← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Ningbo Jiangbei Yun-Tech

Ningbo Jiangbei Yun-Tech Elektrische fietspomp

Chillafish

Chillafish Charlie Glow loopfiets met LED-wielen

Lionelo

Lionelo Alex Plus loopfiets met 12 inch EVA-wielen

Prijs
€ 22,95
€ 59,99
€ 60,21
€ 64,99
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore—61/100beste55/100
Prijssegment
Budget
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 84%bestegoedkoper dan 61%goedkoper dan 61%
Koopmoment—Aan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteit—wisselendbeste
€ 35,99 tot € 62,99
wisselend
€ 44,95 tot € 66,29
Waardering vs categorie—beter dan 81%bestebeter dan 68%
KleurZwartBeigeBeige, met mand
MateriaalKunststofKunststof, MetaalAluminium
Max. druk10.3 bar——
Fabrikant NaamNingbo Jiangbei Yun-Tech——
Product hoogte13.70 cm47 cm32 cm
Product lengte8.90 cm75 cm87.50 cm
Type fietspompElektrisch——
Product breedte4.70 cm37 cm39 cm
Product gewicht530 kg2.95 kg3.4 kg
Met drukregelaarJa——
Met schroefdraadJa——
Taal handleidingEngelsNederlandsSpaans, Universeel, Nederlands, Frans, Engels, Duits
Inhoud in grammen430 g——
Verpakking hoogte89 mm——
Verpakking lengte168 mm——
VerpakkingsinhoudDraagbare compressor, USB-C kabel, Luchtslang, Verloopnippel autoband, Verloopnippel fietsband, Verloopnippel ballen, 2x Verloopnippel inflatables, Gebruiksaanwijzing 1x adapter usb——
Verpakking breedte109 mm——
Verpakkingsgewicht524 g3.65 kg4.45 kg
Geschikt voor FietstypeBaanfiets, Bakfiets, BMX, Chopperfiets, Cyclocrossfiets, Damesfiets, Driewieler, Eenwieler, Elektrische Fiets, Fatbike, Fixie, Gravelbike, Herenfiets, Hybridefiets, Kinderfiets, Ligfiets, Moederfiets, Mountainbike, Omafiets, Racefiets, Speed Pedelec fiets, Stadsfiets, Stepperbike, Transportfiets, Trekkingfiets, Vouwfiets——
Fabrieksgarantie termijn1 jaar2 jaar2 jaar
Geschikt voor fietsventielAuto/Schrader, Frans/Presta, Hollands/Dunlop——
Merk—ChillafishLionelo
Geslacht—Jongens en meisjesJongens en meisjes
Wielmaat—10 Inch12 Inch
Type banden—Massieve bandenLuchtbanden
Aantal wielen—22
Kwaliteitslabel—EN 71EN 71 1-3
Loopfiets opties—Stuurbegrenzer, Verstelbaar zadel, Verstelbaar stuur, VeiligheidshandvattenHandrem, Kinbeschermer
Maximale zithoogte—37 cm35 cm
Minimale zithoogte—28 cm26 cm
Maximale stuurhoogte—50 cm58 cm
Minimale stuurhoogte—48 cm45 cm
Max. belastbaar gewicht—35 kg30 kg
Personage van toepassing—NeeNee
Veiligheidswaarschuwingen—Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen.Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene.
Aanbevolen maximum leeftijd—4 jaar6 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd—18 maand3 jaar
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 530 kg
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Max. druk: 10.3 bar
  • ✓Product hoogte: 13.70 cm
  • ✓Product lengte: 8.90 cm
  • ✓Product breedte: 4.70 cm
  • ✓Inhoud in grammen: 430 g
  • ✓Wielmaat: 10 Inch
  • ✓Product gewicht: 2.95 kg
  • ✓Materiaal: Kunststof, Metaal
  • ✓Kleur: Beige
  • ✓Aantal wielen: 2
  • ✓Product hoogte: 47 cm
  • ✓Product lengte: 75 cm
  • ✓Kwaliteitslabel: EN 71
  • ✓Wielmaat: 12 Inch
  • ✓Product gewicht: 3.4 kg
  • ✓Materiaal: Aluminium
  • ✓Kleur: Beige, met mand
  • ✓Aantal wielen: 2
  • ✓Product hoogte: 32 cm
  • ✓Product lengte: 87.50 cm
  • ✓Kwaliteitslabel: EN 71 1-3
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Verstelbaar zadel van 28 tot 37 cm voor kinderen van verschillende lengtes
  • +Lekvrije, onderhoudsvrije EVA-banden op 10-inch wielen
  • +LED-wielen lichten door beweging op en hebben geen batterijen nodig
  • +Geïntegreerde draagbeugel maakt meenemen en opbergen eenvoudiger
  • +Verstelbaar stuur, stuurbegrenzer en veiligheidshandvatten zijn opgenomen in de specificaties
  • +Officiële bron vermeldt onderhoudsvrije EVA-schuimwielen van 30,5 cm die niet hoeven te worden opgepompt
  • +Zadel en stuur zijn verstelbaar, volgens Lionelo respectievelijk van 30 tot 35 cm en 52 tot 58 cm
  • +Stalen frame is voorzien van een geïntegreerde voetensteun
  • +Stuurbegrenzer en zachte antisliphandvatten zijn standaard aanwezig
  • +Mandje wordt door de officiële modelpagina bevestigd
Nadelen
    • −De productpagina noemt zowel 2,5 kg als 2,95 kg als productgewicht
    • −De maximale stuurhoogte wordt tegenstrijdig opgegeven als 51 cm en 50 cm
    • −Massieve EVA-banden kunnen niet worden opgepompt of op persoonlijke voorkeur worden afgesteld
    • −De officiële Lionelo-modelpagina vermeldt expliciet dat deze loopfiets geen rem heeft
    • −EVA-schuimwielen vragen weinig onderhoud, maar bieden niet vanzelf dezelfde demping en grip als luchtbanden op iedere ondergrond
    • −Aanbiederdata spreken elkaar tegen over banden, frame, minimale zadel- en stuurhoogte, remopties en andere details
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    OUXI

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    Budget

    € 37,00

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    MET

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    Midden

    € 41,99

    Simson Bandenreparatieset 23-delig compact

    Simson

    Simson Bandenreparatieset 23-delig compact

    Budget

    € 14,24

    Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

    Minoura

    Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

    Midden

    € 97,70

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    MET SPA

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    Midden

    € 72,99

    MET E-Mob - Veilige E-bike Helm

    MET SPA

    MET E-Mob - Veilige E-bike Helm

    Midden

    € 55,69

    Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

    Garmin

    Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

    Midden

    € 113,06

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Gazelle

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Budget

    € 25,99