← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Norrmalm®

Norrmalm Full HD Dashcam voor Auto - 64 GB

AZDome

AZDome GS63H Pro 1CH 4K-dashcam met gps

AZDome

AZDome M300S 2CH Dashcam - GPS, Wifi, Nachtzicht

Prijs
€ 45,95
€ 59,95
€ 99,99
€ 99,99
€ 109,99
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore37/10045/10053/100beste
Prijssegment
Midden
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 66%bestegoedkoper dan 49%goedkoper dan 49%
KoopmomentAan de hoge kant—Goed koopmoment
Prijsstabiliteitwisselend
€ 35,05 tot € 59,95
—stabielbeste
€ 99,99 tot € 119,99
Waardering vs categoriebeter dan 23%beter dan 40%bestebeter dan 40%
GPSJaJaJa
MerkNorrmalmAZDomeAZDome
WIFIJaJaJa
KleurZwartZwartZwart
ModelNorrmalm® Ultra full HD Dashcam 3 in 1 WIFIGS63H Pro 1CHM300S
G-SensorJaJaJa
BluetoothNeeNeeNee
NachtmodusJaJaJa
TouchscreenNeeNeeNee
CE markeringZichtbaar——
Dual DashcamJaNeeJa
ParkeermodusJaJaJa
VoedingstypeAutoladerAuto aanstekerplug, AutoladerAutolader
Wifi vereistJaNeeNee
LooprecordingJaJaJa
Schermgrootte3 Inch2.4 Inch0 Inch
Fabrikant NaamGBA Store——
Product hoogte4.4 cm6.3 cm4 cm
Product lengte10.5 cm7.3 cm9.7 cm
Reparatie typeCarry-in——
Videoresolutie4K4KFull HD
Introductiejaar202220242023
Product breedte15 cm3.0 cm2 cm
Product gewicht0.05 kg0.20 kg0.20 kg
IntroductiemaandJuliJanuariJuni
Taal handleidingEngelsEngels, Frans, DuitsEngels
TaalinstellingenEngelsDuits, Engels, FransEngels
Aantal megapixels8 Megapixel8 Megapixel4 Megapixel
BeeldstabilisatorYYY
Bluetooth vereistNeeNeeNee
Type input/outputUSB-CUSB-CUSB-C
Verpakking hoogte7 cm——
Verpakking lengte15 cm——
Verpakkingsinhoud1x Norrmalm® Ultra HD Dashcam, 1x Achtercamera, 64 GB Micro SD card, 1x Suctie Raamhouder, 1x USB oplaad / stroomkabel en 1x HandleidingAZDome GS63H Pro 1CH, Zuignap houder, Sticker houder, Autolader (3 meter), Kabelclips (5 stuks), Kabeltrimmer, Handleiding (Engels)AZDome M300S, Full HD achter camera, Zelfklevende bevestiging, Dual USB Sigarettenvoeding, USB kabel (3.3 meter), Kabelclips (5 stuks), Kabeltrimmer, 64gb Micro SD kaart, Handleiding (Engels)
Aantal usb-poorten111
Verpakking breedte11 cm——
Verpakkingsgewicht0.03 kg0.44 kg0 kg
Zichtbare microfoonJaNeeJa
Foto functionaliteitJaJaJa
Inclusief adapter(s)NeeJaJa
Type stroomaansluitingUSB-kabelSigarettenaansteker auto, USB-kabelSigarettenaansteker auto
Fabrieksgarantie termijn1 jaar2 jaar2 jaar
Type extern geheugenslotMini SD-kaartMicro SDMicro SD
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 24 maanden na introductiedatumMinimaal 12 maanden na introductiedatumMinimaal 12 maanden na introductiedatum
Camera kijkhoek horizontaal170150170
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOSiOS, AndroidiOS, Android
MPN (Manufacturer Part Number)Norrmalm Dashcam——
Uitzonderingen fabrieksgarantie1 Jaar——
Mobiele data verbinding mogelijkNeeNeeNee
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitJaNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Kan gekoppeld worden met—Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie
Delen van gebruikersgegevens vereist—NeeNee
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.05 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 3 Inch
  • ✓Product hoogte: 4.4 cm
  • ✓Product lengte: 10.5 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2022
  • ✓Product breedte: 15 cm
  • ✓Product gewicht: 0.20 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 6.3 cm
  • ✓Product lengte: 7.3 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 3.0 cm
  • ✓Product gewicht: 0.20 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 0 Inch
  • ✓Product hoogte: 4 cm
  • ✓Product lengte: 9.7 cm
  • ✓Introductiejaar: 2023
  • ✓Product breedte: 2 cm
  • ✓Aantal megapixels: 4 Megapixel
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Opname in 3840x2160p bij 24 beelden per seconde
  • +Ingebouwde gps voor registratie van snelheid en coördinaten
  • +Wifi voor het bekijken en downloaden van opnamen via de app
  • +Zuignaphouder en zelfklevende houder worden beide meegeleverd
  • +Loop recording, G-sensor en parkeermodus zijn aanwezig
  • +Twee camera's (voor en achter) nemen apart op, zodat je overzicht hebt over beide kanten van de auto
  • +Ingebouwde GPS registreert snelheid en coördinaten tijdens de rit
  • +Dual-band Wifi (2.4 en 5.0 GHz) met bijbehorende app voor overdracht van beelden
  • +Wordt compleet geleverd met 64GB Micro SD kaart, montagemateriaal en sigarettenplug met extra USB-poort
  • +Compact cilindervormig ontwerp met 90 graden draaibare body voor het richten van de lens
Nadelen
    • −Parkeermodus vereist een apart verkrijgbare permanente voedingsset
    • −Dit 1CH-model filmt alleen naar voren en heeft geen achtercamera
    • −De productinformatie spreekt zichzelf tegen over de talen van de handleiding
    • −De officiële productpagina noemt zowel '4K + FullHD' als een specificatieveld dat alleen 'Full HD' als videoresolutie vermeldt: deze twee gegevens spreken elkaar tegen
    • −De beschrijving noemt een 6 meter kabel voor de achtercamera, terwijl de verpakkingsinhoud een USB-kabel van 3,3 meter vermeldt
    • −Geen eigen scherm (schermgrootte 0 inch), dus beelden bekijken vereist de app of een computer
    • −Handleiding is alleen in het Engels beschikbaar
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    OUXI

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    Budget

    € 37,00

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    MET

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    Midden

    € 38,99

    Simson Bandenreparatieset 23-delig compact

    Simson

    Simson Bandenreparatieset 23-delig compact

    Budget

    € 14,24

    Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

    Minoura

    Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

    Midden

    € 97,70

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    MET SPA

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    Midden

    € 72,99

    MET E-Mob - Veilige E-bike Helm

    MET SPA

    MET E-Mob - Veilige E-bike Helm

    Midden

    € 55,69

    Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

    Garmin

    Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

    Midden

    € 113,06

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Gazelle

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Budget

    € 25,99