← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Ynkkvre

Ynkkvre Slaapkussenluidspreker: Bluetooth 5.4, witte ruis, timer

Red Bull Racing

Red Bull Racing RDBSPEAKER10W: draagbare Bluetooth speaker 10W

Waterdichte

Waterdichte Bluetooth-doucheluidspreker met zuignap en 6 uur speeltijd

Prijs
€ 16,84
€ 35,99
€ 21,99
Beoordeling
Categorietv-beeld-geluidtv-beeld-geluidtv-beeld-geluid
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 12,84 tot € 16,84
stabielbeste
€ 34,74 tot € 39,00
wisselend
€ 13,85 tot € 19,70
Waardering vs categorie———
MerkYnkkvreRed Bull RacingWaterdichte
WIFIGeen Wi-FiGeen Wi-Fi—
KleurBlauwZwart;RoodWit
BluetoothJaJa—
OntvangstGeen radioGeen radio—
KoppelbaarNeeJa—
WaterdichtNeeNee—
App functiesGeenGeen—
VoedingstypeLichtnetAccu—
Party SpeakerNeeNee—
Fabrikant NaamEUROTECHMART S.R.L.Red Bull Racing fanwear—
Product hoogte1.20 cm8.40 cm—
Product lengte9.60 cm9 cm—
SpatwaterdichtNeeJa—
WaterbestendigNeeJa—
GeluidsweergaveStereoMono—
Met verlichtingNeeJa—
Product breedte9.60 cm13.90 cm—
Product gewicht0.15 kg430 g—
Taal handleidingUniverseelUniverseel—
Verpakking hoogte2 cm——
Verpakking lengte12 cm——
VerpakkingsinhoudLuidspreker *1Mono draadloze luidspreker Cylinder Zwart, Rood—
Verpakking breedte12 cm——
Verpakkingsgewicht0.06 kg——
Inclusief adapter(s)NeeNee—
Met powerbankfunctieNeeNee—
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie——
Bediening via mobiele appNeeNee—
Snel laden functionaliteitNeeNee—
Maximum vermogen voor opladen5 W30 W—
Minimum vermogen voor opladen1 W5 W—
Aantal artikelen in verpakking1 stuk(s)——
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen0——
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee—
Model—Red Bull Racing RDBSPEAKER10W Draagbare & party speaker Mono draadloze luidspreker Zwart, Rood—
CE markering—Zichtbaar—
Maximale frequentie—0 Hz—
Minimale frequentie—0 Hz—
Maximale batterijduur—5 uur—
Totaal uitgangsvermogen—10 W—
MPN (Manufacturer Part Number)—RDBSPEAKER10W—
Garantie——Standaard fabrieksgarantie
Bediening——Ingebouwde knoppen aan apparaat
Microfoon——Ingebouwd, handsfree bellen
Toepassing——Badkamer, zwembad, auto, strand, binnen- en buitenshuis
Bevestiging——Sterke zuignap
Connectiviteit——Bluetooth draadloos
Waterbestendigheid——IPX5
Eigenschappen
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: Blauw
  • ✓Product hoogte: 1.20 cm
  • ✓Product lengte: 9.60 cm
  • ✓Product breedte: 9.60 cm
  • ✓Product gewicht: 0.15 kg
  • ✓Maximum vermogen voor opladen: 5 W
  • ✓Minimum vermogen voor opladen: 1 W
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: Zwart;Rood
  • ✓Product hoogte: 8.40 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓Product breedte: 13.90 cm
  • ✓Product gewicht: 430 g
  • ✓Maximale frequentie: 0 Hz
  • ✓Minimale frequentie: 0 Hz
  • ✓Waterbestendigheid: IPX5
  • ✓Connectiviteit: Bluetooth draadloos
  • ✓Bediening: Ingebouwde knoppen aan apparaat
  • ✓Bevestiging: Sterke zuignap
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Gebruik: Binnen- en buitenshuis
Voordelen
  • +Ultracompact formaat (96 × 96 × 12 mm) en lichtgewicht (48 g) past onder elk kussen
  • +Bluetooth 5.4 met bereik tot 10 meter voor stabiele draadloze verbinding
  • +Ingebouwde slaapgeluiden en witte ruis zonder externe bron nodig
  • +Tot 20 uur afspeeltijd met 300 mAh batterij
  • +Automatische uitschakeltimer van 30, 60 of 90 minuten bespaart energie
  • +Draadloze Bluetooth-verbinding voor kabelvrij luisteren
  • +AUX-ingang biedt bedrade aansluitmogelijkheid als backup
  • +Geïntegreerde MicroSD-kaartlezer voor direct muziek afspelen zonder telefoon
  • +Ingebouwde accu maakt de speaker echt draagbaar
  • +Cilindervormig design staat stabiel en neemt weinig ruimte in
  • +Waterdichte siliconen behuizing met beschermhoes voor oplaadpoort
  • +6 uur speeltijd met snel opladen
  • +Meerdere afspeelmogelijkheden: Bluetooth, TF-kaart en FM-radio
  • +Inclusief 43 cm bevestigingsband en standaard datakabel
  • +Compact formaat van 8,8 x 8,8 x 3,5 cm
Nadelen
  • −Beoordeling van slechts 2/5 wijst op problemen met geluidskwaliteit of betrouwbaarheid
  • −Geen officiële app voor geluidsinstellingen of firmware-updates
  • −Botgeleiding is marketingterm; werkelijke technologie is onduidelijk gecertificeerd
  • −Mono-geluid in plaats van stereo, wat de ruimtelijkheid beperkt
  • −PMPO van 16W zegt weinig over het werkelijke vermogen; RMS is onbekend
  • −Geen vermelding van waterbestendigheid of robuustheidsclassificatie
  • −Geen vermelding van Bluetooth-versie of bereik
  • −Geen informatie over accucapaciteit in mAh
  • −Geen merknaam bekend voor garantieafhandeling
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

Epson

Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

€ 399,00

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

LG

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

€ 299,00

JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

JBL

JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

€ 709,00

Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

Harman

Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

€ 149,00

Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

Samsung

Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

€ 319,19

JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

JBL

JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

€ 124,00

LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

LG

LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

€ 849,00

LG B5 55" 4K OLED

LG

LG B5 55" 4K OLED

€ 849,00