← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

BELLAVITA

BELLAVITA Kledingstomer - Handstomer

Philips

Philips 7000 Series DST7041 stoomstrijkijzer, 2800 W

RYER

RYER stoomstrijkijzer met stoomgenerator, 1,2 liter

Prijs
€ 27,50
€ 29,99
€ 77,80
€ 79,99
€ 59,99
€ 69,99
Beoordeling
Categoriehuishoudapparatuurhuishoudapparatuurhuishoudapparatuur
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteit—stabielbeste
€ 66,95 tot € 89,19
wisselend
€ 43,99 tot € 69,99
Waardering vs categorie———
KleurZwartBlueZwart, Rosé Goud
ModelBELLAVITA KledingstomerDST7040/80RYER STEAMSTATION
Vermogen1500 W2800 W2250 W
PauzestandNee——
Snoerlengte2 m2 m2 m
CE markeringZichtbaarZichtbaarZichtbaar
Fabrikant NaamBELLAVITADAP B.V.Media Evolution BV
Product hoogte11.50 cm33.20 cm28.60 cm
Product lengte24.50 cm14.70 cm35 cm
Product breedte11.60 cm16.70 cm18 cm
Product gewicht0.81 kg1.88 kg2.32 kg
Opwarmtijd stoom20 seconde120 seconde45 seconde
Taal handleidingEngelsUniverseelNederlands, Engels
Verpakking hoogte115 mm14 cm22.50 cm
Verpakking lengte245 mm33.60 cm41.60 cm
Verpakkingsinhoud1x BELLAVITA Kledingstomer, 1x Borstelkop Opzetstuk, 1x HandleidingStrijkijzer, handleidingStoomstrijkijzer met stoomgenerator Handleiding
Type kledingstomerHandstomer——
Verpakking breedte116 mm16.90 cm28.50 cm
Verpakkingsgewicht0.81 kg1.81 kg2.74 kg
Geschikt voor op reisJa——
Inhoud waterreservoir0.30 l0.3 l1.2 l
Veiligheid uitschakelenJa——
Fabrieksgarantie termijn1 jaar2 jaar1 jaar
Meegeleverde accessoiresOpzetborstel——
Instelbare stoomverdelingNeeJaJa
Max. stoomdruk per min. meer dan 40 gramNee——
Capaciteit waterreservoir meer dan 1 literNee——
Merk—PhilipsRYER
Stoomtip—NeeJa
Anti drup—JaJa
Draadloos—NeeNee
Materiaal—RVSPlastic, Roestvrij staal, Aluminium
Steam jet—250.0 g/min375 g/min
Tumble coard—NeeNee
Spray feature—JaNee
Materiaal zool—KeramiekKeramische coating
Reparatie type—Carry-inCarry-in
Type flat iron—StoomstrijkijzerStoomstrijkijzer
Indicatielampje—JaJa
Reisstrijkijzer—NeeNee
Continu navulbaar—JaJa
Aan-uit schakelaar—JaJa
Koord opslagruimte—NeeJa
Aantal warmtestanden—34
Type antikalksysteem—ZelfreinigendKalkverzamelaar
Adjustable Thermostat—JaJa
Waterniveau indicator—NeeJa
Temperatuur veiligheid—NeeJa
Verticale stoom thrust—JaJa
Minuten tot aan gebruik—21
Overhittingsbeveiliging—JaJa
Automatisch uitschakelen—NeeNee
Afneembare waterreservoir—NeeJa
Maximale stoomdruk in Bar—2505
Temperatuur- en stoomkeuze—HandmatigHandmatig
MPN (Manufacturer Part Number)—DST7041/200000
Maximale stoomdruk g per minuut—50.0 g/min80 g/min
Uitzonderingen fabrieksgarantie—XVal-en stoot, waterschade
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 1500 W
  • ✓Snoerlengte: 2 m
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 11.50 cm
  • ✓Product lengte: 24.50 cm
  • ✓Product breedte: 11.60 cm
  • ✓Product gewicht: 0.81 kg
  • ✓Opwarmtijd stoom: 20 seconde
  • ✓Vermogen: 2800 W
  • ✓Snoerlengte: 2 m
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Kleur: Blue
  • ✓Steam jet: 250.0 g/min
  • ✓Product hoogte: 33.20 cm
  • ✓Product lengte: 14.70 cm
  • ✓Product breedte: 16.70 cm
  • ✓Vermogen: 2250 W
  • ✓Snoerlengte: 2 m
  • ✓Materiaal: Plastic, Roestvrij staal, Aluminium
  • ✓Kleur: Zwart, Rosé Goud
  • ✓Steam jet: 375 g/min
  • ✓Product hoogte: 28.60 cm
  • ✓Product lengte: 35 cm
  • ✓Product breedte: 18 cm
Voordelen
    • +2800 W, opwarmen in circa twee minuten
    • +Stoomstoot van 250 g/min, 50 g/min continu
    • +Tank van 300 ml, kraanwater geschikt
    • +Automatische uitschakeling na 8 minuten
    • +Verticaal stomen, druppelstop, sproeifunctie
    • +Zelfreinigend antikalksysteem
    • +Snoer van 2 m, twee jaar garantie; 4,3 uit 5 na ruim 170 beoordelingen
    • +2250 W met tot 5 bar en stoomstoot van 375 g/min
    • +Uitneembare tank van 1,2 liter
    • +Keramische antikleefzool
    • +Verticaal stomen en droogstrijken
    • +Anti-drup en kalkverzamelaar
    • +Basisstation met vergrendeling en snoeropberging
    • +Lage prijs, Nederlandse handleiding
    Nadelen
      • −Zwaar: 1,88 kg
      • −Geen snoeropberging
      • −Drie warmtestanden
      • −Geen automatische uitschakeling
      • −Eén jaar garantie, exclusief waterschade
      • −Stoomopgaven tegenstrijdig; geen slang zoals bij een echte generator
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips 7000 - 3-in-1 Stofzuiger & Dweil

      Philips

      Philips 7000 - 3-in-1 Stofzuiger & Dweil

      € 393,00

      Roborock QR 598 met 8.000 Pa en multifunctioneel dock

      Roborock

      Roborock QR 598 met 8.000 Pa en multifunctioneel dock

      € 279,97

      Braun CareStyle 1 Pro - Stoomgenerator

      Braun

      Braun CareStyle 1 Pro - Stoomgenerator

      € 100,23

      AEG ProSense 6000 Wasmachine

      AEG

      AEG ProSense 6000 Wasmachine

      € 552,00

      Samsung DV90DG6845LKU3 9 kg met AI Dry+

      Samsung

      Samsung DV90DG6845LKU3 9 kg met AI Dry+

      € 734,60

      Samsung AI Dry DV90DG6845LBU3: Warmtepompdroger 9kg A

      Samsung

      Samsung AI Dry DV90DG6845LBU3: Warmtepompdroger 9kg A

      € 729,00

      Tefal Pro Express Protect Stoomgenerator

      Tefal

      Tefal Pro Express Protect Stoomgenerator

      € 210,95

      Bosch WAN2827YFG 8 kg met Iron Assist

      Bosch

      Bosch WAN2827YFG 8 kg met Iron Assist

      € 627,00