← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

LG

LG UltraGear 27G411B-B - Full HD IPS Gaming Monitor - 144hz - 27 inch

Philips

Philips Evnia 27M2N3800A - Dual Mode 4K gaming monitor

Asus

ASUS ROG Strix XG27WCS - 27" QHD Curved 180Hz Gaming Monitor

Prijs
€ 99,00
€ 278,00
€ 379,96
€ 237,71
€ 389,90
Beoordeling
Categoriegaminggaminggaming
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentDicht bij gemeten minimumAan de hoge kantDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 99,00 tot € 119,00
stabiel
€ 229,00 tot € 299,00
stabiel
€ 237,41 tot € 287,10
Waardering vs categorie———
HDRJaJa—
MerkLGPhilipsASUS
sRGBMinder dan 99%Meer dan 100%—
SmartNeeNeeNee
CurvedNeeNeeJa
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%—
Kijkhoek178178—
Type HDRHDR 10HDR 400HDR 400
Vermogen13.8 W25.65 W22 W
DraagbaarJaNeeNee
Type syncFreeSync, G-Sync compatibleFreeSync, Freesync Premium, G-Sync compatibleFreeSync, G-Sync compatible
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm—
Helderheid250 cd/m²350—
KantelbaarNeeJaJa
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1HDMI 2.0
Introductie20262025—
TouchscreenNeeNeeNee
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
LuidsprekersJaJa—
KleurechtheidsRGBsRGB, DCI P-3 kleurdekking, AdobeRGBAdobeRGB, DCI P-3 kleurdekking, sRGB
Schermgrootte27 Inch27 Inch27 Inch
Contrast ratio1500:11000:1—
Fabrikant NaamLGKoninklijke Philips N.V.—
Product hoogte45.24 cm51.90 cm39 cm
Product lengte22 cm26.10 cm21.90 cm
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
Beeldverhouding16:0916:0916:09
KabelmanagementJaJa—
Product breedte61.15 cm61.40 cm61.10 cm
Product gewicht3.80 kg5.60 kg7.10 kg
Draaibaar schermNeeJaJa
Taal handleidingUniverseelDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel—
Type aansluitingHDMIHDMI, DisplayPort, 3,5 mm mini-jack (AUX)HDMI, DisplayPort
Gebruiker segmentKantoor, Gaming, Dagelijks gebruikGamingGaming
Hoogte instelbaarNeeJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee—
Verpakking hoogte143 mm455 mm—
Verpakking lengte685 mm139 mm—
VerpakkingsinhoudAdapter - HDMI KabelDisplayPort-kabel, HDMI-kabel, voedingskabelMonitor DisplayPort cable Power cord Quick start guide ROG pouch ROG sticker Warranty Card
Aantal VGA poortenGeen——
Blauw licht filterJaJaJa
Scherm responstijd5 milliseconde1 milliseconde—
Screen technologieIPSIPSVA
Verpakking breedte416 mm730 mm—
Verpakkingsgewicht4727 g8330 g9580 g
Waarde energielabelEF—
90 graden kantelbaarNeeJaJa
Beeldschermresolutie1980 x 10803840 x 21602560 x 1440
Inclusief monitor voetJaJa—
Aantal HDMI 2.0 poorten1—1
Aantal HDMI 2.1 poorten12Geen
Automatische helderheidJaNee—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar3 jaar3 jaar
Geschikt voor console gamingJaJaJa
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar—
MPN (Manufacturer Part Number)27G411B-B.AEU27M2N3800A/00—
Beeldscherm verversing snelheid144 Hz160 Hz180 Hz
Energieverbruik in stand -by modus0.50.50.5
Monitor opties—Dual Mode, VerlichtingVerlichting
Type input/output—Displayport 1.4Displayport 1.4
DCI P-3 Kleurdekking—95%-99%95%-99%
Aantal Displayport 1.4—1—
Uitzonderingen fabrieksgarantie—Gebruikersschade—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen—1—
Kleur——-
Micro HDMI——Geen
USB-C voeding——Ja
USB-C vermogen——7.5 Watt
Schermdiagonaal——27"
Afmeting / Grootte——7.5W
Verversingssnelheid——180 Hz
Aantal USB-C poorten——1
Aantal USB 2.0 poorten——Geen
Aantal HDMI 1.4 poorten——Geen
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten——0
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten——0
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)——Geen
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 13.8 W
  • ✓sRGB: Minder dan 99%
  • ✓AdobeRGB: Minder dan 99%
  • ✓Kijkhoek: 178
  • ✓Type HDR: HDR 10
  • ✓VESA maat: VESA 100mm x 100mm
  • ✓Helderheid: 250 cd/m²
  • ✓HDMI versie: HDMI 2.1
  • ✓Vermogen: 25.65 W
  • ✓sRGB: Meer dan 100%
  • ✓AdobeRGB: Minder dan 99%
  • ✓Kijkhoek: 178
  • ✓Type HDR: HDR 400
  • ✓VESA maat: VESA 100mm x 100mm
  • ✓Helderheid: 350
  • ✓HDMI versie: HDMI 2.1
  • ✓Verversingssnelheid: 180 Hz
  • ✓Schermdiagonaal: 27"
  • ✓Vermogen: 22 W
  • ✓Afmeting / Grootte: 7.5W
  • ✓Type HDR: HDR 400
  • ✓HDMI versie: HDMI 2.0
  • ✓Kleurechtheid: AdobeRGB, DCI P-3 kleurdekking, sRGB
  • ✓Schermgrootte: 27 Inch
Voordelen
    • +Unieke Dual Mode: wissel met één knop tussen 4K/160Hz en Full HD/320Hz naar speelstijl
    • +Fast IPS panel met 1ms responstijd, 95% DCI-P3 kleurbereik en HDR400
    • +Volledig ergonomisch: hoogteverstelbaarheid, draaibaar, kantelbaar design
    • +SmartImage Game modes optimaliseren automatisch per genre, inclusief Smart Sniper
    • +Duurzame constructie met 85% gerecycled plastic en complete aansluitingen (HDMI 2.1, DisplayPort 1.4)
    • +180Hz verversingssnelheid met 1ms (GTG) responstijd voor vloeiende beelden bij hoge framerates
    • +USB Type-C met DP Alt-modus en 7.5W stroomlevering voor een opgeruimde kabelaansluiting
    • +95-99% DCI-P3 kleurdekking volgens specificatie, relevant voor kleurgevoelig gamewerk
    • +Zowel FreeSync als G-Sync compatible ondersteuning voor tearing-vrije beelden op verschillende platforms
    • +3 jaar fabrieksgarantie, langer dan bij veel andere monitoren in dit segment
    Nadelen
      • −Je moet handmatig tussen 4K en Full HD-modus wisselen, geen automatische detectie
      • −In 4K-modus blijft je bij 160Hz (niet ideaal voor competitieve games op hoge resolutie)
      • −Limited speaker quality (ingebouwde speakers zijn basaal, externe speakers aangeraden)
      • −USB-C levert met 7.5W te weinig vermogen om de meeste laptops op te laden tijdens gebruik
      • −Slechts één HDMI 2.0-poort en één DisplayPort 1.4-aansluiting, geen HDMI 2.1
      • −Geen ingebouwde speakers of USB-hub genoemd in de specificaties, dus extra kabels blijven nodig voor audio en randapparatuur
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Samsung Odyssey G9 - 49" OLED ultrawide 240Hz gamingmonitor

      Samsung

      Samsung Odyssey G9 - 49" OLED ultrawide 240Hz gamingmonitor

      € 919,00

      Samsung Odyssey G8: 4K OLED gaming monitor 240Hz

      Samsung

      Samsung Odyssey G8: 4K OLED gaming monitor 240Hz

      € 599,00

      Nintendo Switch OLED 7": 64GB, levendige kleuren

      Nintendo

      Nintendo Switch OLED 7": 64GB, levendige kleuren

      € 318,00

      ASUS ROG Strix XG27UCS - 4K Gaming Monitor

      Asus

      ASUS ROG Strix XG27UCS - 4K Gaming Monitor

      € 349,00

      Nintendo Switch OLED Wit: 7 inch scherm, 64 GB

      Nintendo

      Nintendo Switch OLED Wit: 7 inch scherm, 64 GB

      € 249,00

      Samsung Odyssey G9 49" Ultrawide Gaming Monitor

      Samsung

      Samsung Odyssey G9 49" Ultrawide Gaming Monitor

      € 729,00

      Samsung Odyssey G7 - 4K IPS Gaming Monitor 360Hz

      Samsung

      Samsung Odyssey G7 - 4K IPS Gaming Monitor 360Hz

      € 319,00

      GameSir G7 Pro - Draadloze Xbox controller met Hall Effect triggers

      Gamesir

      GameSir G7 Pro - Draadloze Xbox controller met Hall Effect triggers

      € 99,00