← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Benson

Benson Achterlicht verstelbaar - rode LED met reflector

AXA

AXA Blueline e-bike achterlicht voor 6 tot 12 volt met lightguide en 50 mm montage

2800 Lumen E-bike Koplamp - IPX5, 5 LED, €25.79

Prijs
Prijs onbekend
€ 17,00
€ 17,95
€ 24,00
€ 25,69
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 7,90 tot € 9,49
stabiel
€ 11,77 tot € 17,95
stabiel
€ 22,98 tot € 26,15
Waardering vs categorie———
KleurRoodRoodHoofdafbeeldingskleur
Lumen0.01 lm0 lm2800 lm
eWasteJaNeeNee
Branduren100 uur50000 uur18 uur
MateriaalKunststofKunststofAluminium
OplaadbaarNeeNeeJa
CE markeringZichtbaarZichtbaarZichtbaar
Lichtsterkte3 lm—2800 cd
VoedingstypeBatterijAccuAccu
Fabrikant NaamInterbosch B.V.Allegion NetherlandsLumehelbed Handels GmbH
Product hoogte2.35 cm3 cm—
Product lengte9.34 cm3.50 cm—
WaterbestendigJaJaNee
Maximaal bereik0.01 m600 m100 m
Product breedte4.10 cm10.50 cm—
Taal handleidingGeen taalUniverseelGeen taal
Verpakking hoogte23.5 mm44 mm—
Verpakking lengte93.4 mm138 mm—
Verpakkingsinhoud1x Achterlicht rood LED met reflector1 stuks AXA Blueline E-bike achterlicht, aan te sluiten op een 6-12V batterij. Montage afstand 50 mm.Koplamp, USB-kabel, montagebeugels, schroeven, inbussleutel
Verpakking breedte41 mm118 mm—
Verpakkingsgewicht50 g76 g—
Bevestigingswijze(s)KlembevestigingTie WrapsKlembevestiging
Type fietsverlichtingAchterlichtAchterlichtFietsverlichting accessoire
Aantal lux—0—
Product gewicht—40 g—
Fabrieksgarantie termijn——Geen fabrieksgarantie
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Rood
  • ✓Lumen: 0.01 lm
  • ✓Branduren: 100 uur
  • ✓Lichtsterkte: 3 lm
  • ✓Product hoogte: 2.35 cm
  • ✓Product lengte: 9.34 cm
  • ✓Maximaal bereik: 0.01 m
  • ✓Product gewicht: 40 g
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Rood
  • ✓Lumen: 0 lm
  • ✓Branduren: 50000 uur
  • ✓Aantal lux: 0
  • ✓Product hoogte: 3 cm
  • ✓Product lengte: 3.50 cm
  • ✓Materiaal: Aluminium
  • ✓Kleur: Hoofdafbeeldingskleur
  • ✓Lumen: 2800 lm
  • ✓Branduren: 18 uur
  • ✓Lichtsterkte: 2800 cd
  • ✓Maximaal bereik: 100 m
  • ✓Oplaadbaar: Ja
  • ✓Voedingstype: Accu
Voordelen
  • +Inclusief 2 AAA-batterijen - direct gebruiksklaar uit de verpakking
  • +Waterdicht (IPX3) en geschikt voor bagagedragers van 50 en 80 mm
  • +Rode LED met ingebouwde reflector voor dubbele zichtbaarheid
  • +Drie functies (aan, knipperen, uit) voor flexibel dagelijks gebruik
  • +Compact en licht (93 x 41 x 23,5 mm) en eenvoudig te monteren
  • +Werkt op de e-bike-accu: nooit lege batterijen
  • +Zichtbaar tot 600 meter met brede spreiding
  • +Zijzichtverlichting door lightguide-techniek
  • +Geïntegreerde reflector, geen losse reflector nodig
  • +Slank: minder dan 20 millimeter dik, 40 gram
  • +Standaard montageafstand van 50 millimeter
  • +50.000 branduren; waterbestendig
  • +Zeer helder: 2800 lumen biedt uitstekende zichtbaarheid op weg en fietspad
  • +Stevige accucapaciteit: 6400mAh batterij voor langere ritten
  • +Waterdicht: IPX5-bescherming tegen regen en spatwater
  • +5 verschillende standen: aanpasbaar aan omstandigheden en voorkeur
Nadelen
  • −3 lumen lichtopbrengst is bescheiden - minder helder dan duurdere modellen
  • −AAA-batterijen hebben beperkte duur en moeten regelmatig vervangen worden
  • −IPX3-bescherming geeft minder veiligheid in zware regenval dan IPX4 of hoger
  • −Alleen voor fietsen met verlichtingsbedrading
  • −Aansluiten vraagt twee draadjes koppelen
  • −Lichtsterkte in lumen niet opgegeven
  • −Specificatie noemt voeding onlogisch; geen IP-waarde of garantietermijn
  • −IPX5 geen volledige waterdichting: niet geschikt voor onderdompeling in water
  • −Accuduur niet gespecificeerd: onduidelijk hoe lang volle lading meegaat
  • −Geen verdere details over gewicht, montage of bundel-inhoud
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

Sireza®

Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

€ 69,95

OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

OUXI

OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

€ 34,00

MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

MET

MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

€ 38,99

MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

MET SPA

MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

€ 88,95

Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

HITWAY

Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

€ 579,99

Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

Thule

Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

€ 351,00

Gazelle Powervision LED Achterlicht

Gazelle

Gazelle Powervision LED Achterlicht

€ 25,25

Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

Ouxi

Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

€ 30,00