← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Tech

Tech Essentials A100 Dashcam - 1080P - SD Kaart 64GB

AZDome

AZDome GS63H Pro 2CH - Voor- en achtercamera dashcam

Botslab

Botslab G300H Plus - 4K Dashcam

Prijs
€ 49,99
€ 146,99
€ 99,99
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore40/10056/100beste56/100
Prijssegment
Midden
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 65%bestegoedkoper dan 44%goedkoper dan 49%
KoopmomentAan de hoge kant—Goed koopmoment
Prijsstabiliteitstabiel
€ 38,99 tot € 49,99
—zeer stabielbeste
€ 99,99 tot € 129,99
Waardering vs categoriebeter dan 25%beter dan 68%bestebeter dan 41%
GPSNeeJaJa
MerkTech EssentialsAZDomeSony
WIFIGeen Wi-FiJaJa
KleurZwartZwartZwart
ModelA100GS63H Pro 2CHG300H Plus
G-SensorNeeJa—
BluetoothNeeNeeNee
NachtmodusNeeJa—
TouchscreenNeeNeeNee
CE markeringZichtbaar——
Dual DashcamJaJaJa
ParkeermodusNeeJa—
Voedingstype2-draads, AccuAutoladerAutolader
LooprecordingNeeJa—
Schermgrootte3.18 Inch2.4 Inch2 Inch
Fabrikant NaamReBuild Official——
Product hoogte4.4 cm0 cm7 cm
Product lengte4.4 cm0 mm12 cm
Reparatie typeCarry-in——
VideoresolutieGeenHD Ready4K
Introductiejaar20242024—
Product breedte4.4 cm0 mm4 cm
Product gewicht0.42 kg0.20 kg0.63 kg
IntroductiemaandJanuariJanuari—
Taal handleidingUniverseelEngels—
Aantal megapixels0 Megapixel4 Megapixel8.3 Megapixel
BeeldstabilisatorNYY
Type input/outputUSB-CMini-USBUSB-C
Verpakking hoogte4.90 cm——
Verpakking lengte22.70 cm——
Verpakkingsinhoud1x Tech Essentials A100 Dashcam - 1080P - Wifi 1x Achteruitrijcamera 1x 64GB Micro SD-kaart 1x Sigarettenaansteker voedingkabel 1x HandleidingAZDome GS63H Pro 4K, FullHD achter camera (6m), 64gb Micro SD kaart, Zelfklevende houder, Zuignap houder USB Sigarettenvoeding (3.5m), Kabelclips (5 stuks), Kabeltrimmer, Handleiding (Engels)Botslab G300H Plus, FullHD achter camera (6 meter), 64gb Micro SD kaart, Zelfklevende houder, Autolader (3,3 meter), Kabeltrimmer Statische vellen (2x), Handleiding (Engels)
Aantal usb-poortenGeen11
Verpakking breedte15 cm——
Verpakkingsgewicht0.34 kg0.65 kg0.51 kg
Zichtbare microfoonNeeJaNee
Foto functionaliteitNeeJaJa
Inclusief adapter(s)JaJa—
Type stroomaansluitingAccuSigarettenaansteker autoSigarettenaansteker auto, Accu, USB-kabel
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie2 jaar2 jaar
Kan gekoppeld worden metMet apparaten in het ecosysteem van fabrikantMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie—
Type extern geheugenslotMicro SDMicro SDMicro SD
Ondersteuning met updatesMinimaal 12 maanden na introductiedatumMinimaal 12 maanden na introductiedatum—
Camera kijkhoek horizontaal0170170
MPN (Manufacturer Part Number)8721325100535——
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNee—
App vereist voor volledige functionaliteitJaNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJa——
Wifi vereist—NeeJa
Taalinstellingen—Engels—
Bluetooth vereist—NeeNee
Betaalde diensten vereist—Nee—
App werkt op besturingssyteem—iOS, AndroidAndroid, iOS
Mobiele data verbinding mogelijk—Nee—
Delen van gebruikersgegevens vereist—Nee—
Video——4K
Wielmaat——0"
Afmeting / Grootte——2,0 inch
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.42 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Voedingstype: 2-draads, Accu
  • ✓Schermgrootte: 3.18 Inch
  • ✓Product hoogte: 4.4 cm
  • ✓Product lengte: 4.4 cm
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 4.4 cm
  • ✓Product gewicht: 0.20 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 0 cm
  • ✓Product lengte: 0 mm
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 0 mm
  • ✓Aantal megapixels: 4 Megapixel
  • ✓Voorkamera: 4K (2160p) resolutie
  • ✓Achtercamera: Full HD (1080p) resolutie
  • ✓Beeldsensor: Sony STARVIS 2 night vision
  • ✓Connectiviteit: WiFi + GPS
  • ✓Display: 2,0 inch LCD-scherm
  • ✓Opslag: 64GB Micro SD-kaart inbegrepen
  • ✓App-bediening: Ja, via WiFi verbinding
Voordelen
    • +Voor- en achtercamera in één set, verbonden via een meegeleverde 6 meter kabel
    • +Wifi aan boord voor het bekijken en downloaden van beelden via de AZDome app op iOS en Android
    • +Ingebouwde gps voor snelheid en locatiegegevens bij opnames
    • +Loop recording met instelbare fragmentlengte van 3, 5 of 10 minuten
    • +Compleet geleverd met 64GB Micro SD kaart, sticker- en zuignaphouder en sigarettenvoeding
    • +4K voorcamera met 8.3 Megapixel en Full HD achtercamera
    • +Sony STARVIS 2 beeldsensor voor beelden bij weinig licht
    • +Horizontale kijkhoek van 170 graden
    • +Ingebouwde GPS en wifi met app voor Android en iOS
    • +Looprecording, G-sensor en parkeermodus aanwezig
    • +Inclusief 64GB Micro SD kaart, autolader en zelfklevende houder
    Nadelen
      • −De opgegeven specificaties spreken elkaar tegen over de resolutie: de productbeschrijving noemt True 4K (3840x2160), terwijl het specificatieveld 'HD Ready' en '4 Megapixel' vermeldt
      • −Automatische parkeerstand werkt alleen met de los verkrijgbare AZDome Continue voeding en niet met de standaard meegeleverde sigarettenvoeding
      • −Handleiding is uitsluitend in het Engels beschikbaar
      • −Scherm van 2 Inch zonder touchscreen
      • −Achtercamera is niet waterdicht en alleen voor montage binnen
      • −Instellingen en handleiding zijn alleen in het Engels
      • −Geen Bluetooth en geen zichtbare microfoon
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

      Sireza®

      Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

      Midden

      € 69,95

      OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

      OUXI

      OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

      Budget

      € 38,00

      MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

      MET

      MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

      Budget

      € 38,99

      Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

      Minoura

      Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

      Midden

      € 124,00

      MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

      MET SPA

      MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

      Midden

      € 88,95

      Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

      HITWAY

      Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

      Premium

      € 579,99

      Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

      Thule

      Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

      Premium

      € 351,00

      Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

      Garmin

      Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

      Midden

      € 125,52