← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Smartlife Domotica

Smartlife Domotica Voerautomaat - Wifi

Balimo

Balimo Automatische Voerbak WiFi

Vogelkooi Binnen 49,5x34,5 cm met Accessoires en Voerbak

Prijs
€ 89,95
€ 42,99
€ 39,99
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore—60/10068/100beste
Prijssegment
Premium
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 23%goedkoper dan 50%goedkoper dan 53%beste
Koopmoment—Aan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteit—wisselend
€ 36,11 tot € 56,99
zeer stabielbeste
€ 34,95 tot € 39,99
Waardering vs categorie—beter dan 85%bestebeter dan 85%
MaatOne size——
KleurwitWitwit, lichtblauw
Anti-slipNee——
MateriaalKunststofRVS, Kunststof, MessingKunststof, Staal
Anti-schrokNee——
Type dierenHond, Kat——
Fabrikant NaamSmartlife Domotica—Relaxdays GmbH
Product hoogte29.50 cm109 cm49.50 cm
Product lengte18.50 cm109 cm31 cm
Dubbele voerbakNee——
Product breedte30 cm17.50 cm34.50 cm
Product gewicht1.45 kg2.90 kg1.46 kg
Verhoogde voerbakNee——
Verpakkingsinhoud1 voerautomaat, engelse handleiding* 1 x Badmengkraan * 1x handdouche * 1 x 150 cm doucheslang * 1 x bevestigingsmateriaal * 1 x montage-instructiesDecoratie niet inbegrepen
VaatwasserbestendigNee——
Geschikt voor kittensJa——
Speciaal voor puppiesNee——
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Merk—Balimo—
Stijl—Modern—
Montage—Opbouw—
Cooltouch—Nee—
Hartafstand—15 cm—
Thermostatisch—Nee—
Kraanuitvoering—Losse kraan, Met handdouche—
Taal handleiding—Geen taal—
Afmeting / Grootte—4L—
Verpakkingsgewicht—2.04 kg1.71 g
Keramische schijven—Ja—
Geïntegreerd planchet—Ja—
Temperatuur veiligheid—Nee—
Inclusief S-koppelingen—Ja—
Fabrieksgarantie termijn—10 jaar—
Digitale temperatuurweergave—Nee—
Maximaal aantal liters per minuut bij 1 bar—7.6—
Type dier——Vogel
Opvouwbaar——Nee
Type vogel——Kanarie, Vink
Soort model——Tafel
Verpakking hoogte——20 mm
Verpakking lengte——43 mm
Verpakking breedte——35 mm
Voor binnen of buiten——Voor binnen
Geschikt voor Transport——Nee
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: wit
  • ✓Product gewicht: 1.45 kg
  • ✓Product lengte: 18.50 cm
  • ✓Product breedte: 30 cm
  • ✓Product hoogte: 29.50 cm
  • ✓Anti-schrok: Nee
  • ✓Anti-slip: Nee
  • ✓WiFi-verbinding: Ja, alleen 2,4GHz (geen 5GHz)
  • ✓App-bediening: Ja, via mobiele app (iOS/Android)
  • ✓Capaciteit: 4 liter
  • ✓Programmering: Tot 10 maaltijden per dag
  • ✓Portiegrootte: 7±2 gram per portie
  • ✓Voice Recorder: Ja, voor geluidsberichten
  • ✓Geschikt voor: Katten en honden
  • ✓Type dier: Vogel
  • ✓Materiaal: Kunststof, Staal
  • ✓Kleur: wit, lichtblauw
  • ✓Product hoogte: 49.50 cm
  • ✓Product lengte: 31 cm
  • ✓Product breedte: 34.50 cm
  • ✓Product gewicht: 1.46 kg
  • ✓Opvouwbaar: Nee
Voordelen
    • +WiFi-bediening via app. Voer je huisdier van overal ter wereld
    • +4-liter capaciteit met programmering tot 10 maaltijden per dag
    • +Verstelbare portiegrootte (7±2g per portie) voor verschillende dieren
    • +Ingebouwde voice recorder voor aanhalen of commando's
    • +Eenvoudig schoon te maken dankzij uitschuifbare opvangbak
    • +Voerbakken bereikbaar van buitenaf - geen vogels verstoren
    • +Inclusief schommel en verstelbare zitstokken voor activiteit
    • +Compact formaat (49,5x34,5x31 cm) past in veel ruimtes
    • +Licht van gewicht (1,4 kg) en makkelijk verplaatsbaar
    Nadelen
      • −Alleen 2,4GHz WiFi ondersteund. Geen 5GHz-netwerken, kan stabiliteitsproblemen veroorzaken
      • −Kunststof constructie voelt goedkoop en kan slijten bij intensief gebruik
      • −Afhankelijk van stroomvoorziening. Geen batterijbackup bij stroom- of WiFi-storing
      • −Beperkt tot kleine vogelsoorten - niet geschikt voor grotere vogels
      • −Afstand tussen tralies (1 cm) is niet geschikt voor heel kleine vogelsoorten
      • −Kooi vereist regelmatige reiniging en vogels hebben dagelijks vliegruimte buiten nodig
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      Beeztees

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      Midden

      € 57,99

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      BOTC

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      Midden

      € 29,23

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      cozy.®

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      Midden

      € 31,95

      Flamingo Shark biologische filter L - 3-in-1, 550 l/u

      Flamingo

      Flamingo Shark biologische filter L - 3-in-1, 550 l/u

      Midden

      € 58,99

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      Viervoeter

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      Midden

      € 39,95

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      Midden

      € 33,59

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      Midden

      € 60,99