← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

EFICIENTA COMPANIE S.R.L.

EFICIENTA COMPANIE S.R.L. carmderin - Aquarium Binnenfilter

AquaKonings

AquaKonings Aquarium lamp - dimbare LED verlichting 75-90cm

AquaOne

AquaOne HR-230 wit nano-aquarium met LED en pomp

Prijs
€ 20,09
€ 51,99
€ 52,95
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore71/100beste40/10033/100
Prijssegment
Budget
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 85%bestegoedkoper dan 42%goedkoper dan 41%
KoopmomentAan de hoge kant—Aan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 12,00 tot € 20,09
—stabielbeste
€ 45,43 tot € 52,95
Waardering vs categoriebeter dan 85%bestebeter dan 33%beter dan 23%
MateriaalABSKunststofGlas, Kunststof
Type filterSponsfilter——
Fabrikant NaamEFICIENTA COMPANIE S.R.L.——
Product hoogte3.8 cm1.70 cm—
Product lengte13.2 cm75 cm—
Product breedte2.8 cm9 cm—
Taal handleidingNederlandsNederlandsEngels
Verpakking hoogte4 cm——
Verpakking lengte14 cm——
Verpakking breedte8 cm——
Verpakkingsgewicht0.192 kg1 kg—
Aantal liter per uur60 l/h——
Geschikt voor aquarium grootte60 l——
Kleur—ZwartWit
Fitting—Universeel—
Type lamp—LED-verlichting—
Product gewicht—1.7 kg—
Type verlichting—RGB—
Verpakkingsinhoud—2x Verstelbare beugels 1x Aquariumlamp 75 tot 90cm 1x Adapter 1x HandleidingAquarium complete set
Accu/batterij model—Geen batterijen—
Wattage per lichtpunt—22 W—
Accu/batterij technologie—Geen batterijen—
Bediening via mobiele app—Nee—
Aantal stuks in verpakking—1 stuk(s)—
Merk——AquaOne
Type——Aquarium
Vorm——Vierkant
Afmeting / Grootte——7 liter
Aquarium toebehoren——Ingebouwde filter, LED verlichting, Inclusief pomp
Complete aquariumset——Ja
Inclusief aquariummeubel——Nee
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: ABS
  • ✓Product hoogte: 3.8 cm
  • ✓Product lengte: 13.2 cm
  • ✓Product breedte: 2.8 cm
  • ✓Aantal liter per uur: 60 l/h
  • ✓Geschikt voor aquarium grootte: 60 l
  • ✓Type filter: Sponsfilter
  • ✓Type verlichting: RGB
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 1.70 cm
  • ✓Product lengte: 75 cm
  • ✓Product breedte: 9 cm
  • ✓Product gewicht: 1.7 kg
  • ✓Capaciteit: 7 liter
  • ✓LED-verlichting: Wit, blauw, rood
  • ✓Ingebouwd systeem: Pomp en filter
  • ✓Model: HR-230
  • ✓Afwerking: Wit
  • ✓Geschikt voor: Vissen en garnalen
  • ✓Prijs: €52,95
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Dimbaar in 10 stappen voor nauwkeurige controle over de lichtsterkte
  • +Ingebouwde timer met instelbare dag/nacht cyclus
  • +Zonsopkomst/zonsondergang simulatie voor een geleidelijke lichtovergang
  • +Verstelbare beugels (tot 7,5 cm per zijde) maken de lamp geschikt voor aquaria van 75 tot 90 cm
  • +Waterafstotende behuizing (IP86) zodat opspattend of verdampend water geen probleem is
  • +Complete set met ingebouwde pomp en vliesfilter
  • +LED-verlichting met witte, blauwe en rode lampjes
  • +Laag stroomverbruik van 2 watt voor de verlichting
  • +Compacte inhoud van 7 liter voor kleine ruimtes
  • +Eenvoudig te installeren en te onderhouden
Nadelen
    • −Geen bediening via een mobiele app, alles gaat via de knoppen op het snoer
    • −Niet geschikt om onder water te gebruiken of onder te dompelen
    • −Het opgegeven verpakkingsgewicht (1 kg) is lager dan het opgegeven productgewicht (1,7 kg); dit lijkt een invoerfout in de productgegevens en is niet als betrouwbaar gegeven te gebruiken
    • −De inhoud van 7 liter beperkt de ruimte voor vissen
    • −Regelmatig onderhoud blijft nodig om het water gezond te houden
    • −De productinformatie noemt geen meegeleverde inrichting of planten
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    Beeztees

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    Midden

    € 57,99

    BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

    BOTC

    BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

    Midden

    € 29,23

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    cozy.®

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    Midden

    € 31,95

    Balimo Automatische Voerbak WiFi

    Balimo

    Balimo Automatische Voerbak WiFi

    Midden

    € 42,99

    Flamingo Shark biologische filter L - 3-in-1, 550 l/u

    Flamingo

    Flamingo Shark biologische filter L - 3-in-1, 550 l/u

    Midden

    € 58,99

    Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

    Viervoeter

    Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

    Midden

    € 39,95

    Orijen Guardian 8 Kattenvoer

    Orijen

    Orijen Guardian 8 Kattenvoer

    Midden

    € 33,59

    Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

    Orijen

    Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

    Midden

    € 60,99