
  • +Ingebouwde VPN-client en -server (OpenVPN, WireGuard, PPTP, L2TP)
  • +10 Gbps WAN/LAN plus vier 2,5 Gbps-poorten
  • +WiFi 7 dual-band, 6800 Mbps, sterk bereik
  • +AiMesh, AiProtection en ouderlijk toezicht zonder abonnement
  • +VPN-server en -client, QoS, gastnetwerk, WPA3
  • +Vier afneembare antennes, MU-MIMO, beamforming
  • +Drie jaar garantie; 4,5 uit 5 na bijna 190 beoordelingen
  • +Ook bij vakhandels leverbaar
  • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
  • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
  • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
  • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
  • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
  • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
  • +USB 3.2 en link aggregation
Nadelen
  • −Geen 6 GHz-band; dit is een dual-band model, geen tri-band
  • −Slechts één 2,5 Gbps LAN-poort; meerdere 2,5G-apparaten vereisen een switch
  • −2,4 GHz-band blijft beperkt tot 688 Mbps, wat voor oude apparaten voldoende is maar niet indrukwekkend
  • −Geen 6 GHz-band
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Groot en opvallend met vier antennes
  • −6 GHz-band komt slecht door muren
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
  • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

Apple

Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

€ 1.272,00

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

Asus

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

€ 624,00

Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

Samsung

Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

€ 359,00

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

TP-Link

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

€ 197,00

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

Dell

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

€ 245,00

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

Samsung

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

€ 363,80

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

Samsung

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

€ 209,00