← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Vellix

Vellix Luchtbevochtiger 4 Liter Ultrasoon - Hygrometer

Bellatio

Bellatio Waterverdamper radiator 4x dolomiet wit - 8x20 cm

Aigostar

Aigostar Misty - Stille Luchtbevochtiger

Prijs
€ 39,95
€ 20,66
€ 38,50
€ 40,75
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Dicht bij gemeten minimumDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteit—zeer stabielbeste
€ 20,66 tot € 22,99
zeer stabiel
€ 38,50 tot € 49,99
Waardering vs categorie———
MerkVellixBellatio DesignAigostar
KleurWitWitWit
ModelVellix Luchtbevochtiger 4L—330500HIY
TimerJaNee—
FilterNeeNeeNee
SchermdisplayGeen scherm—
Vermogen3 W1 W28 W
BeweegbaarJaNee—
HygrometerJaNeeNee
Met wielenNeeNeeNee
NachtmodusJaNeeJa
Kind veiligNeeNee—
CE markeringZichtbaar——
Muur montageNeeNeeNee
Geluidsniveau35 dB1.00 dB25 dB
Fabrikant NaamShenzhen Qianshi Technology Co., Ltd.Shoppartners Bv—
Product hoogte23.80 cm20 cm25.80 cm
Product lengte19.50 cm8 cm18 cm
Reparatie typeCarry-in——
Type reinigingNano-filterGeen reinigingGeen reiniging
Aroma dispenserNeeNee—
IndicatielampjeNeeNee—
Product breedte19.50 cm3.50 cm18 cm
Product gewicht0.77 kg—1.25 kg
Taal handleidingEngelsNederlands—
AfstandsbedieningNeeNeeNee
Continu navulbaarJaNeeJa
Hoogte instelbaarNeeNeeNee
Verpakking hoogte25 cm20 cm—
Verpakking lengte21 cm8 cm—
VerpakkingsinhoudUltrasone luchtbevochtiger met nachtlamp8x Radiator luchtbevochtigers.Aigostar Misty luchtbevochtiger
Aan-uit schakelaarJaNee—
Indicatie afgerondNeeNee—
Verpakking breedte21 cm3.50 cm—
Verpakkingsgewicht0.87 kg—1.48 kg
Inhoud waterreservoir4 l500 l2.50 l
Type luchtbevochtigerUltrasoonbevochtigerKoudwaterverdamperUltrasoonbevochtiger
Automatische regulatieJaNee—
Veiligheid uitschakelenNeeNee—
Automatisch uitschakelenJaNee—
Fabrieksgarantie termijn1 jaar—2 jaar
Geschikt voor ruimte tot40 m²—30 m²
Verstelbare luchtuitlaatNeeNeeJa
Afneembare waterreservoirNeeNeeNee
Bediening via mobiele appNeeNeeNee
Indicator watercapaciteitJaJaJa
KlimaatbeheersingsfunctieBevochtigingsfunctieBevochtigingsfunctieBevochtigingsfunctie
Gaat automatisch aan en uitJaJa—
Instelbare vochtigheidsgraadNeeNeeJa
Ingebouwde luchtkwaliteitmeterJaNee—
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNee—
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee—
Afmeting / Grootte——2.5L
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 3 W
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Geluidsniveau: 35 dB
  • ✓Product hoogte: 23.80 cm
  • ✓Product lengte: 19.50 cm
  • ✓Product breedte: 19.50 cm
  • ✓Product gewicht: 0.77 kg
  • ✓Inhoud waterreservoir: 4 l
  • ✓Vermogen: 1 W
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Geluidsniveau: 1.00 dB
  • ✓Product hoogte: 20 cm
  • ✓Product lengte: 8 cm
  • ✓Product breedte: 3.50 cm
  • ✓Inhoud waterreservoir: 500 l
  • ✓Timer: Nee
  • ✓Capaciteit: 2.5L
  • &check;Geluidsniveau: <30dB (ultra-stil)
  • &check;Timer: 1-8 uur instelbaar
  • &check;Nevelstanden: 3 niveaus verstelbaar
  • &check;Aromatherapie: Ja, in waterdepot
  • &check;Stroomverbruik: ~25W
  • &check;Garantie: 2 jaar
Voordelen
    • +Set van 4 stuks - meerdere ruimtes tegelijk voorzien van bevochtiging
    • +Handige ophanghaakjes - gemakkelijk aan radiators bevestigen
    • +Compact formaat (8x3,5x20 cm) - valt niet op in woning
    • +Werkt zonder elektriciteit - stil en energieverbruiksloos
    • +Extreem stille werking. Echt onder 30dB, perfect voor nachtgebruik
    • +Aromatherapie zonder extra accessoires. Essentiële oliën direct in het water
    • +Instelbare timer tot 8 uur. Je bepaalt zelf wanneer het stopt
    • +Verstelbare nevelintensiteit. Van licht dampen tot agressieve bevochtigung
    • +Betaalbaar middensegment. Geen dure merk-markup
    Nadelen
      • −Beperkte capaciteit - moet dagelijks bijgevuld worden met water
      • −Niet geschikt voor elektrische radiatoren of huizen zonder verwarmingsradiators
      • −Werking beperkt tot wintermaanden - in warme perioden weinig effect
      • −Klein waterdepot van 2.5L betekent frequent bijvullen in droge klimaten
      • −Bedieningspaneel kan intuïtiever; de timer is lastig in het donker
      • −Kunststof behuizing voelt niet premium; geen waterdicht ontwerp dus voorzichtig met plaatsing
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      Philips

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      € 254,05

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      € 549,70

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      € 599,70

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      Sprei

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      € 96,95

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      Baseus

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      € 29,89

      EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

      EZVIZ

      EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

      € 172,00

      Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

      Foscam

      Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

      € 253,00

      Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

      Philips

      Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

      € 195,00