← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

VEVOR SUPER TOOLS LIMITED

VEVOR SUPER TOOLS LIMITED Bruinsma INEX Inbindmachines

Fellowes

Fellowes Pulsar Plus inbindmachine 300 vel, handmatig ponsen

GBC

GBC CombBind CB15 - Compacte handmatige inbindmachine tot 195 vel

Prijs
€ 109,95
€ 165,99
€ 209,00
€ 86,00
€ 121,36
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Gemiddelde prijsGemiddelde prijs
Prijsstabiliteit—stabielbeste
€ 159,97 tot € 204,00
wisselend
€ 79,43 tot € 105,73
Waardering vs categorie———
KleurZilver, ZwartGrijs/witZwart/ Rood
eWasteNeeNeeNee
MateriaalMetaal, KunststofKunststofKunststof, Metaal
UitvoeringBindwijze overigSpiraalgebondenBindwijze overig
FormaatpapierA4 (29,7 x 21 cm), A5 (14,8 x 21,0 cm)A4 (29,7 x 21 cm)A4 (29,7 x 21 cm), A5 (14,8 x 21,0 cm)
Fabrikant NaamVEVOR SUPER TOOLS LIMITEDFellowes BeneluxEsselte Business B.V.
Papier formaatA4A4A4
Product hoogte34.50 cm22.50 cm29.50 cm
Product lengte38.50 cm542 cm26.40 cm
Product breedte27.40 cm497 cm45.80 cm
Verpakking hoogte33 cm20.80 cm153 mm
Verpakking lengte44 cm522 mm513 mm
VerpakkingsinhoudVerpakkingsinhoud: 1 × Bruinsma INEX inbindmachine 100 × Kunststof bindruggen (9,5 mm / 3/8 inch) 1 × Olie-absorberend reinigingspapier 1 × Handleiding1 x apparaatGBC CombBind® CB15 Handmatige Inbindmachine
Verpakking breedte19 cm478 mm364 mm
Verpakkingsgewicht4 kg8.52 kg5.16 kg
Geschikt voor aantal vellen450300165
MPN (Manufacturer Part Number)87216067208035356564410061
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Metaal, Kunststof
  • ✓Kleur: Zilver, Zwart
  • ✓Formaatpapier: A4 (29,7 x 21 cm), A5 (14,8 x 21,0 cm)
  • ✓Papier formaat: A4
  • ✓Product hoogte: 34.50 cm
  • ✓Product lengte: 38.50 cm
  • ✓Product breedte: 27.40 cm
  • ✓Geschikt voor aantal vellen: 450
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Grijs/wit
  • ✓Formaatpapier: A4 (29,7 x 21 cm)
  • ✓Papier formaat: A4
  • ✓Product hoogte: 22.50 cm
  • ✓Product lengte: 542 cm
  • ✓Product breedte: 497 cm
  • ✓Geschikt voor aantal vellen: 300
  • ✓Materiaal: Kunststof, Metaal
  • ✓Kleur: Zwart/ Rood
  • ✓Formaatpapier: A4 (29,7 x 21 cm), A5 (14,8 x 21,0 cm)
  • ✓Papier formaat: A4
  • ✓Product hoogte: 29.50 cm
  • ✓Product lengte: 26.40 cm
  • ✓Product breedte: 45.80 cm
  • ✓Geschikt voor aantal vellen: 165
Voordelen
    • +Ponscapaciteit van 20 vel tegelijk bespaart flink tijd bij meerdere documenten
    • +Grote inbindcapaciteit tot 300 pagina's voor stevige rapporten en dossiers
    • +Instelbare paginageleider zorgt voor nette, professionele uitlijning
    • +Geschikt voor zowel A4 als A3 formaat in liggend gebruik
    • +Opberglade met documentwijzer maakt accessoires snel vinden mogelijk
    • +Perforator die moeiteloos tot 15 vel (80 gram) verwekt dankzij dubbele handgreep met minimale inspanning
    • +Bindt maximaal 195 A4- of A5-vellen tegelijk met 19 mm inbindrug voor grotere projecten
    • +Compact en lichtgewicht ontwerp met antislip voetjes past overal op bureau en staat stabiel
    • +Aanpasbare zijmarge en vaste margediepte zorgen voor nauwkeurige, consistent nette afwerking
    • +Inclusief opvangbakje voor papiersnippen en opbergvak voor inbindruggen en accessoires
    Nadelen
      • −Handmatig ponsen vereist fysieke kracht en wordt vermoeiend bij veel werk
      • −Maximale bindrug van 38 mm is beperkt voor zeer dikke documenten
      • −Ponssnippels moeten regelmatig uit de lade worden verwijderd
      • −Enkel geschikt voor incidenteel gebruik, niet voor dagelijkse intensieve inbinding in kantooromgeving
      • −Afhankelijk van GBC inbindruggen van 19 mm, geen ondersteuning voor andere standaarden of maten
      • −Maximale perforatie van 15 vel tegelijk kan beperking zijn voor heel dikke papiersoorten of grotere hoeveelheden
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

      FRITZ

      FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

      € 284,90

      Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

      Brother

      Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

      € 105,00

      Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

      Brother

      Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

      € 159,00

      Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

      Brother

      Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

      € 177,44

      Kensington SmartFit Monitorarm 32"

      Kensington

      Kensington SmartFit Monitorarm 32"

      € 44,46

      Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

      Logitech

      Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

      € 89,99

      OfficeSense OS50 Zit-Sta Bureau 120x60 - Elektrisch Verstelbaar

      OfficeSense

      OfficeSense OS50 Zit-Sta Bureau 120x60 - Elektrisch Verstelbaar

      € 199,00

      Brother HL-L2400DWE Laserprinter

      Brother

      Brother HL-L2400DWE Laserprinter

      € 120,00