← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Strex

Strex Luchtontvochtiger - Compact en Stil

AirKing

AirKing Luchtontvochtiger 12L/dag

Eurom

Eurom DryBest 10 luchtontvochtiger, 10 liter per dag

Prijs
€ 49,95
€ 136,49
€ 169,99
€ 102,39
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 39,95 tot € 49,95
wisselend
€ 88,94 tot € 169,99
stabiel
€ 96,99 tot € 123,95
Waardering vs categorie———
MerkStrexAirKingEurom
KleurZwartZwartWit
ModelSP0300AKDH01BKStaand
TimerNee—Ja
FilterNeeNeeJa
SchermTouchscreen——
Vermogen23 W200 W230 W
HygrometerJaNeeJa
Met wielenNeeJaNee
NachtmodusJaJaNee
CADR-waarde999 m³/h0 m³/h180 m³/h
Kind veiligJa—Ja
CE markeringZichtbaar—Zichtbaar
Muur montageNeeNeeNee
Water afvoerReservoir handmatig legenReservoir handmatig legenReservoir handmatig legen
Wifi vereistNee—Nee
Geluidsniveau35 dB38 dB42 dB
Fabrikant NaamSBD Trading B.V. | Strex—Eurom
Product hoogte22.70 cm44.60 cm47 cm
Product lengte14.60 cm23 cm28 cm
Reparatie typeCarry-in—Carry-in
Type reinigingGeen reinigingGeen reinigingHepa-filter
IndicatielampjeJa—Ja
Product breedte14.60 cm25.50 cm19 cm
Product gewicht1.20 kg10 kg8.60 kg
AfstandsbedieningNeeNeeNee
Bluetooth vereistNee—Nee
Hoogte instelbaarNeeNeeNee
Verpakking hoogte15.10 cm—22.70 cm
Verpakking lengte26.50 cm—52.80 cm
Verpakkingsinhoud1x Luchtontvochtiger 1x Adapter 1x Handleiding1x AirKing Luchtontvochtiger 12 Liter 1x Afvoerslang 1x 2Liter watertank Handleiding NL/ENGEurom DryBest 10 luchtontvochtiger
Aan-uit schakelaarJa—Ja
Indicatie afgerondJa—Ja
Verpakking breedte15.30 cm—31.30 cm
Verpakkingsgewicht1.21 kg10.60 kg9.86 kg
Smart Home PlatformGeen platform—Geen platform
Inhoud waterreservoir0.60 l2 l2 l
Type luchtontvochtigerPeltier (thermo-elektrisch)CompressorCompressor
Veiligheid uitschakelenNee—Ja
Automatisch uitschakelenJa—Ja
Fabrieksgarantie termijn1 jaar2 jaar2 jaar
Geschikt voor ruimte tot20 m²40 m²24 m²
Afneembare waterreservoirJaJaJa
Bediening via mobiele appNeeNeeNee
Indicator watercapaciteitJaJaJa
KlimaatbeheersingsfunctieOntvochtigingsfunctieOntvochtigingsfunctieOntvochtigingsfunctie, Luchtreinigingsfunctie
Gaat automatisch aan en uitNee—Ja
Instelbare vochtigheidsgraadNeeJaNee
Luchtontvochtigingscapaciteit600 ml12 l10
Ingebouwde luchtkwaliteitmeterNee—Nee
MPN (Manufacturer Part Number)SP0300—370973
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchade door verkeerd gebruik—Indien niet gebruikt volgens de gebruikershandleiding
Mobiele data verbinding mogelijkNee—Nee
Delen van gebruikersgegevens vereistNee—Nee
Kan zelfstandig met internet verbindenNee—Ja
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee—Nee
Afmeting / Grootte—12L—
Introductiemaand——Mei
Kan gekoppeld worden met——Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant
Betaalde diensten vereist——Nee
App werkt op besturingssyteem——Android, iOS
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 23 W
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓CADR-waarde: 999 m³/h
  • ✓Geluidsniveau: 35 dB
  • ✓Product hoogte: 22.70 cm
  • ✓Product lengte: 14.60 cm
  • ✓Product breedte: 14.60 cm
  • ✓Product gewicht: 1.20 kg
  • ✓Vochtopnamekapaciteit: 12 liter per dag
  • ✓Waterreservoir: 2 liter
  • ✓Was-droog functie: Ja
  • ✓Design: Zwart
  • ✓Geschikt voor: Slaapkamer, badkamer, woonkamer, wasruimte, kelder
  • ✓Klantrating: 4.90/5 sterren
  • ✓Vermogen: 230 W
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓CADR-waarde: 180 m³/h
  • ✓Geluidsniveau: 42 dB
  • ✓Product hoogte: 47 cm
  • ✓Product lengte: 28 cm
  • ✓Product breedte: 19 cm
  • ✓Product gewicht: 8.60 kg
Voordelen
    • +12 liter vocht per dag verwijdert effectief vochtproblemen
    • +Was-droog functie voor extra gebruiksmogelijkheden
    • +Compact 2L waterreservoir makkelijk leegmaakbaar
    • +Stijlvol zwart design past in elk interieur
    • +Geschikt voor meerdere ruimtes (badkamer, slaapkamer, woonkamer)
    • +Compressor: 10 liter per dag, zuinig met 230 W
    • +Traploze hygrostaat, start en stopt zelf
    • +Timer tot 24 uur
    • +Tank van 2 liter met vol-indicator en beveiliging
    • +Slangaansluiting voor continue afvoer
    • +Max 42 dB, R290-koudemiddel
    • +Nederlands merk, twee jaar garantie; 4,6 uit 5 na ruim 100 beoordelingen
    Nadelen
      • −2L waterreservoir vereist frequent legen bij hoog vochtgehalte (mogelijk dagelijks)
      • −Geluidsniveau niet gespecificeerd - onbekend hoe stil het apparaat is
      • −Energieverbruik niet vermeld, dus je weet niet wat het je elektriciteitsrekening kost
      • −Tank van 2 liter, dagelijks legen zonder slang
      • −Geen wielen bij 8,6 kilo
      • −Geen nachtstand of display
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      Philips

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      € 254,05

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      € 549,70

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      € 599,70

      Emma Diamond Hybrid Matras

      Emma

      Emma Diamond Hybrid Matras

      € 237,02

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      Sprei

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      € 100,00

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      Baseus

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      € 29,89

      Cityline Pro Luchtreiniger - 200m³/u, WiFi, tot 25m²

      CityLine Topdesign

      Cityline Pro Luchtreiniger - 200m³/u, WiFi, tot 25m²

      € 92,75

      Siltcon LED bureaulamp met klem, 1500 lumen, 2700 tot 6500 K

      Siltcon®

      Siltcon LED bureaulamp met klem, 1500 lumen, 2700 tot 6500 K

      € 59,95