← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Robustrise Aqua Luxe Drinkfontein Kat 3,5L - Draadloos met Sensor - RVS Kattenfontein - Waterfontein Kat - Drinkbak Katten - Waterdispenser - Tot 50 Dagen Accu

JC

JC Pets Premium draadloze RVS drinkfontein 2,6 liter

CatElite®

CatElite Stream draadloze 4L-drinkfontein met sensor

Prijs
€ 44,95
€ 49,95
€ 69,95
€ 64,95
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteit—stabielbeste
€ 59,95 tot € 69,95
stabiel
€ 54,95 tot € 64,95
Waardering vs categorie———
KleurZwart/grijs 3 FiltersZwart + extra filtersZwart
Inhoud3.50 l2.60 l4 l
MateriaalRVSRVSRVS, Kunststof
Type dierKatKat, HondKat
OplaadbaarJaJaJa
App functiesRealtime status, Pushmeldingen, Smarthome connectie, OnderhoudsmeldingWaterniveau meldingenOnderhoudsmelding, Waterniveau meldingen
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
VoedingstypeAccuAccuAccu
Wifi vereistNeeNeeNee
Fabrikant NaamDongguan Zhongpai Technology Co., Ltd.JC Pets—
Product hoogte19.60 cm13.90 cm17 cm
Product lengte11.50 cm19 cm25 cm
Introductiejaar2026——
Product breedte22.60 cm19 cm21 cm
Product gewicht0.85 kg0.70 kg1.10 kg
Batterijen nodigJaNeeNee
IntroductiemaandMei——
Taal handleidingEngelsEngels, FransNederlands
Bluetooth vereistNeeNeeNee
Verpakking hoogte200 mm149 mm—
Verpakking lengte115 mm216 mm—
Verpakkingsinhoud1x RobustRise draadloze drinkfontein (3,5L) · 3x vervangingsfilter · 3x koolstofspons · USB-oplaadkabel · handleidingJC Pets RVS Draadloze Drinkfontein, 9x Filters en 3x Pompfilters + NL HandleidingDe fontein, oplaadkabel, 2 filters, 8 sponzen, reinigingsborstel, pincet & handleiding
Accu/batterij codeCR18650Geen batterij—
Verpakking breedte230 mm212 mm—
Verpakkingsgewicht0.00 kg0.00 kg1.39 kg
Accu/batterij modelAccuAccuAccu
Bediening via mobiele appNeeJaNee
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Mobiele data verbinding mogelijkNee—Nee
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeJaNee
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee—
App werkt op besturingssyteem—Android, iOSNiet van toepassing
Compatibel met——Niet van toepassing
Ondersteuning met updates——Niet van toepassing
Delen van gebruikersgegevens vereist——Nee
Eigenschappen
  • ✓Type dier: Kat
  • ✓Inhoud: 3.50 l
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Kleur: Zwart/grijs 3 Filters
  • ✓Product lengte: 11.50 cm
  • ✓Product breedte: 22.60 cm
  • ✓Product hoogte: 19.60 cm
  • ✓Type dier: Kat, Hond
  • ✓Inhoud: 2.60 l
  • ✓App functies: Waterniveau meldingen
  • ✓Bediening via mobiele app: Ja
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Kleur: Zwart + extra filters
  • ✓Product hoogte: 13.90 cm
  • ✓Product lengte: 19 cm
  • ✓Type dier: Kat
  • ✓Inhoud: 4 l
  • ✓App functies: Onderhoudsmelding, Waterniveau meldingen
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: RVS, Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 17 cm
  • ✓Product lengte: 25 cm
Voordelen
    • +Draadloos op accu, vrij te plaatsen zonder snoer
    • +Bewegingssensor: pomp draait alleen als een dier nadert, accu tot 60 dagen
    • +RVS drinkbak, hygiënischer dan kunststof
    • +Zes filterlagen, negen filters en drie pompfilters meegeleverd
    • +Fluisterstil volgens fabrikant en reviewers
    • +4,5 uit 5 bij ruim 260 beoordelingen op bol
    • +Draadloos te plaatsen dankzij de oplaadbare accu
    • +Ruim waterreservoir met een inhoud van 4 liter
    • +Keuze uit sensor-, timer- en continue modus
    • +RVS drinkplateau en reservoir van BPA-vrij kunststof
    • +Inclusief 2 filters, 8 sponzen en meerdere schoonmaakhulpmiddelen
    Nadelen
      • −Reservoir van 2,6 liter krap voor grote honden
      • −Filters zijn een terugkerende kostenpost
      • −Productinformatie op bol tegenstrijdig over app en handleidingtaal
      • −Garantietermijn niet gepubliceerd
      • −De continue waterstroom werkt alleen met aansluiting op netstroom
      • −De genoemde accuduur van maximaal 45 dagen en filterduur van maximaal één maand zijn afhankelijk van de gebruiksintensiteit
      • −De productpagina noemt appfuncties, maar vermeldt tegelijk dat bediening via een mobiele app niet mogelijk is
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      Beeztees

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      € 57,99

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      BOTC

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      € 29,23

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      cozy.®

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      € 31,95

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      Balimo

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      € 42,99

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      Orijen

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      € 32,39

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      Viervoeter

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      € 39,95

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      € 33,59

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      € 58,99