← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

PolderGoods

PolderGoods - Babyfoons

Lakoo

Lakoo BabyGuard Kitty babyfoon met camera en app

LUVION®

LUVION Platinum Ultra Black babyfoon met 5 inch HD-scherm, uitbreidbaar tot vier camera's

Prijs
€ 72,00
€ 169,10
€ 159,00
Beoordeling
Categoriebaby-kindbaby-kindbaby-kind
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 65,69 tot € 72,99
stabiel
€ 139,95 tot € 169,10
sterk wisselend
€ 89,00 tot € 159,00
Waardering vs categorie———
KleurwitKitty WitPlatinum Ultra Black (5.0 inch)
CameraJaJaJa
Scherm5.0 inch5 Inch Full colour screen2.0 inch
Cry assistJaNeeNee
NachtmodusJaJaJa
Introductie520242026
Met displayJaJaJa
NachtlampjeNeeJaNee
TouchscreenNeeJaNee
CE markeringZichtbaarZichtbaarZichtbaar
UitbreidbaarNeeJaNee
Camera optiesNiet draaibaarDraaibaarNiet draaibaar
Meet hartslagNeeNeeNee
OpnamefunctieNeeJaNee
Stand-by tijd24 uurLangdurig gebruik zonder onderbreking6
BeeldactivatieJaJaJa
Fabrikant NaameVatmaster Consulting GmbHHelios2day B.V.Egerium B.V.
Product hoogte1.7 cm5 cm10 cm
Product lengte15 cm5 cm18 cm
Scherm kleurenJaJaJa
Met nachtlampjeJaJaNee
Product breedte7.4 cm5 cm12 cm
VerbindingstypeWi-FiWi-FiDigitaal
GeluidsactivatieJaJaJa
Met slaapliedjesJaJaNee
Taal handleidingUniverseelNederlands, EngelsDuits, Engels, Frans, Nederlands
Verpakking hoogte0 mm114 mm104 mm
Verpakking lengte0 mm170 mm181 mm
VerpakkingsinhoudBabyunit met camera Ouderunit met 5 inch HD-scherm Voedingsadapters Gebruikershandleiding1 stukCamera (Baby unit), Monitor (Ouderunit), AC/DC adapter 2x, 3,7V 3050mAh Li-Polymerbatterij & Handleiding NL-FR-GB-DE
Verpakking breedte0 mm140 mm123 mm
Verpakkingsgewicht0 g705 g565 g
TemperatuurweergaveJaJaJa
Beeldschermresolutie720x15201080 x 22701920 x 1080
Met terugspreekfunctieJaJaJa
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie1 jaar2 jaar
Meegeleverde accessoiresGeen meegeleverde accessoires, Adapter, CameraCameraGeen meegeleverde accessoires
Bediening via mobiele appNeeJaNee
Instelbare volumegevoeligheidNeeJaJa
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeJaNee
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNeeNee
Wifi vereist—NeeNee
Reparatie type—Carry-inCarry-in
Introductiejaar—2024—
Product gewicht—500 g551 g
Introductiemaand—Januari—
Bereik binnenhuis—300 m50 m
Bluetooth vereist—NeeNee
Bereik buitenshuis—1000000 m300 m
Kan gekoppeld worden met—Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieMet exact hetzelfde apparaat
Betaalde diensten vereist—NeeNee
Ondersteuning met updates—Minimaal 12 maanden na introductiedatum—
App werkt op besturingssyteem—Android, iPadOS, Codex, iOS, Windows—
Uitzonderingen fabrieksgarantie—14Valschade, Waterschade
Mobiele data verbinding mogelijk—JaNee
Delen van gebruikersgegevens vereist—NeeNee
Eigenschappen
  • ✓Kleur: wit
  • ✓Scherm: 5.0 inch
  • ✓Stand-by tijd: 24 uur
  • ✓Product hoogte: 1.7 cm
  • ✓Product lengte: 15 cm
  • ✓Product breedte: 7.4 cm
  • ✓Scherm afmetingen: 5 in
  • ✓Beeldschermresolutie: 720x1520
  • ✓Kleur: Kitty Wit
  • ✓Scherm: 5 Inch Full colour screen
  • ✓Product hoogte: 5 cm
  • ✓Product lengte: 5 cm
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 5 cm
  • ✓Product gewicht: 500 g
  • ✓Bereik binnenhuis: 300 m
  • ✓Kleur: Platinum Ultra Black (5.0 inch)
  • ✓Scherm: 2.0 inch
  • ✓Stand-by tijd: 6
  • ✓Product hoogte: 10 cm
  • ✓Product lengte: 18 cm
  • ✓Product breedte: 12 cm
  • ✓Product gewicht: 551 g
  • ✓Bereik binnenhuis: 50 m
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +1080p-camera draait 355 graden, kantelt 65 graden en volgt automatisch
  • +5 inch touchscreen-monitor werkt zonder wifi, app voor onderweg
  • +Slaapliedjes, witte ruis, nachtlampje en klimaatsensoren
  • +Huil-, geluids- en bewegingsdetectie met instelbare gevoeligheid
  • +Opslag op micro-sd tot 128 GB en uitbreidbaar
  • +Dertig dagen proberen met geld terug
  • +Groot 5 inch HD-kleurenscherm
  • +Smart VOX houdt de ouderkamer donker
  • +Geluidsmodus voor alleen geluid
  • +Uitbreidbaar tot vier camera's
  • +Terugspreekfunctie en zes slaapliedjes
  • +Temperatuurweergave en meerdere alarmen
  • +Eigen radioverbinding: geen app, account of internet
Nadelen
    • −App-ervaringen van gebruikers lopen sterk uiteen
    • −Monitoraccu circa zes uur stand-by
    • −Eén jaar garantie
    • −Tegenstrijdige specificaties over bereik en verbinding
    • −Bereik in meters en accuduur niet opgegeven
    • −Resolutie in pixels en garantietermijn ontbreken
    • −Extra camera's kosten flink bij
    • −Geen meekijken buitenshuis; beoordelingen gelden voor de hele modelgroep
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Linofa Lily luiertas 25L met vier draagwijzen

    Linofa

    Linofa Lily luiertas 25L met vier draagwijzen

    € 33,95

    Imou A1 2K 3MP draaibare binnencamera

    Imou

    Imou A1 2K 3MP draaibare binnencamera

    € 41,00

    Moni i-Race - Isofix Autostoel

    Moni

    Moni i-Race - Isofix Autostoel

    € 59,95

    Philips Avent SCD921/26 met ouderunit en 1080p-camera

    Philips Avent

    Philips Avent SCD921/26 met ouderunit en 1080p-camera

    € 234,00

    Childhome Mommy Club Luiertas - vegan leer, 22L en praktisch

    Childhome

    Childhome Mommy Club Luiertas - vegan leer, 22L en praktisch

    € 56,00

    Mommsy Luiertas: Waterafstotend, Thermo Vak, 24,5L

    Mommsy

    Mommsy Luiertas: Waterafstotend, Thermo Vak, 24,5L

    € 34,99

    Bebies First Inklapbare Kinderstoel: Compact & 5-puntsgordel

    Bebies

    Bebies First Inklapbare Kinderstoel: Compact & 5-puntsgordel

    € 47,00

    Maxi-Cosi FamilyFix 360 i-Size Isofix Base: 360° Draaibaar

    Maxi-Cosi

    Maxi-Cosi FamilyFix 360 i-Size Isofix Base: 360° Draaibaar

    € 166,20