← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Auronic

Auronic compacte luchtontvochtiger 500 ml per dag

AirKing

AirKing Luchtontvochtiger 12L/dag

Auronic

Auronic - 2-in-1 Luchtontvochtiger & Reiniger

Prijs
€ 62,99
€ 136,49
€ 169,99
€ 179,99
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 49,99 tot € 54,99
wisselend
€ 88,94 tot € 169,99
stabiel
€ 158,49 tot € 179,99
Waardering vs categorie———
MerkAuronicAirKingAuronic
KleurZwartZwartWit
ModelAU1003510AKDH01BKAU3165
TimerNee——
FilterNeeNeeJa
Vermogen47 W200 W355 W
HygrometerNeeNeeJa
Met wielenNeeJaJa
NachtmodusNeeJaJa
Kind veiligNee——
CE markeringZichtbaar——
Muur montageNeeNeeNee
Water afvoerReservoir handmatig legenReservoir handmatig legenVia afvoerslang
Geluidsniveau40 dB38 dB43 dB
Fabrikant NaamLifeGoods Group B.V.——
Product hoogte28.80 cm44.60 cm54 cm
Product lengte21.90 cm23 cm33.50 cm
Reparatie typeCarry-in——
Type reinigingGeen reinigingGeen reinigingIonisator
IndicatielampjeJa——
Introductiejaar2025——
Product breedte15.90 cm25.50 cm28.50 cm
Product gewicht1.80 kg10 kg15.20 kg
IntroductiemaandSeptember——
AfstandsbedieningNeeNeeJa
Bluetooth vereistNee—Nee
Hoogte instelbaarNeeNeeNee
Verpakking hoogte19.80 cm——
Verpakking lengte34.50 cm——
VerpakkingsinhoudLuchtontvochtiger, adapter, handleiding1x AirKing Luchtontvochtiger 12 Liter 1x Afvoerslang 1x 2Liter watertank Handleiding NL/ENGLuchtontvochtiger (1x) HEPA & Koolstoffilter (1x) Afstandsbediening (1x) AAA-batterijen (2x)a Handleiding (1x)
Aan-uit schakelaarJa——
Indicatie afgerondNee——
Verpakking breedte26.60 cm——
Verpakkingsgewicht2.30 kg10.60 kg15.70 kg
Inhoud waterreservoir0.90 l2 l5 l
Type luchtontvochtigerPeltier (thermo-elektrisch)CompressorCompressor
Veiligheid uitschakelenNee——
Automatisch uitschakelenJa——
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Geschikt voor ruimte tot15 m²40 m²40 m²
Afneembare waterreservoirJaJaJa
Bediening via mobiele appNeeNeeNee
Betaalde diensten vereistNee——
Indicator watercapaciteitJaJaJa
KlimaatbeheersingsfunctieOntvochtigingsfunctieOntvochtigingsfunctieOntvochtigingsfunctie
Gaat automatisch aan en uitJa——
Instelbare vochtigheidsgraadNeeJa—
Luchtontvochtigingscapaciteit500 ml12 l20 l
Ingebouwde luchtkwaliteitmeterNee——
MPN (Manufacturer Part Number)AU1003510——
Uitzonderingen fabrieksgarantieGeen uitzonderingen——
Kan zelfstandig met internet verbindenNee——
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
CADR-waarde—0 m³/h220 m³/h
Afmeting / Grootte—12L20L
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 47 W
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Geluidsniveau: 40 dB
  • ✓Product hoogte: 28.80 cm
  • ✓Product lengte: 21.90 cm
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 15.90 cm
  • ✓Product gewicht: 1.80 kg
  • ✓Vochtopnamekapaciteit: 12 liter per dag
  • ✓Waterreservoir: 2 liter
  • ✓Was-droog functie: Ja
  • ✓Design: Zwart
  • ✓Geschikt voor: Slaapkamer, badkamer, woonkamer, wasruimte, kelder
  • ✓Klantrating: 4.90/5 sterren
  • ✓Vochtverwijdering: 20L per dag
  • ✓Waterreservoir: 5L inhoud
  • ✓Functies: Ontvochtigen, ionisatie, was-droog
  • ✓Bereik: Tot 40m² kamers
  • ✓Luchtkwaliteit: Ionisator ingebouwd
  • ✓Design: wit, modern en compact van vorm
Voordelen
  • +Stil: 38 dB in slaapstand, 40 dB normaal
  • +Tank van 1,8 liter met automatische uitschakeling en lampje
  • +Timer, slaapstand en ontdooifunctie
  • +Licht, 1,8 kg, met handgreep
  • +Zuinig: 47 W
  • +Anion-functie tegen zwevend stof
  • +Twee jaar garantie zonder uitzonderingen
  • +12 liter vocht per dag verwijdert effectief vochtproblemen
  • +Was-droog functie voor extra gebruiksmogelijkheden
  • +Compact 2L waterreservoir makkelijk leegmaakbaar
  • +Stijlvol zwart design past in elk interieur
  • +Geschikt voor meerdere ruimtes (badkamer, slaapkamer, woonkamer)
  • +Ingebouwde ionisatiefunctie voor luchtverbetering zonder extra apparaat
  • +20L per dag vochtverwijdering is sterk voor dit prijsniveau
  • +5L waterreservoir geeft enkele dagen autonomie
  • +Compact en wit design past in veel interieurs
  • +Werkt effectief in ruimtes tot 40m² zoals slaapkamers en woonkamers
Nadelen
  • −500 ml per dag alleen bij warme, zeer vochtige lucht
  • −Weinig effect onder 15 graden en in grote ruimtes
  • −Geen hygrostaat: draait tot de tank vol is
  • −Productinformatie op bol tegenstrijdig over tank en timer
  • −2L waterreservoir vereist frequent legen bij hoog vochtgehalte (mogelijk dagelijks)
  • −Geluidsniveau niet gespecificeerd - onbekend hoe stil het apparaat is
  • −Energieverbruik niet vermeld, dus je weet niet wat het je elektriciteitsrekening kost
  • −Ionisatiefunctie kan niet volwaardig vervangsmiddel voor echte HEPA-filter
  • −Waterreservoir moet regelmatig geleegd worden bij hoge vochtigheid
  • −Geluidniveau is gevoelig voor toerentalveranderingen
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

Philips

Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

€ 254,05

Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

Emma

Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

€ 549,70

Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

Emma

Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

€ 599,70

Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

Sprei

Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

€ 100,00

Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

Baseus

Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

€ 29,89

EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

EZVIZ

EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

€ 172,00

Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

Foscam

Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

€ 253,00

Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

Philips

Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

€ 177,71