← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Tech

Tech Essentials B100 Dashcam - 720P - SD Kaart 64GB

Botslab

Botslab G300H Plus - 4K Dashcam

AZDome

AZDome GS63H Pro 1CH 4K-dashcam met gps

Prijs
€ 37,99
€ 99,99
€ 99,99
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore43/10056/100beste46/100
Prijssegment
Budget
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 70%bestegoedkoper dan 49%goedkoper dan 49%
KoopmomentAan de hoge kantGoed koopmoment—
Prijsstabiliteitstabiel
€ 32,17 tot € 39,95
zeer stabielbeste
€ 99,99 tot € 129,99
—
Waardering vs categoriebeter dan 25%beter dan 41%bestebeter dan 41%
GPSNeeJaJa
MerkTech EssentialsSonyAZDome
WIFIGeen Wi-FiJaJa
KleurGrijsZwartZwart
ModelB100G300H PlusGS63H Pro 1CH
G-SensorNee—Ja
BluetoothNeeNeeNee
NachtmodusNee—Ja
TouchscreenNeeNeeNee
CE markeringZichtbaar——
Dual DashcamJaJaNee
ParkeermodusNee—Ja
Voedingstype2-draads, AccuAutoladerAuto aanstekerplug, Autolader
LooprecordingNee—Ja
Schermgrootte1.97 Inch2 Inch2.4 Inch
Fabrikant NaamReBuild Official——
Product hoogte4.9 cm7 cm6.3 cm
Product lengte23.1 cm12 cm7.3 cm
Reparatie typeCarry-in——
VideoresolutieGeen4K4K
Introductiejaar2024—2024
Product breedte4.4 cm4 cm3.0 cm
Product gewicht0.42 kg0.63 kg0.20 kg
IntroductiemaandJanuari—Januari
Taal handleidingUniverseel—Engels, Frans, Duits
Aantal megapixels0 Megapixel8.3 Megapixel8 Megapixel
BeeldstabilisatorNYY
Type input/outputUSB-CUSB-CUSB-C
Verpakking hoogte5 cm——
Verpakking lengte22.80 cm——
Verpakkingsinhoud1x Tech Essentials® Dual Dashcam B100 1x Achteruitrijcamera 1x 64GB Micro SD-kaart 1x USB-C voeding (via sigarettenaansteker) 1x HandleidingBotslab G300H Plus, FullHD achter camera (6 meter), 64gb Micro SD kaart, Zelfklevende houder, Autolader (3,3 meter), Kabeltrimmer Statische vellen (2x), Handleiding (Engels)AZDome GS63H Pro 1CH, Zuignap houder, Sticker houder, Autolader (3 meter), Kabelclips (5 stuks), Kabeltrimmer, Handleiding (Engels)
Aantal usb-poortenGeen11
Verpakking breedte15.10 cm——
Verpakkingsgewicht0.42 kg0.51 kg0.44 kg
Zichtbare microfoonNeeNeeNee
Foto functionaliteitNeeJaJa
Inclusief adapter(s)Ja—Ja
Type stroomaansluitingAccuSigarettenaansteker auto, Accu, USB-kabelSigarettenaansteker auto, USB-kabel
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie2 jaar2 jaar
Kan gekoppeld worden metMet apparaten in het ecosysteem van fabrikant—Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie
Type extern geheugenslotMicro SDMicro SDMicro SD
Ondersteuning met updatesMinimaal 12 maanden na introductiedatum—Minimaal 12 maanden na introductiedatum
Camera kijkhoek horizontaal0170150
MPN (Manufacturer Part Number)8721325100405——
Kan zelfstandig met internet verbindenNee—Nee
App vereist voor volledige functionaliteitJaNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Video—4K—
Wielmaat—0"—
Wifi vereist—JaNee
Bluetooth vereist—NeeNee
Afmeting / Grootte—2,0 inch—
App werkt op besturingssyteem—Android, iOSiOS, Android
Taalinstellingen——Duits, Engels, Frans
Betaalde diensten vereist——Nee
Mobiele data verbinding mogelijk——Nee
Delen van gebruikersgegevens vereist——Nee
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.42 kg
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓Voedingstype: 2-draads, Accu
  • ✓Schermgrootte: 1.97 Inch
  • ✓Product hoogte: 4.9 cm
  • ✓Product lengte: 23.1 cm
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 4.4 cm
  • ✓Voorkamera: 4K (2160p) resolutie
  • ✓Achtercamera: Full HD (1080p) resolutie
  • ✓Beeldsensor: Sony STARVIS 2 night vision
  • ✓Connectiviteit: WiFi + GPS
  • ✓Display: 2,0 inch LCD-scherm
  • ✓Opslag: 64GB Micro SD-kaart inbegrepen
  • ✓App-bediening: Ja, via WiFi verbinding
  • ✓Product gewicht: 0.20 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 6.3 cm
  • ✓Product lengte: 7.3 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 3.0 cm
Voordelen
    • +4K voorcamera met 8.3 Megapixel en Full HD achtercamera
    • +Sony STARVIS 2 beeldsensor voor beelden bij weinig licht
    • +Horizontale kijkhoek van 170 graden
    • +Ingebouwde GPS en wifi met app voor Android en iOS
    • +Looprecording, G-sensor en parkeermodus aanwezig
    • +Inclusief 64GB Micro SD kaart, autolader en zelfklevende houder
    • +Opname in 3840x2160p bij 24 beelden per seconde
    • +Ingebouwde gps voor registratie van snelheid en coördinaten
    • +Wifi voor het bekijken en downloaden van opnamen via de app
    • +Zuignaphouder en zelfklevende houder worden beide meegeleverd
    • +Loop recording, G-sensor en parkeermodus zijn aanwezig
    Nadelen
      • −Scherm van 2 Inch zonder touchscreen
      • −Achtercamera is niet waterdicht en alleen voor montage binnen
      • −Instellingen en handleiding zijn alleen in het Engels
      • −Geen Bluetooth en geen zichtbare microfoon
      • −Parkeermodus vereist een apart verkrijgbare permanente voedingsset
      • −Dit 1CH-model filmt alleen naar voren en heeft geen achtercamera
      • −De productinformatie spreekt zichzelf tegen over de talen van de handleiding
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

      Sireza®

      Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

      Midden

      € 69,95

      OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

      OUXI

      OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

      Budget

      € 38,00

      MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

      MET

      MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

      Budget

      € 38,99

      Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

      Minoura

      Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

      Midden

      € 124,00

      MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

      MET SPA

      MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

      Midden

      € 88,95

      Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

      HITWAY

      Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

      Premium

      € 579,99

      Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

      Thule

      Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

      Premium

      € 351,00

      Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

      Garmin

      Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

      Midden

      € 125,52